Acer Aspire 3 (A315-41-R98U)

 


Aspire 3 اریکسر یک لپ تاپ با صفحه نمایش با صفحه نمایش بزرگ است که صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی، صفحه کلید راحت و قدرت اسب بخشی برای کارایی بهره وری و حتی کمی بیشتر را ارائه می دهد. مدل بررسی ۵۲۹٫۹۹ دلار ما (شناسه ایسر A315-41-R98U) است که بر اساس یک پردازنده AMD Ryzen با گرافیک وگا تراشه و یک درایو بوت SSD، کمتر از ۵۰۰ دلار در مقایسه با خرده فروشان فروخته می شود و با دیگر کمترین قیمت ها و ماشین آلات اصلی، از جمله چند قیمت تا ۷۰۰ $. با این حال، قبل از این که در مورد یک لپتاپ ۵۰۰ دلاری که تاکنون بیش از وزن خود است، هیجان زده شوید، از این که قیمت برخی از قربانیان را می دهد، بسیار هیجان زده می شوید. نمایشگر صفحه نمایش خشن و رزولوشن ۱،۳۶۶ دلاری با ۷۶۸ پیکسل است. عمر باتری ساعت کمتر از مدلهای رقابت است؛ و صفحه لمسی قطعه است. Aspire 3 محاسبه خالص و قدرت گرافیکی برای پول قابل تحسین است، اما فروش مدل Asus VivoBook S15 افراد بیشتری راضی خواهد کرد.


ریزن پپ در یک شل ساده

در Aspire 3، تنها خروج از سیاه و سفید پایه محوطه پلاستیکی، یک الگوی بافت بافتی روی درب و صفحه کلید است. در غیر این صورت، Aspire 3 به عنوان وانیل به عنوان لپ تاپ های سیاه آمده است. آرم نقره ای Acer در درب و قاب پایین، به علاوه یک جفت برچسب AMD زیر صفحه کلید، تنها استثنا در طراحی تک رنگ است.

در وزن ۴٫۳ پوند، Aspire 3 شما را مجبور می کند تا چند اونس بیشتر از ۳٫۷ پوند Lenovo IdeaPad 530S یا ۳٫۹۷ پوند Asus VivoBook S15، دو لپ تاپ دیگر با قیمت ۱۵ اینچ به تازگی مدل. در اینچ ضخامت نیز کمی ضخیم تر از دو مدل است. این ابعاد ۱۵ اینچ با عمق ۱۰٫۴ اینچ را اندازه می گیرد. با ترکیبی از ضخامت آن و پلاستیکی نازک مورد استفاده برای شاسی، Aspire 3 احساس می کند پودری است، کمی مشابه لپ تاپ یک کیسه ای از چیپس های سیب زمینی، قبل از اینکه آن را باز کنید.

Acer Aspire 3

به گفته این لپ تاپ هایی که صفحه نمایش را نگه می دارند، به اندازه کافی محکم هستند. آنها صفحه نمایش را در موقعیت کم قرار می دهند و در هنگام تنظیم زاویه آن مقاومت در برابر مقاومت ایجاد می کنند. اگر چه لپ تاپ و پانل پشتی را کمی کوچکتر در هنگام لپ تاپ خود انتخاب کنید، صفحه کلید خود را در زیر انگشتان خود احساس می کنید. من یک تایپیست سنگین انگشتی هستم، و من احساس نکردم، چون که در کلیدها گریه کردم.

Acer Aspire 3 مشخصات

اقدام کلیدی آرام است و برای مسافرت خوب، برای احساس پاسخگو ارائه می دهد. طرح بندی کل نیز احساس می کند. این بدان معنا نیست که با توجه به وجود پد اختصاصی در فضای کلیدی که توسط یک صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی ارائه شده است.

صفحه کلید Acer Aspire 3

افسوس، صفحه لمسی نمی تواند مطابقت با احساسات شرکت یا لرزش خوب صفحه کلید باشد. سطح لبه پایین و شیب دار در لبه پایین آن است. همچنین، هنگامی که آن را لرزاندید، پد بدون اینکه روی آن کلیک کند، باعث می شود که یک واقعی کلیک کنید احساس می کنید که نیاز به نیروی بیشتری نسبت به آن دارد. علاوه بر این، یک شکاف در اطراف لبه پد لمسی برای خرچنگ ها و خرچنگ ها خواهد بود.

صفحه لمسی Acer Aspire 3

نمایش و اتصالات: مبانی بسیار

با توجه به صفحه لمسی مضطرب، من امیدوار بودم از استفاده از آن جلوگیری کنم و به جای آن روی لمس روی صفحه نمایش برای برخی از ورودی تکیه کنم. اگرچه نمی شود: این صفحه یک صفحه لمسی نیست، به این معنی که شما و من با استفاده از صفحه لمسی گیر کرده اید، مگر اینکه ما می خواهیم یک موس را ضمیمه کنیم.

نمایشگر Aspire 3 علاوه بر عدم پشتیبانی از لمس، درخشندگی و رزولوشن خام را نیز کم می کند. صفحه نمایش تا حدودی خسته کننده است حتی زمانی که آن را تا حداکثر روشنایی حرکت می دهید و رزولوشن بومی یک ۳۶۶ × Retro با ۷۶۸ پیکسل است. رزولوشن بومی ۱۰۸۰ پیکسل برای لپ تاپ ۱۵ اینچی معمولی است و در نتیجه یک تصویر بهتر می شود. این پانل فقط به نظر می رسد.

وب کم یکپارچه نیز کمتر از متوسط ​​است. این رزولوشن تنها ۶۴۰ در ۴۸۰ پیکسل ارائه می دهد که فیلم های دانه ای را ارائه می دهد. وب کم ۷۲۰p بر روی Asus VivoBook S15 یا Lenovo IdeaPad 530S یک گام روشن در کیفیت تصویر است.

Acer Aspire 3 صفحه نمایش

سخنرانان در بهترین حالت متوسط ​​هستند. خروجی صوتی با صدای بسیار ضعیف است که در یک اتاق کوچک طراحی شده است. این یک لپ تاپ نیست که به عنوان یک سیستم صوتی برای اتاق خوابگاه (چندین دستگاه بودجه) دو برابر می شود، اما صدای آن برای دیدن یوتیوب کافی است، در صورتی که مستقیما در جلوی آن نشسته باشید.

همانطور که روی صفحه نمایش است، انتخاب پورت Aspire 3 کمیاب و تاریخی است. این پورت های USB Type-C جدیدتر است و دارای پورت USB 2.0 بیشتر از پورت USB 3.0 است. یک پورت USB 3.0، یک پورت HDMI، یک جک اترنت و یک اسلات کارت SD در سمت چپ قرار می گیرند ...

Acer Aspire 3 لبه سمت چپ

در سمت راست، شما می توانید یک جفت پورت USB 2.0، یک جک هدفون و یک اتصال برق پیدا کنید ...

Acer Aspire 3 لبه راست

دریچه های خنک کننده تقریبا نیمی از پانل پایین را پوشش می دهد و دریچه های بزرگ به نیمی از لبه پشتی لپ تاپ می رسند، که باعث می شود هنگام حمل لپ تاپ بسته تحت بازو شما کمی ناراحت کننده باشد. این فلاش بیش از حد معمول برای لپ تاپ با یک پردازنده مرکزی تلفن همراه و گرافیک یکپارچه است، اما ممکن است نتیجه تراشه خاص Ryzen مورد استفاده در اینجا باشد.

Acer Aspire 3 پانل پایین

علاوه بر دریانوردی دریچه، پانل پایین ویژگی غیر معمولی برای لپ تاپ بودجه را پنهان می کند: دو پانل کوچک که امکان دسترسی آسان به حافظه و هارد دیسک را فراهم می کنند (یا به جای هارد دیسک خیر) هر کدام از این ها یک حفره است. پشت آن یک ماژول حافظه را پیدا خواهید کرد و پشت آن یک خالی ۲٫۵ اینچی خالی است.

درایو بوت Aspire 3 یک درایو حالت جامد ۲۵۶ گیگابایتی است که در جای دیگری روی مادربرد قرار دارد، بنابراین شما می توانید یک درایو دوم (یک هارد دیسک سریال ATA 2.5 اینچ یا SSD) را برای افزایش ذخیره سازی اضافه کنید. این در واقع لپ تاپ ارزان قیمت است و ایده SSD بوت مناسب و مناسب با هارد دیسک سخت (شما می توانید هارد دیسک ۱ و ۲٫۵ اینچی را برای ۵۰ دلار پیدا کنید) یک معامله جذاب است.


قدرت بیشتری نسبت به یک هنجار بودجه معمولی

آزمایشگاه های کامپیوتری نمی توانند تقریبا به اندازه بسیاری از لپ تاپ های مبتنی بر AMD را به عنوان مبتنی بر اینتل مشاهده کنند، بنابراین این واحد Ryzen 5 مبتنی بر علاقه ویژه ای است.

من A315-41-R98U را به یک میزبان از ماشین های مبتنی بر اینتل در همان زمینه کلی قیمت گذاری مقایسه کردم. پردازنده Aspire 3 AMD Ryzen 5 2500U به طور مستقیم با پردازنده Intel Core i5-8250U که در بقیه این مقدار است رقابت می کند. اجزای اصلی لپ تاپ های رقابت کننده در زیر ذکر شده است ...

Acer Aspire 3 (نمودار پیکربندی)

Aspire 3 با استفاده از ترکیبی از یک پردازنده رایزن ۵ با چهار هسته ای / هشت ناقل و یک SSD سریع، به خاطر وظایف اساسی فکری می کند. ویندوز به سرعت راه اندازی شد، برنامه های بارگذاری شده با ضربه محکم و ناگهانی، و من در بر داشت درجه منصفانه چند وظیفه ممکن است قبل از عملکرد شروع به خسته کردن (و فن خنک لگد). در مقابل پاسخگويي، اين سگ نيست. بیش از حد بسیاری از بیت های سخت افزاری بیرونی وضعیت خود را در سطح ابتدایی قرار داده اند، اما عملکرد آن هیچ هزینه ای ندارد.

آزمایشات بهره وری، ذخیره سازی و رسانه

PCMark 10 (تست بهره وری) و PCMark 8 (تست ذخیره سازی)

PCMark 10 و ۸ مجموعه های عملکرد جامع هستند که توسط متخصصین PC در UL (formerly Futuremark) طراحی شده اند. تست PCMark 10 که ما انجام می دهیم، شبیه سازی های مختلف بهره وری واقعی و گردش کار ایجاد محتوا می شود. ما از آن برای ارزیابی عملکرد کلی سیستم برای وظایف دفتر مرکزی مانند پردازش متن، پخش گسترده، مرور وب و ویدئو کنفرانس استفاده می کنیم. تست یک نمره عددی اختصاصی تولید می کند؛ اعداد بالاتر بهتر هستند. PCMark 8، در عین حال، دارای زیرمجموعه ذخیره سازی است که ما برای ارزیابی سرعت زیر سیستم ذخیره سازی استفاده می کنیم.

Acer Aspire 3 (نمودار PCMark)

۱۰ عدد PCPark Aspire 3 از ۳،۱۶۳ در حاشیه خطای بسیاری از نمرات لپ تاپ های مبتنی بر Core i5-8250U شامل Aspire 5 مجهز به حافظه مجهز Optin، که تنها ۴ گیگابایت دارد و هارد دیسک کندتر همراه با Optane ماژول با توجه به سرعت SSD خود، نمره PCMark 8 ذخیره Aspire 3 دقیقا در وسط بسته بود.

Cinebench R15

بعد مایکون CPU-crunching Cinebench R15 تست است، که به طور کامل رشته برای استفاده از تمام هسته و موضوعات پردازنده در دسترس است. Cinebench پردازنده را به جای GPU تاکید می کند تا یک تصویر پیچیده ارائه دهد. نتیجه یک نمره اختصاصی است که نشان می دهد سازگاری PC برای حجم کار پردازنده شدید است.

Acer Aspire 3 (نمودار Cinebench)

Aspire 3 در مکان دوم قدرتمند نمایش داده شده در Cinebench را نشان می دهد که فقط Asus VivoBook S15 را از دست می دهد. شما نمی خواهید یک روز در یک مجموعه ویدئویی ویرایش شده با Aspire 3 صرف کنید، اما برای انجام وظایف ویدئویی گاه به گاه، عضله ای برایتان نخواهد داشت، بدون آنکه بتوانید طولانی تر بمانید تا رندر شود.

فتوشاپ CC

ما همچنین یک نمونه کارآمدی ویرایش عکس Adobe Photoshop را اجرا می کنیم. با استفاده از نسخه اولیه خلاقانه فتوشاپ در سال ۲۰۱۸، مجموعه ای از ۱۰ فیلتر و اثرات پیچیده را به یک تصویر آزمون استاندارد JPEG اعمال می کنیم. ما زمان هر عملیات و در پایان، کل زمان اجرای را می افزاید. این وظیفه CPU، زیرساخت ذخیره سازی و RAM را تحت تأثیر قرار می دهد اما همچنین می تواند از بیشتر GPU ها برای سرعت بخشیدن به فرآیند استفاده از فیلتر ها استفاده کند، بنابراین سیستم هایی با چیپ های گرافیکی قدرتمند ممکن است تقویت کنند.

Acer Aspire 3 (نمودار فتوشاپ)

سیستم ها در تست فتوشاپ ما به شدت گروه بندی شدند. این لپ تاپ های بودجه قادر به انجام برخی از کارهای فتوشاپی بی نظیر هستند، بدون آنکه کار بسیار دشوار انجام شود.

تست های گرافیکی

۳DMark آسمان غواص و آتش اعتصاب

۳DMark عضله گرافیکی نسبی را با ارائه تصاویری از گرافیک بسیار دقیق و گرافیکی ۳D که بر روی ذرات و نور تأکید می کند، اندازه گیری می کند. ما دو زیرمجموعه ۳DMark مختلف، Sky Diver و Fire Strike را اجرا می کنیم، که برای انواع مختلف سیستم ها مناسب است. هر دو DirectX 11 معیارها هستند، اما Sky Diver برای لپ تاپ ها و رایانه های شخصی متوسط ​​مناسب است، در حالی که Fire Strike بیشتر خواستار شده است و برای رایانه های با وضوح بالا در اختیار آنها قرار می گیرد.

Acer Aspire 3 (نمودار 3DMark)

پردازنده رایزن ۵ شامل سیلیکون گرافیکی گرافیکی Radeon Vega 8 AMD است. در حال حاضر این معادل گرافیک Radeon RX Vega در کارت های ویدئویی دسک تاپ AMD نیست، اما در آزمایش های نادر PC Labs باید آزمایش های لپ تاپ هایی را که توسط موبایل Vega انجام می شود، مورد توجه قرار دهد. (به عنوان مثال، بررسی ما در مورد ۲۰۱۸ Dell XPS 15 2-in-1 را ببینید.) در اینجا، این به وضوح بسیار تواناتر از رقابت مجتمع Intel خود است. Aspire 3 نمرات ۳DMark را که تقریبا دو برابر سیستم های مبتنی بر اینتل است، منتشر کرد.

فوق العاده ی منحصر به فرد

بعد از آن یکی دیگر از آزمایشات گرافیکی مصنوعی است، این بار از Unigine Corp. مانند ۳DMark، آزمایش Superposition ارائه می دهد و از طریق یک صحنه ۳D دقیق و اندازه گیری می کند که چگونه سیستم مقابله می کند. در این مورد، این موتور در موتور Unigine شرکت نامیده می شود. این سناریو کار ۳D متفاوت است، نظر دوم در مورد توانایی گرافیکی دستگاه ارائه می دهد.

Acer Aspire 3 (نمودار فوق العاده)

مطمئنا Aspire 3 (یا هر لپت با گرافیک یکپارچه) اشتباه نخواهید داشت، اما Aspire 3 نرخ فریم بالاتر را براساس معیارهای Superposition ما نسبت به لپ تاپ های بودجه مبتنی بر اینتل قرار داد. با این حال، با نرخ فریم در پایین هدف ۳۰fps برای گیم پلی صاف حتی در ۷۲۰p، شما باید انتظارات بازی خود را در چک نگه دارید.

آزمون تست باتری

پس از شارژ کامل لپ تاپ، ما دستگاه را در حالت صرفه جویی در مصرف انرژی (به جای حالت متعادل یا با کارایی بالا) راه اندازی کردیم و چندین ترفند محافظ باتری را در آماده سازی آزمایش تیراندازی ویدئویی مانیتورینگ ما انجام دادیم. (ما همچنین Wi-Fi را خاموش می کنیم، لپ تاپ را در حالت هواپیما قرار می دهیم.) در این آزمایش، یک فیلم ویدئویی ایجاد می کنیم - یک فایل ۱۰۸۰p محلی ذخیره شده از فیلم Short Film Foundation Blender Foundation اشک های فولادیبا روشنایی صفحه تنظیم ۵۰ درصد و حجم صد در صد تا زمانیکه سیستم خاموش شود.

Acer Aspire 3 (آزمایش باتری)

اخبار عملکرد خوب برای Aspire 3 به اینجا می آید این فقط ۵ ساعت و ۳۳ دقیقه طول میکشد، حداقل سه ساعت کمتر از بهترین لپ تاپ بعدی در این مجموعه رقابتی. به طور مشخص، Asus VivoBook S15 بیش از دو برابر طول می کشد.


این خروس های خوب نیاز به بدن بهتر دارند

به لطف پردازنده AMD Ryzen 5 و گرافیک وگا مجتمع، این Aspire 3 loadout با برخی از آنها تاثیر می گذارد خیلی عملکرد خوبی برای دستگاه بودجه. گرافیک Radeon Vega 8 به ویژه قابل توجه است. Kudos برای سخت افزار اصلی به AMD بروید.

افسوس، عمر باتری و بدن خیلی زیاد نیست. بسیاری از کاربران می توانند این نوع از زمان باتری کمتری را در یک لپ تاپ ۱۵ اینچ غرق کند، زیرا این همه آن قابل حمل نیست و عمر آن را به برق وصل می کند. اما حتی برای یک دستگاه ورودی نیز، طراحی Aspire 3 ، به خوبی، ناخوشایند است. نمایشگر خیره کننده، صفحه نمایش با وضوح پایین و صفحه لمسی به راحتی توصیه می شود. انتخاب انتخاب ویراستاران Asus VivoBook S15 S530UA کمربند خود را به عنوان انتخاب بودجه فعلی ما حفظ می کند. این ارزش برای بودجه اضافه شده برای طراحی شیک تر، صفحه نمایش برتر و کارایی مشابه آن است.

لپ تاپ استوک

Acer Aspire 3 (A315-41-R98U)

Acer Aspire 3 (A315-41-R98U)

 - لپ تاپ استوک بازسازی

خرید لپ تاپ استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *