Oppo Reno 10X قیمت زوم، مشخصات نشت؛ تیزر جدید ۹۳٫۱٪ نسبت به صفحه نمایش را تایید می کند

 


Oppo Reno 10X قیمت زوم، مشخصات نشت؛ تیزر جدید 93.1٪ نسبت به صفحه نمایش را تایید می کند

اعتبار عکس: Weibo / Oppo

گوشی هوشمند Oppo Reno در دو نسخه عرضه خواهد شد

گوشی هوشمند Oppo Reno قرار است در تاریخ ۱۰ آوریل رسمی شود و گزارشات نشان می دهد که این گوشی در دو نوع عرضه خواهد شد: یک نوع Snapdragon 710 SoC که Oppo Reno Standard Edition نامیده می شود و یکی دیگر از Snapdragon 855 SoC است. در حال حاضر، tipster Ishan Agarwal می گوید که مدل Snapdragon 855 SoC با تکنولوژی بالا Oppo 10X Zoom خواهد شد. او همچنین مشخصات این زوم ۱۰X را نیز نشان داده است. یکی دیگر از محصولات نرمافزاری که قیمت نسخههای Snapdragon 855 را در اختیار دارد گوشی هوشمند Oppo Reno است. به طور جداگانه، Oppo یک تیزر از Oppo Reno را منتشر کرده است و پوستر ابعاد آن و نسبت صفحه نمایش به بدن نیز را نشان می دهد.

آگاروال تویت ها گفته است که او مشخصات Oppo Reno 10X Zoom را تهیه کرده است، همچنین ادعا می کند که این می تواند نام رسمی در راه اندازی باشد. او می گوید این نوع خاص نمایشگر OLED، پردازنده Snapdragon 855، ۸ گیگابایت رم، ذخیره سازی داخلی ۲۵۶ گیگابایت و سیستم عامل ColorOS 6.0 اجرا خواهد شد. ابعاد Oppo Reno 10X Zoom در ۱۶۲٫۰x77.2x9.3mm اندازه گیری می شود و وزن آن ۲۱۵ گرم است. این مدل با تکنولوژی زوم ۱۰ برابر بدون زوم اپو، مجهز شده و نسبت صفحه نمایش به ۹۳٫۱ درصد می رسد.

علاوه بر این، ویتنامی tipster Infinity Nado ادعاها Oppo Reno Snapdragon 855 با قیمت ۱۴۰۰۰۰۰۰ VND - 15،۰۰۰،۰۰۰ VND (تقریبا Rs 41،۳۰۰ - Rs 44،۰۰۰) در ویتنام خواهد بود. او می گوید قیمت آن در برابر Huawei P30 و Galaxy S10e سامسونگ در هنگام راه اندازی آن است.

اطلاعات مربوط به صفحه نمایش ۹۳٫۱ درصد توسط Oppo در آخرین تیزرهای خود که در Weibo تایید شده است، تایید شده است. پوستر (دیده شده در بالا) همچنین می گوید که گوشی هوشمند Oppo Reno با نسبت ۹۳٫۱ درصد نسبت به صفحه نمایش به چهره، چانه ای باریک ۳٫۴۹ میلی متری و مرز ۱٫۴۹ میلی متری برسد. تلفن از طرف جلو نشان داده شده است، و همچنین به نظر می رسد که هیچ مهره ای نیز نداشته باشد. این ابعاد از نسخه استاندارد Oppo Reno است.

Oppo Reno 10x Zoom برای دوربین های عقب سه گانه عقب می آید، در حالی که نسخه Standard Edition دوربین دوگانه دوربین را تنظیم می کند. هر دو مدل یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی خواهند داشت. ما در مورد رویدادهای ۱۰ آوریل در چین می دانیم که Oppo راه اندازی گوشی های هوشمند جدید تحت نام زیر برند رنو.

->

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *