اشتراک بازی Apple ممکن است در رویداد راه اندازی سرویس جریان داده شود

 


اپل در روز دوشنبه این رویداد را به اشتراک می گذارد. براساس گزارش اخیر، این یک سرویس جریان بازی مبتنی بر ابر نیست که مشابه Google Stadia باشد. در عوض، شرکت بر روی حق بیمه تلفیقی تمرکز می کند، بازی های پرداخت شده از سوی توسعه دهندگان مختلف را برای کاربران برای دسترسی به اپل و iPads برای هزینه ماهانه تمرکز می کنند. از لحاظ ساختار درآمد، سرویس اشتراک اشتراک بازی Apple ممکن است هزینه ماهانه پرداخت شده بین توسعه دهندگان را براساس مقدار زمان صرف بازی در بازی ها و اختیارات بازی های رایگان مانند PUBG Mobile و Fortnite را تقسیم کند.

در عوض، اپل ممکن است بازی های محبوب پرداخت شده را در فروشگاه App مانند Minecraft ارائه دهد و از ورود به حق رای دادن مانند NBA 2K و Grand Theft Auto. با توجه به منبع این، Mark Gurman بلومبرگ است که پیش از این انتظار دارد از اپل انتظار داشته باشد، این امر می تواند بگوید که سرویس اشتراک اپل بازی قطعا در آثار است.

با این حال آنچه در این نقطه ناشناخته است، زمانی است که دقیقا اعلام شود. در حالی که گورمان گمان می کند که ممکن است در رویداد خود نشان داده شود که به معنای ارائه سرویس پخش ویدیوی جدید وی است، او را رد نخواهد کرد که آن را تحت فشار قرار داده است.

او می نویسد: "اپل می تواند به زودی به دوشنبه مذاکره کند و یا ممکن است تصمیم خود را در این کنفرانس برای توسعه دهندگان در این سال ارائه دهد."

به نظر می رسد که اپل از نیمه دوم سال ۲۰۱۸ در رابطه با این سرویس صحبت کردن با توسعه دهندگان بازی داشته است و مشخص نیست که چه مقدار از آن هزینه خواهد کرد یا چه بازی های اپل را داشته باشد. این کار همچنین به عنوان یک ناشر برای برخی توسعه دهندگان مشغول به کار است، که می تواند به این معنی باشد که شرکت می خواهد در توزیع، بازاریابی و سایر هزینه ها برای عناوین خاصی شرکت کند.

گزارش Cheder با اشاره به "پنج نفر آشنا با موضوع" می گوید که سرویس در مراحل اولیه توسعه است و اپل ممکن است علیه آن تصمیم بگیرد. با کاهش فروش آیفون، این شرکت به دنبال راه های دیگری برای ادامه رشد و توسعه برنامه هایی برای سرویس جریان ویدئو، شرکای تجاری برای Apple Music و سرویس اشتراک اخبار نیز هست.

براندون راس، تحلیلگر BTIG که صنعت بازی های ویدئویی را در گفتگو با Cheddar پوشش می دهد، گفت: "اکثریت درآمد حاصل از بازی فروشگاه App است." "اشتراک نشان داده شده است که یک راه موفقیت آمیز برای کسب درآمد بر روی تلفن همراه است. این کاملا در بازی ها به جز برخی از موفقیت های جزئی از مایکروسافت، سونی و الکترونیک هنر کاملا اثبات نشده است."

از طریق این سرویس، اپل می تواند توسعه دهندگان را بیش از حد معمول ۷۰ درصد از درآمد را کاهش دهد. این کاهش ۳۰ درصدی از تمام فروشگاههای App Store طول می کشد، هرچند این میزان به نصف کاهش می یابد پس از سال اول اشتراک، قرار دادن آن در فاصله قابل توجهی از Epic Games Store 88 درصد است، این در حال حاضر در PC با برنامه ای برای راه اندازی آندروید در سال جاری .

در حال حاضر، سرویس اشتراک در تلفن همراه محدود به تلاش های محلی است که نیازمند همکاری با تلفن های همراه است. به عنوان مثال، Indiagames مبتنی بر بمبئی، سرویس اشتراک اشتراک بازی خود را برای گوشی های دارای ویژگی های بازی به صورت تقاضا اجرا کرد، همانطور که نسازا با باشگاه نزارا بود، در حالی که گوشی های آندروید مانند Zapak و Gamesbond بود. احتمالا همانطور که اپل با iOS همکاری میکند، جالب خواهد بود که چگونه این کار را در مقیاسی که شرکت برای آن شناخته شده است، انجام دهد. به ویژه هنگامی که ناشران بزرگ مثل Ubisoft نگرانی های خود را با خدمات اشتراکی موجود مانند Xbox Game Pass و PS Now ابراز کرده اند.

"من در واقع مشاهده بازی اشتراک را به عنوان مهار پیشرفت ما مشاهده می کنم و من به شما دو نمونه را ارائه می دهم. یکی از آن ها با PS Now است. من فکر می کنم این یک تکنولوژی عالی برای تبدیل محتوای به مردم است، اما ما پول را به عنوان یک ناشر نمی گیریم - ما پول مشابهی را نمی خواهیم، ​​زیرا ما حتی می توانیم کالاها را در فروش قرار دهیم. پس چرا از دیدگاه ناشران ناراحت هستید؟ »کریس Early از Ubisoft در گفتگو با GamesBeat پرسید.

"فناوری عالی برای یک بازیکن است، من می توانم هر چیزی را فورا بازی کنم! این فناوری عالی است که توسط مدل کسب و کار مهار شده است. پس از افزودن PlayStation Plus، بتوانید هر بازی ای را که متعلق به هر وسیله ای است که شما دارید این یک سرویس عالی برای پخش است و مردم شروع به پذیرش این مفهوم جریان در مکان های بیشتری می کنند. شما می توانید به مکان دیگری بروید که مردم بیشتری در جریان قرار دارند.

یک چالش مشابه با مدل کسب و کار شما وجود دارد. ما می بینیم که کار می کند ما مؤمن هستیم شما آن را با برنامه اشتراکی محدود کرده اید، جایی که ناشران قادر به ساخت پول نیستند. از سوی دیگر، شما فقط می توانید این بازی را به فروش برسانید و به کاربران اجازه دهید تا پنج دقیقه تجربه کنند و یا به شما یک افزودنی را پرداخت کنند تا قادر به دسترسی سریع در بسیاری از مکان های دیگر باشید. با اشتراک آن فقط آن را می دهد. "


اگر شما از طرفداران بازی های ویدئویی هستید، از پادکست های بازی Transition، Gadgets 360 استفاده کنید. شما می توانید از طریق پادکست های اپل یا RSS به آن گوش دهید یا فقط با ضربه زدن به دکمه بازی در زیر قسمت های این هفته را گوش کنید.

->