Mi Fan Festival 2019 فروش: پیشنهادات Poco F1، Redmi Note 7 Pro، Mi TV، Re. 1 فروش فلش

 


جشنواره فستیوال م ۲۰۱۹ آغاز شده و تا تاریخ ۶ آوریل ماه جاری، شنبه این هفته ادامه خواهد داشت. فروش سه روزه تخفیف های تلفن هایی مانند Poco F1 و Redmi Note 6 Pro را در اختیار شما قرار می دهد و محصولات دیگری نظیر Mi LED TV 4 Pro، Mi Band و Mi Air Purifier 2S نیز با افت قیمت در فهرست قرار می گیرند. Xiaomi همچنین Re را عهده دار خواهد شد. ۱ Mi فلش فروش و یک جعبه فروش رمز و راز نیز در طول دوره فروش انجام خواهد شد. فروش جهانی Mi Fans 2019 در سراسر Mi.com، شرکای شرکای شرکای آنلاین، Mi Home، Mi Store و فروشگاههای آفلاین نیز برگزار خواهد شد.

جشنواره فستیوال مای فاکس ارائه می دهد در تلفن های همراه Xiaomi و سایر محصولات

Xiaomi می گوید که Poco F1 6GB RAM + 128GB در دسترس خواهد بود برای Rs. 20،۹۹۹، از قیمت اخیر خود را از Rs. 22،۹۹۹ گزینه Redmi Note 5 Pro 4GB RAM + 64GB و گزینه ذخیره سازی ۶GB RAM + 64GB برای Rs قابل دسترس خواهد بود. ۱۰،۹۹۹ و Rs 11،۹۹۹ به ترتیب. گوشی های هوشمند به طور معمول در Rs خریداری می شوند. ۱۲،۹۹۹ و Rs به ترتیب ۱۳۹۹۹ برای گزینه های ۴GB و ۶GB RAM. به طور مشابه، جانشین Redmi Note 6 Pro 4GB + 64GB نیز شاهد کاهش قیمت Rs خواهد بود. ۳۰۰۰ و در Rs موجود خواهد بود. ۱۰،۹۹۹٫

Redmi Note 7 جدید، Redmi Note 7 Pro و Redmi Go نیز در طول دوره فروش ۲۰۱۹ فستیوال طرفداران Mi به فروش می رسد. فروش در روز ۴ آوریل ساعت ۱۲ بعد از ظهر IST آغاز خواهد شد. برای دیدن تخفیف در Redmi 6، Redmi 6 Pro، Redmi 6A، و تلفن های بیشتر، به صفحه جشنواره طرفداران Mi Fantasy بروید. Xiaomi همچنین لیست بلندگوهای بلوتوثی مایع Compact 2 (Rs. 699)، میکروفن (Rs 599)، Mi Body Composition (Rs 1،۴۹۹)، Mi Air Purifier 2S (Rs 8،۴۹۹) و Mi Band HRX Edition (Rs 999 ) در قیمت های با تخفیف.

Xiaomi با بانک HDFC همکاری کرده است تا پنج درصد تخفیف فوری را از طریق Rs ارائه دهد. ۵۰۰ کارتهای HDFC و معاملات EMI برای خریداران LED TV LED و MI Soundbar. MobiKwik 15 درصد از MobiKwik SuperCash را به Rs ارائه خواهد کرد. ۲۰۰۰ برای خرید هر محصول در طول جشنواره. با استفاده از Mi Pay، مشتریان مجاز به داشتن یک فرصت برای برنده شدن در تلویزیون های Mi و Redmi Note 7 هر روز می باشند.

همانطور که هر ساله، Xiaomi همچنین از بازی های تعاملی مانند "سرگرم کننده و خشمگین" که در آن کاربران، فرصتی را برای پیروزی در Redmi Note 7 بازی می کنند، بازی می کنند. بازی Play و Win به کاربران اجازه می دهد تا Poco F1، Mi Band 3 را برنده شوند. به خوبی به عنوان کوپن Mi. در آنجا. ۱ فروش فلش، خریداران فرصت دارند که Redmi Note 7 Pro، Poco F1، Mi Soundbar، Mi LED TV 4A Pro (32 اینچ)، دوربین امنیتی خانگی و گوشی های بلوتوث Mi Sports را ببرند. فروش هر روز در طول دوره فروش در ساعت ۲ بعد از ظهر IST برگزار خواهد شد.

در این سال، Xiaomi همچنین میزبان جعبه فروش رمز و راز که در آن مشتریان فرصتی برای خرید یک جعبه محصولات تعجب همراه با ارزش به Rs است. ۲۴۰۰ فقط برای Rs 99. فروش جعبه اسرارآمیز هر روزه جشنواره در ساعت ۴ بعد از ظهر آغاز خواهد شد.

Xiaomi India گفت: "Xiaomi در طول ۹ سال گذشته رشد چشمگیر در سطح جهانی را افزایش داده و ارتباط خوبی با میلیون ها طرفداران ما ایجاد کرده است. حتی در هند، این مارک دوست داشتنی را برای مقوله های مختلف مانند گوشی های هوشمند، تلویزیون های هوشمند، بانک های قدرت و غیره دریافت کرده است. یکی از عوامل مهم موفقیت ما، طرفداران Mi ما هستند که همیشه به تعهد نام تجاری ما اعتقاد دارند و از ما حمایت می کنند. تلاش های مداوم برای ارائه محصولات ابتکاری از بالاترین کیفیت در قیمت های واقعا صادقانه. ما امیدواریم که طرفداران و مشتریان ما در هند بیشتر از جشنواره فستیوال می باشد و ما امیدواریم از طریق این جشن، چیزی ویژه برای همه طرفداران Mi و عزیزانمان ارائه دهیم. "


آیا Redmi Note 7 Pro، Redmi Note 7 و Mi Soundbar تغییرات قیمت خود را دوباره تعریف می کنند؟ ما در Orbital بحث کردیم، پادکست فناوری هفتگی ما، که شما می توانید از طریق پادکست های اپل یا RSS مشترک شوید، قسمت را دانلود کنید یا فقط دکمه بازی را در زیر ضربه بزنید.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار تولید شوند - ما را ببینید بیانیه اخلاقی برای جزئیات.
->