نوکیا True Wireless Earbuds Review

 


در حالیکه بسیاری از تولیدکنندگان عمده هدفون هدست های بی سیم و بی سیم را به فروش می رسانند، تعداد زیادی از تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در ماه های اخیر به بازار آورده اند. این همه با AirPods اپل آغاز شده است، که اگرچه اولین گوشی های بی سیم نیستند، این نوع محبوبیت را به دست آورده اند. استنتاج آشکار این است که محصولات صوتی سازندگان گوشی های هوشمند، هرچند با استفاده از استانداردهای محبوب ساخته شده، با تلفن های هوشمند خود به بهترین نحو کار خواهند کرد، به همین دلیل است که مارک هایی مانند Xiaomi و سامسونگ به فضا می رسد.

آخرین در این لیست HMD Global، که اخیرا پرچم نوکیا True Wireless Earbuds را راه اندازی کرده است. قیمت در Rs 9999، Earbuds True Wireless ارائه سادگی و سهولت استفاده همراه با عمر باتری بیش از حد متوسط ​​است. ما بررسی می کنیم که نوکیا True Wireless Earbuds برای پیدا کردن این که آیا این گوشی واقعا گزینه ای بهتر از سامسونگ Galaxy Buds که اخیرا راه اندازی شده است، Apple AirPods و هر نوع دیگر از گزینه های بالا در دسترس امروز است.

بررسی نوکیا nirvana earbuds بی سیم نوکیا

نوکیا True Wireless Earbuds طراحی و مشخصات

گوشی های بی سیم به طور معمول بزرگتر از گوش های معمولی گوشی های بی سیم هستند، اما نوکیا True Wireless Earbuds این انتظارات را با روکش های بسیار کامپکتی فراهم می کند. گوشه ها به طور قابل توجهی بزرگتر یا سنگین تر از حتی گوش های معمولی گوشی های سیم کشی معمولی نیستند، که کاملا یک دستاورد است، زیرا هر یک باید باتری و مدارهای خاص خود را درون آن داشته باشد. در حالی که اکثر قوطی های فلزی هستند، پشت آنها پلاستیک است و هر کدام دارای آرم Nokia و سوراخ میکروفن هستند. هر earbud دارای یک دکمه و همچنین "L" و "R" است.

بسته بندی فروش شامل موارد زیر است: نوکیا True Wireless Earbuds، موارد شارژ استوانه ای، کابل شارژ USB Type-C، دو انگشت اضافی از راهنمایی های صوتی سیلیکون، و دستورالعمل های دستورالعمل. مورد شارژ کاملا منحصر به فرد در مقایسه با آنچه که ما از محصولات رقابتی دیده ایم. این طولانی تر و حاوی یک باتری است که می تواند چهار بار در هر گوشه هر دو را شارژ کند. پایین جعبه دارای چراغ های نشانگر برای اطلاع از سطح باتری مورد و اینکه آیا جوانه ها شارژ می شوند، یک لمس راحت است.

فرایند شارژ کردن اشیاء نوکیا True Wireless به همان اندازه مورد منحصر به فرد است. یک نقطه تماس با مشبک هر جوانه، در حالی که یک دوم تماس با بخش فلزی روکش های خود را می کشد. هنگامی که جوانه ها را به حالت درست وارد کرده و آن را بستید، جوانه ها خاموش می شوند و شارژ شروع می شود.

با این حال، دریافت Earbuds واقعی True Wireless در محل ساده نیست، زیرا ما دوست داریم. جوانها باید به شیارهای خود کاملا برسند و فضای مناسب باشد. اگر شما این را درست نکنید، پرونده به سادگی بسته نخواهد شد. در حالی که ما در ابتدا با آن مبارزه کردیم، در نهایت به آن رسیدیم.

nokia واقعی earbuds بی سیم بررسی نوک سینه نوکیا

یکی دیگر از نکات قابل توجه این است که تنها گوشه سمت راست را می توان به عنوان یک دستگاه مستقل استفاده کرد؛ سمت چپ به سادگی نمی تواند به یک منبع منبع متصل شود به صورت صحیح اگر صدای خروجی سمت راست خاموش شود. هنگام استفاده از گوشواره راست، مگر اینکه گوشه سمت چپ خاموش شد، earbud سمت راست، دستورات اتصال بسیار زیادی را داد، که به سرعت خسته کننده می شد. این ممکن است یک ناراحتی جزئی باشد، اما مطمئنا لازم است به یاد داشته باشید که Earbuds های True Wireless به طور ایده آل می توانند به عنوان یک جفت بر خلاف AirPod ها استفاده شوند.

به جز مواردی که از طریق بلوتوث ۵ کار می کنند، اطلاعاتی درباره ویژگی های نوکیا True Wireless Earbuds چندان مشخص نیست، و امتیاز IPX4 برای آب، اما مقاومت در برابر گرد و غبار ندارند. در حالی که پشتیبانی از کدک در لیست ذکر نشده است، در طول آزمایش ما قادر شدیم ببینیم که Earbuds های نوکیا True Wireless فقط از کدک SBC پشتیبانی می کنند، بدون پشتیبانی از aptX و یا حتی AAC. ما این را قبلا گفتیم و ما دوباره آن را می گوئیم - پشتیبانی از aptX و AAC باید استاندارد در همه دستگاه های صوتی بالقوه با قیمت بالا باشد.

اندازه کوچک و وزن نوکیا True Wireless Earbuds باعث می شود این یکی از راحت ترین جفت های گوشی های بی سیم است که ما استفاده می کنیم. نیازی به بال و یا اتصالات نبود که آنها را در گوش ما بمانند؛ ما جوانه ها را به اندازه کافی نور به جا گذاشتیم و به اندازه کافی راحت بودیم تا ساعاتی دراز بکشیم.

هدفون نوکیا True Wireless هر یک دکمه ای دارند که می تواند برای کنترل پخش، حجم و قدرت استفاده شود. مطبوعات بسیار طولانی (حدود شش ثانیه) در هر دو دکمه موجب می شود که این جفت در همان زمان فعال شود، اما هرکدام را به عقب بر می گرداند (به طور واضح) هر دو دکمه را به صورت جداگانه فشار داده است. بلند مدت (حدود ۳ ثانیه) در گوشه سمت چپ یا راست به ترتیب به ترتیب قبلی یا بعدی می برد. به طور مشابه، دو بار ضربه زدن بر روی دکمه سمت چپ حجم صدا را کاهش می دهد و دو بار در سمت راست آن را افزایش می دهد. یک مکالمه واحد پخش می کند یا موسیقی را متوقف می کند یا تماس های پاسخ می دهد. کنترل ها راحت هستند و ما به سرعت آنها را مورد استفاده قرار می دهیم. مهم نیست که چگونه گوشی را روی گوشی قرار داده اید، باید در هنگام نیاز به راحتی به دکمه ها دسترسی پیدا کنید.

هدفون های نوکیا True Wireless در رنگ های تک رنگ موجود هستند: سیاه. هر یک از گوشی ها دارای چهار ساعت شارژ مجدد می باشند و با یک بار شارژ می توان چهار بار شارژ هر دو باتری خود را افزایش داد. در طی آزمایش ما قادر به نزدیک شدن به این ارقام بودیم؛ ما به راحتی چهار ساعت از جوانه ها در چندین بار به دست آوردیم، اما پرونده شارژ می توانست تنها حدود سه و نیم بار بیش از آن را بالا ببرد. به طور کلی، نرمافزارهای نوکیا True Wireless ارائه دهنده ترکیبی عالی از کیفیت ساخت حق بیمه و مشخصات مفید هستند، که تنها در پشتیبانی از کدک های گسترده وجود ندارد.

نوکیا nirvana earbuds بی سیم بررسی charging case نوکیا

عملکرد نوکیا True Wireless Earbuds

همانطور که در Samsung Galaxy Buds، نوکیا True Wireless Earbuds در برابر AirPod ها قرار دارد، اما با یک رویکرد نسبت به Android و دوستانه تر. بین گزینه های نوکیا و سامسونگ، اولین سؤال، ساده تر کردن شروع کار بدون در نظر گرفتن گوشی هوشمند شما است. هیچ برنامه ای وجود ندارد جفت شدن فقط نیاز به گزینه های استاندارد بلوتوث را در دستگاه منبع خود دارد. در صورت استفاده از نرم افزار Android 8.1 / iOS 9 یا جدیدتر، می توانید میزان باتری گوشی های موجود در تلفن هوشمند خود را ببینید.

بلوتوث ۵ در طول زمان ما با اوربد نوکیا True Wireless یک ارتباط پایدار را برای ما فراهم کرد، اگر چه ما احساس عدم وجود کدک aptX را در کیفیت صدا داشتیم. عملکرد با نوکیا True Wireless Earbuds به همان اندازه با یک جفت اپل AirPods (هنگامی که با یک آیفون استفاده می شود) یا Samsung Galaxy Buds (با استفاده از گوشی هوشمند سامسونگ که از کدک مقیاس پذیر پشتیبانی می کند) بسیار خوب نبود، اما USP نوکیا نوکیا نوکیا است. در حقیقت، این جفت گوشی از بهترین گوشی های بی سیم هنگام پخش با استفاده از کدک جهانی SBC، بهترین صدا را از ما شنید.

بله، این به نظر می رسد کمی بیش از حد خاص، اما با توجه به این که اکثریت قریب به اتفاق از کاربران آیفون یا اسمارت فون های گلچونی نسبی جدیدی ندارند، لازم به ذکر است که یک هدست مانند این است که حتی با اساسی ترین اسمارت فون ها به نظر می رسد، سازگاری نرم افزاری برای به دست آوردن بهترین عملکرد. هدفون های نوکیا True Wireless ارائه دهنده کیفیت صدای مناسب برای قیمت با OnePlus 6T و MacBook Air بود که ما به عنوان دستگاه منبع برای این بررسی استفاده می شد. امضای صوتی آنها برای ژانرهای محبوب تنظیم شده است، و فرکانس ها را در سراسر محدوده قابل کنترل می کنند.

nokia earbuds بی سیم واقعی را بررسی کنید تک نوک نوکیا

گوش دادن به فرشتگان سزاوار مرگ توسط Jalebee Cartel در گوشيهاي نوكيا واقعي بود كه براي ما مناسب است، با كيفيت پاييني كه به خوبي مشخص شده است. باس و حمله بسیار قوی بودند، با تنگی و حسن نیت که ما از هیچ یک از دیگر گوشی های واقعا بی سیم که تا کنون بررسی نکرده ایم، شنیدیم. ما نمی توانیم بگوییم که باس همانطور که در سامسونگ کهکشان سامسونگ است، به همان اندازه پانچ است، اما ما قطعا احساس کردیم که بیشتر شفاف و لذت بخش باشد.

این آهنگ همچنین دارای صدای عالی از Earbuds True Wireless، با صدای گسترده و باز است. عمق و احساس عناصر نرمتر قابل تشخیص است به عنوان صداهای بلند تر و بیشتر تعریف شده، و آنها تحت تنگی باس و یا عالی بالا هرگز از دست داده است. در حالی که یک کاهش مشخص در پاسخ از محدوده میانی وجود دارد، آن را به شدت بر لذت بردن ما مشتق شده تاثیر نمی گذارد.

Moving to Love Love Love توسط Moullinex - مسیری پر از مشاغل با تعداد زیادی از ابزارهای متمایز که به سرعت با یکدیگر بازی می کنند - ما کمبودهایی از کدک SBC را احساس کردیم. کدک aptX برای جداسازی ابزار و تصویربرداری بهتر ساخته شده است و در حالی که گوشی ها به عنوان گزینه ای با قیمت مناسب در برخورد با این آهنگ به خوبی کار می کردند، تصویر صوتی به طور کلی در کل احساس ضعف می کرد.

گوشواره های نوکیا True Wireless نیز با صدای بلند هستند و قادر به نگه داشتن عصب خود حتی در حجم بالا هستند. با این حال، در هنگام گوش دادن به ترانه هایی مانند Light It Up توسط Major Lazer، این امر موجب شد تا کمی تیزتر از حد بالا باشد که می تواند موجب خستگی شنوایی در بلندمدت شود. با این حال، کیفیت صدا و تجربه گوش دادن به طور کلی در حجم متوسط ​​این گوشی ها بود.

در نهایت، با فراخوانی، کیفیت صوتی به همان اندازه که در محصولات رقابتی نبود، بسیار خوب نبود. به نظر می رسد هیچ چیز به معنای تقویت صدای تماس یا لغو نویز نیست، و افرادی که ما صحبت می کنیم، در مورد سر و صدای زیادی در مورد ما شکایت می کنیم. در حالی که می توانستیم صدای تماس گیرندگانمان را بشنویم، اغلب آنها خیلی گرسنه بودند.

nokia واقعی earbuds بی سیم در داخل کیف مورد بررسی نوکیا

حکم
هدفون نوکیا True Wireless یک گزینه جالب است که هزینه زیادی را صرف نمی کند، اما ارزان هم نیست. با طراحی، راحتی، سادگی و صدای خوب، Earbuds True Wireless یک گزینه عالی برای کاربران طیف وسیعی از گوشی های هوشمند، پخش کننده های صوتی و لپ تاپ ها است. اگرچه محدود به کدک SBC است، نوکیا True Wireless Earbuds ارائه کیفیت صدا در مقایسه با بسیاری از دیگر جفت از گوشی های واقعا بی سیم است که در حال حاضر در دسترس است.

اگر شما یک گوشی هوشمند اپل یا سامسونگ دارید که از کدک مقیاس پذیر پشتیبانی می کند، AirPods و Galaxy Buds به ترتیب گزینه های بهتر خواهند بود. برای هر تلفن هوشمند دیگر، شما گزینه ای بهتر برای قیمت نسبت به نرمافزارهای نوکیا واقعی True Wireless پیدا نخواهید کرد. در حالی که برخی از معایب جزئی در عملکرد و کمبود پشتیبانی از کدک از SBC به نظر می رسد، نوکیا True Wireless Earbuds هنوز هم به عنوان یک جفت قابل اعتماد از گوشی های بی سیم وجود دارد.

قیمت: روبرو ۹۹۹۹

طرفداران

 • کوچک، سبک و راحت
 • باس تنگ، سه برابر ترد
 • فضایی عالی، فضای باز
 • عمر باتری خوب با مورد شارژ
 • کنترل آسان برای استفاده
 • بلوتوث ۵ پشتیبانی می کند

مضرات

 • پشتیبانی فقط کدک SBC
 • صدای پس زمینه بیش از حد در تماس های صوتی

رتبه بندی (از ۵)

 • طراحی / راحتی: ۴٫۵
 • کیفیت صوتی: ۳٫۵
 • عمر باتری: ۴
 • ارزش پول: ۴
 • به طور کلی: ۴

سامسونگ گلکسی S10 + بهترین گل سرسبد آندروید به طور کلی است؟ آیا سامسونگ کهکشان پایه بهترین هدست بی سیم واقعا در هند است؟ ما در مورد این موارد در Orbital، Podcast تکنولوژی هفته ما صحبت کردیم، که شما می توانید از طریق پادکست های اپل یا RSS اشتراک گذاری کنید، بخش را دانلود کنید، یا فقط دکمه بازی را در زیر ضربه بزنید.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار تولید شوند - ما را ببینید بیانیه اخلاقی برای جزئیات.
->

One thought on “نوکیا True Wireless Earbuds Review – لپ تاپ استوک بازسازی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *