قیمت آیفون XR اکنون در Rs شروع خواهد شد. ۵۹،۹۰۰ با ۱۰ درصد اضافی برای مشتریان HDFC

 


اگر بخواهید یکی از آخرین مدل های آیفون را خریداری کنید، اما با قیمت های بالا کنار گذاشته شده است، در نهایت، خبر خوبی خواهید بود. از اواخر این ماه، شرکای تجاری مجاز اپل شروع به فروش آیفون XR با قیمت Rs می کنند. ۵۹،۹۰۰، تخفیف قابل توجهی در مقایسه با MRP خود را از Rs. 76،۹۰۰٫ علاوه بر این، در این مدت زمان محدود، دارنده کارت های اعتباری و کارت اعتباری HDFC واجد شرایط ۱۰ درصد اضافی پول نقد خواهد بود و قیمت موثر iPhone XR را به Rs جذاب تبدیل خواهد کرد. ۵۳،۹۰۰٫ گوشی هوشمند اپل در ماه اکتبر سال گذشته در هند منتشر شد.

البته، البته، برای آیفون XR 64 گیگابایتی است، اما مدل های ۱۲۸ گیگابایتی و ۲۵۶ گیگابایت نیز تحت این پیشنهاد قرار می گیرند. ۱۲۸ گیگابایت آیفون XR (نقد) با قیمت Rs در دسترس خواهد بود. ۵۸،۴۰۰ نفر به مشتریان HDFC، در حالی که مدل ۲۵۶GB با قیمت خالص Rs در دسترس خواهد بود. ۶۷،۴۰۰ کارت دارنده کارت HDFC.

مشتریان غیر HDFC قادر به خرید مدل های ۱۲۸GB و ۲۵۶GB iPhone XR در Rs خواهند بود. ۶۴،۹۰۰ و Rs به ترتیب ۷۴،۹۰۰، در مقایسه با MRPs خود را از Rs. 81،۹۰۰ و Rs 91،۹۰۰٫

این قیمت با تخفیف قیمت آی فون XR را در هند بسیار نزدیک به بازار ایالات متحده قرار داده است و شاید حتی در مواردی که شما برای مالیات های محلی در ایالات متحده حساب کاربری دارید، حتی ارزان تر شوید.

صندوق بازنشستگی HDFC به مشتریان کارت اعتباری و بدهی ارائه می شود و تمام هزینه ها را در یک لحظه و حتی کسانی که برای انجام معاملات ۱۲/۲۴ ماهه EMI را انتخاب می کنند، ارائه می دهند.

در اینجا قیمت آیفون XR جدید، به طور خلاصه ارائه می شود:

مدل آیفون XR MRP قیمت مشتریان غیر HDFC قیمت برای مشتریان HDFC
آیفون XR 64 گیگابایت روبرو ۷۶،۹۰۰ روبرو ۵۹،۹۰۰ روبرو ۵۳،۹۰۰
آیفون XR 128 گیگابایت روبرو ۸۱،۹۰۰ روبرو ۶۴،۹۰۰ روبرو ۵۸،۴۰۰
آیفون XR 256 گیگابایت روبرو ۹۱،۹۰۰ روبرو ۷۴،۹۰۰ روبرو ۶۷،۴۰۰

قیمت تخفیف دهنده کمک خواهد کرد که اپل متقاعد کسانی که هنوز هم به یکی از مدل های قدیمی آیفون بستگی دارد به ارتقاء به یکی از جدیدترین flagship های خود. این قیمت همچنین آیفون XR را به طور مستقیم بر ضد سامسونگ کهکشان S10e (نقد) قرار می دهد و گران تر از Galaxy S10 (Review) و Galaxy S10 + (Review) را کاهش می دهد. این ممکن است حتی کسانی که با توجه به دوستانی از OnePlus 6T (نقد) را متقاعد به صرف کمی بیشتر و به جای آن آیفون XR.

در حالی که هنوز هم یک مقدار منصفانه توسط استانداردهای هند، مصرف کنندگان از شانس خرید یکی از آخرین مدل های آیفون برای کمتر از Rs قدردانی می کنند. ۶۰،۰۰۰، یک تغییر خوش آمدید از گذشته اخیر که در آن این نوع از پول شما را به بهترین نسل آیفون نسل قبلی.

آیفون XR آیفون ارزان ترین در آخرین نسخه اپل است که همچنین شامل آیفون XS و آیفون XS Max است. از لحاظ فیزیکی، آیفون XR بین آیفون XS و آیفون XS Max قرار می گیرد و دارای صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی است. این دوربین دارای تنظیمات دوربین دوگانه در دو حالت گران قیمت نیست، اما ویژگی هایی مانند حالت Portrait را ارائه می دهد. از لحاظ عمر باتری، آزمایشات ما نشان می دهد که iPhone XR بهترین تجربه را در بین سه ساله ۲۰۱۸ آیفون ارائه می دهد.

اگر شما فکر می کنید خرید آیفون XR را با قیمت جدید انجام دهید، قبل از اینکه تصمیم بگیرید، بررسی آی فون XR را بخوانید.

->