محبوب ترین برندهای لپ تاپ برای کودکان و نوجوانان

 


محبوبیت لپ تاپ در بین کودکان و دانش آموزان کلید اصلی موفق بودن نام تجاری است. تحقیق اخیر Apple، HP، سامسونگ و لپ تاپ های Dell نشان می دهد که نمودارها در خانواده های خانواده است.

چرا لپ تاپ کودکان و نوجوانان محور

یک لپ تاپ یکی از مهم ترین ابزارهای آموزشی ای است که بچه ها در حال حاضر در اختیار دارد و داشتن بچه ها در خانه می تواند در هنگام خرید لپ تاپ بسیار مهم باشد.

چرا خطای محور یک نظرسنجی انجام شده توسط پژوهش MSW-ARS و مانیتور برند برند ترجیحات نام تجاری لپ تاپ را بررسی کردند که آیا بچه ها در خانه وجود دارند یا خیر. شرکت های تحقیقاتی، ۳۰۰۰ نفر از پاسخ دهندگان بین ۱۸ تا ۷۴ ساله را مورد بررسی قرار دادند. کمی کمتر از نیمی از پاسخ دهندگان در خانه هایشان بچه داشتند، و کمی بیش از نیمی از پاسخ دهندگان آن را نداشتند.

این نظرسنجی نشان داد که در میان هر دو گروه، اپل هنوز هم محبوب ترین برند با ۲۳٫۱ درصد از خانواده ها با کودکان و ۲۱٫۱ درصد از خانواده های بدون فرزند است که Mac را به رایانه های شخصی ترجیح می دهند. اپل با وجود اینکه مکبوک ها مانند MacBook Air 2018 قیمت گران تر از سایر لپ تاپ ها هستند، برنده می شوند.

HP نام تجاری محبوب ترین در میان خانواده ها با بچه ها در ۱۵٫۷ درصد است، احتمالا به لطف لپ تاپ ارزان تر مانند HP Chromebook x2. سامسونگ در ۱۲٫۲ درصد سهم خود را به ثمر رساند، و دل را در ۱۱٫۶ درصد افزایش داد.

در ادامه لیست مایکروسافت در ۶٫۳ درصد است که گزینه های ارزان و چند منظوره ۲ در ۱ برای بچه ها مانند Microsoft Surface Go. گرد کردن نمودارها عبارتند از ال جی، سونی و لنوو.

در بالای این مورد مشخص نیست اما در بررسی نیز Acer در ۳٫۷ درصد قرار دارد. به طور شگفت انگیز، Asus این لیست را ایجاد نکرده است. جمع آوری ما از بهترین لپ تاپ ها برای بچه ها شامل چندین لپ تاپ انتخابی ویراستاران ارزان قیمت از Acer و Asus می شود که ممکن است برای لپ تاپ شما مناسب تر باشد.

محبوب ترین برندهای لپ تاپ برای کودکان و نوجوانان

 - لپ تاپ استوک بازسازی

لپ تاپ استوک

محبوب ترین برندهای لپ تاپ برای کودکان و نوجوانان

محبوب ترین برندهای لپ تاپ برای کودکان و نوجوانان

 - لپ تاپ استوک بازسازی

خرید لپ تاپ استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *