برنامه مراقبت OnePlus با ۱ سال ضمانت رایگان ، برنامه های ارتقاء و راه اندازی بیشتر در هند

 


OnePlus برنامه خرید OnePlus Care را در هند راه اندازی کرده است. آخرین سرویس OnePlus به عنوان تلاشی از سوی این شرکت برای پاداش دادن به پایگاه کاربر خود اعلام شده است ، که شامل کاربران میراث تلفن OnePlus و همچنین مشتریانی است که مدل های جدیدتری را از طریق OnePlus 7T خریداری کرده اند. برنامه OnePlus Care مزایایی مانند ضمانت رایگان تمدید شده برای مدت زمان یک سال ، ۵۰ درصد تخفیف در سرویس تعویض باتری و پیشنهاد ارتقاء با ارزش رقابتی تجارت را برای تلفنهای قدیمی OnePlus ارائه می دهد.

برنامه پس از فروش OnePlus Care هم اکنون در هندوستان با سه مزیت اعلام شده برای اولین گروه از معرفی این شرکت ، در هند زندگی می کند. OnePlus ذکر کرده است که مزایای اختصاصی تر برای کاربران تلفن OnePlus بعداً اعلام خواهد شد. برای استفاده از این مزایا ، کاربران مجبورند برنامه OnePlus Care به روز شده را از فروشگاه Google Play بارگیری کرده و با حساب OnePlus خود وارد سیستم شوند. هیچ مهلت و محدودیتی برای استفاده از هر سه مزیت ارائه شده توسط برنامه مراقبت OnePlus وجود ندارد.

صحبت در مورد مزایای مراقبت OnePlus ، خدمات یک ساله ضمانت رایگان فقط برای OnePlus 6T ، OnePlus 7 ، OnePlus 7 Pro و OnePlus 7T در دسترس است. در مورد برنامه تعویض باتری ، برنامه OnePlus Care 50 درصد تخفیف در هزینه تعویض باتری ارائه می دهد و همچنین از پرداخت هزینه سرویس خودداری می کند. تخفیف تعویض باتری برای برنامه های OnePlus 3 ، OnePlus 3T ، OnePlus 5 ، OnePlus 5T و OnePlus 6. معتبر است: در زیر هزینه اصلاح شده باتری در برنامه مراقبت OnePlus اصلاح شده است:

مدل قیمت باتری با شارژ خدمات قیمت مراقبت OnePlus
OnePlus 3 Rs 1،۶۵۱ Rs 600
OnePlus 3T Rs 1،۶۵۱ Rs 600
OnePlus 5 Rs 1،۶۰۷ Rs 600
OnePlus 5T Rs 1،۶۰۷ Rs 600
OnePlus 6 Rs 1،۶۰۷ Rs 600

علاوه بر تعویض باتری و مزایای گارانتی طولانی ، برنامه OnePlus Care دارای مزیت ارتقاء نیز می باشد که در هنگام ارتقاء کاربران تلفن OnePlus به یک مدل جدید ، تخفیف های تجاری را ارائه می دهد. جدا از ارزش خالص تجارت ، OnePlus تخفیف اضافی را در مدلهای منتخب ارائه می دهد.

رفع اشکال تصویر OnePlus Care

تخفیف های اضافی برای طرح تجارت در بازار فقط در مدل های OnePlus 6T و قدیمی موجود است

لازم به ذکر است که ارزش تجارت برای تلفن های قدیمی OnePlus مانند OnePlus 1 ، OnePlus 2 و OnePlus X بسته به در دسترس بودن یک حساب OnePlus نیز متفاوت خواهد بود. می توانید جزئیات ارزش تجارت در مورد موارد این چنینی را در زیر مشاهده کنید:

ارزش تجارت تخفیف اضافی برای حساب OnePlus تخفیف اضافی برای حساب غیر OnePlus
ارزش تجارت در Rs 500 Rs 0
5000 Rs 1000 Rs 500
15000 Rs 1500 Rs 1000
25000 Rs 2500 Rs 2،۰۰۰

به طور واضح ، کاربران برای استفاده از خدمات ارائه شده توسط برنامه مراقبت OnePlus ، از ایجاد حساب OnePlus متهم نخواهند شد. همچنین ، کاربران می توانند چندین دستگاه را به یک حساب OnePlus متصل کنند. از این مزایا می توان از وب سایت رسمی OnePlus و برنامه OnePlus Care استفاده کرد ، اما ثبت نام در برنامه OnePlus Care الزامی است. سرانجام ، کاربران باید از قبل رزرو خود را انجام دهند و رزرو را از طریق برنامه OnePlus Care تأیید کنند تا از ۵۰ درصد تخفیف در مورد تعویض باتری بهره مند شوند.

پیوندهای وابسته به صورت خودکار ایجاد می شوند - برای جزئیات به بیانیه اخلاق ما مراجعه کنید.
->

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و عضو کانال YouTube ما شوید.

برنامه مراقبت OnePlus با 1 سال ضمانت رایگان ، برنامه های ارتقاء و راه اندازی بیشتر در هند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
نادیم سرور گذشته از رؤیایی در مورد فن آوری ، نادیم دوست دارد که با تاریخ درهم شود و در ابعاد متناوب درباره آواتارهای خود تفکر کند.                      بیشتر
برنامه مراقبت OnePlus با 1 سال ضمانت رایگان ، برنامه های ارتقاء و راه اندازی بیشتر در هند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
گوگل در ۱۵ اکتبر از تلفن ۵G پیکسل رونمایی خواهد کرد تا از Apple to Punch: Beat Apple مطلع شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *