Vodafone ارائه ۵۰ درصد از آمازون اول تخفیف مشترکین پیش پرداخت در & # ۰۳۹؛ پیشنهاد جوانان & # ۰۳۹؛

 


Vodafone ارائه 50 درصد تخفیف آمازون برای مشترکین پیش پرداخت در

مشترکین پیش پرداخت شده وودافون بین ۱۸ تا ۲۴ ساله واجد شرایط دریافت پیشنهاد هستند.

Vodafone برای مدت زمان بسیار زیادی برنامه ای برای پرداخت هزینه های پسزمینه Vodafone RED ارائه کرده است. اپراتور مخابراتی در حال حاضر برخی از مزایای به مشترکین پیش پرداخت خود را نیز گسترش می دهد. Vodafone اعلام کرده است که "پیشنهاد جوانان در آمازون نخست"، که به کاربران ۱۲ ماهه تخفیف ۵۰ درصد از تخفیف آمازون نخست را پرداخت می کند. آخرین پیشنهاد فقط برای مشترکین پیش پرداخت در گروه سنی ۱۸ تا ۲۴ سال معتبر است. تخفیف در هزینه های اشتراک آمازون نخست برای مشترکان پیش پرداخت ودیافون نیز موجود است.

پیشنهاد Vodafone در "پیشنهاد جوانان در آمازون نخست" را می توان با دانلود برنامه MyVodafone، ثبت شماره خود، و سپس با استفاده از بنر مرتبط با جزئیات پیشنهاد. هزینه سالانه هزینه آمازون نخست هزینه Rs. 999، اما به لطف پیشنهاد Vodafone، مشترکین حقوقی پیش پرداخت فقط باید نیمی از مبلغی را پرداخت کنند یعنی Rs. 499 برای سال اول آمازون اشتراک اولیه.

همانطور که در بالا ذکر شد، پیشنهاد فقط برای مشترکان پیش پرداخت ودافون بین ۱۸ تا ۲۴ ساله در دسترس است. مشتریان پیش پرداخت ودافون موجود و جدید می توانند از مزایای این پیشنهاد بهره مند شوند و یک سال از عضویت آمازون نخست در نیم هزینه اشتراک دریافت کنند. هنگامی که کاربران Rs را پرداخت کرده اند ۴۹۹ قیمت اشتراک، آنها باید ثبت نام یا ورود به حساب آمازون خود را برای فعال کردن عضویت آمازون نخست.

اعضای آمازون نخستین مزایایی از قبیل امتیازات منحصر به فرد مشتری را در هنگام خرید در آمازون مانند تحویل فوری بدون محدودیت بدون هیچ هزینه اضافی و معاملات منحصر به فرد ارائه می دهند، همراه با دسترسی به Prime Video و Prime Music بدون هیچ هزینه اضافی. Vodafone's "Youth Offer on Amazon Prime" تا تاریخ ۳۰ ژوئن معتبر است.

->

2 thoughts on “Vodafone ارائه ۵۰ درصد از آمازون اول تخفیف مشترکین پیش پرداخت در & # ۰۳۹؛ پیشنهاد جوانان & # ۰۳۹؛ – لپ تاپ استوک بازسازی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *