آیا Google Stadia Netflix یا Google Plus از بازی است؟

 


گوگل در این هفته Google Stadia را اعلام کرد. این پلتفرم جریان بازی شرکت است که به کاربران امکان می دهد بازی های با کیفیت بالا مانند کنسول را بر روی هر وسیله ای که می تواند آن را مرورگر Chrome خود اجرا کند، بازی کند. در حالی که در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹، شرکت Stadia در نمایشگاه GDC 2019 نشان داد که اودسیس Creed Dead Eternal و Assassin's Creed Odyssey در حال اجرا به طور صحیح روی صحنه عمل می کند، در حالیکه در این رویداد، ۴K را بر روی یک گوشی هوشمند، تلویزیون، یا حتی یک رایانه شخصی یا مک خود انتخاب کنید در هر زمان و هر کجا.

با توجه به نیازهای اینترنت شلوغ، نادیده گرفتن بی نظیری برای حفظ بازی های ویدئویی و عدم وجود قیمت دقیق و یا تاریخ انتشار، Stadia به نظر می رسد مانند گوگل پلاس از بازی به جای لحظه Netflix صنعت است که آن را در نظر دارد.

در طول این قسمت Transition، پادکست ۳۶۰ بازی Gadgets، ما در مورد همه این نکات در عمق بحث می کنیم و مقایسه آنچه که گوگل در پیشنهاد پروژه مایکروسافت xCloud، چگونه سونی می تواند واکنش نشان می دهد، و همچنین حفاری کمی عمیق تر در تاریخ بازی جریان قبل از گوگل

علاوه بر این، ما با مسائل مربوط به Hot-button مواجه میشویم که میتوانند در هنگام استفاده از Google Stadia مانند بازیهایی که با یک حساب Google مرتبط شدهاند تماس بگیرند. دستیار صدای کنترل کننده Stadia ممکن است به حمله به حریم خصوصی برسد و اگر مرکز دادهها حاضر به همکاری نباشد، وقتی میخواهید وقتی میخواهید آنچه میخواهید انجام دهید، بازی کنید.

سرانجام، ما در مورد بازی هایی که در این هفته بازی کردیم صحبت می کنیم. این شامل مواردی از بابا آیا شما، بخش ۲، اثر Caligula، و بیشتر است.

شما می توانید به انتقال از طریق پادکست های اپل یا RSS مشترک شوید، این قسمت را دانلود کنید، یا فقط با ضربه زدن به دکمه بازی زیر، گوش کنید. موسیقی برای این قسمت از طریق آلبوم Magnus Souleye Pålsson PPPPPP است که موسیقی متن فیلم VVVVVV است.

->