جیو برای مکالمه صوتی با شبکه های دیگر ، شارژ ۶ جایزه را در هر دقیقه شروع می کند

 


Reliance Jio روز چهارشنبه اعلام کرد که تصمیم گرفته است مشترکان را که به سایر شبکه های تلفن همراه تماس می گیرند ، شش بار در دقیقه شارژ کند. این اپراتور مستقر در بمبئی ادعا کرده است که میزان شارژ صوتی جدید با نرخ استفاده از Interconnect Usage Charg (IUC) که توسط سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از راه دور هند (TRAI) ثابت شده است برای telcos هایی که امکان برقراری تماس های خروجی درون شبکه ای را دارند ، که همچنین به آن معروف هستند تماس صوتی خارج از شبکه تغییر جدید به طور خاص برای تماس های صوتی با سایر اپراتورها طراحی شده است ، در حالی که تمام تماس های Jio-Jio ، تماس های دریافتی و تماس های تلفنی Jio-to-land همچنان بدون هزینه اضافی در دسترس خواهند بود.

برای شارژ مکالمات صوتی غیر خالص ، Reliance Jio چهار کوپن از راه دور IUC را اعلام کرد - ارزش آن بین Rs. 10 و Rs. 100. اپراتور گفته است كه دادههای اضافی از ارزش معادل آن را براساس میزان مصرف كوچك IUC برای اطمینان از عدم افزایش تعرفه برای مشتریان فراهم می كند. علاوه بر این ، مشتریان پس از پرداخت جیو نیز برای مکالمات خروجی خارج از شبکه با افزایش حق دسترسی به داده ها به میزان ارائه شده در کوپن ها ، با پرداخت شش هزینه در دقیقه صورت می گیرد.

مقدار کوپن تاپ IUC (پوند) IUC دقیقه (شبکه های غیر Jio) حق دسترسی به اطلاعات (GB)
10 124 1
20 249 2
50 656 5
100 1،۳۶۲ ۱۰

Reliance Jio در بیانیه ای که به رسانه ها صادر شد ، گفت که به دلیل IUC که مجبور به پرداخت هزینه فعال کردن تماس های صوتی غیر خالص در شبکه های خود شده اند ، مجبور شده است هزینه تماس های خروجی را تحمیل کند. این اپراتور همچنین ادعا کرده است که به دلیل تحمل IUC از منابع خود ، نزدیک به روپیه پرداخت کرده است. در سه سال گذشته ۱۳ هزار و ۵۰۰ کروه به سایر اپراتورها ، در حالی که پس از اصلاح تنظیم کننده در سال ۲۰۱۷ شارژ IUC ، سایر تلک ها همچنان شارژ "تعرفه های گزاف" را ادامه دادند و تعرفه های مکالمه صوتی را به حدود Rs افزایش دادند. ۱٫۵۰ در دقیقه.

اعتماد جیو اطمینان داد كه شش فقره هزینه در هر دقیقه در تماسهای خارج از شبکه خروجی باید تا زمانی كه TRAI IUC را كاملاً از بین ببرد ادامه یابد. نکته قابل توجه ، تنظیم کننده طبق آخرین اصلاحات خود در سال ۲۰۱۷ ، قرار است رژیم شارژ خاتمه صفر را در اول ژانویه سال ۲۰۲۰ اجرا کند. اگر هیچ تغییری در این خط مشی ایجاد نشود ، این تاریخ را ارسال کنید ، هیچ هزینه مکالمه صوتی از طرف شما صادر نمی شود. جيو

اپراتور در این بیانیه گفت: "ما امیدواریم که طبق آیین نامه فعلی ، هزینه IUC به اتمام برسد و این اتهام موقت تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۹ به پایان برسد و مصرف کنندگان مجبور نیستند این هزینه را پس از آن پرداخت کنند." .

->

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و عضو کانال YouTube ما شوید.

جیو برای مکالمه صوتی با شبکه های دیگر ، شارژ 6 جایزه را در هر دقیقه شروع می کند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
جگمت سینگ روزنامه نگار فن آوری با حرفه ، کاوشگر فناوری توسط شور و شوق. جوانه زدن به فیلوماتیک.                 بیشتر
جیو برای مکالمه صوتی با شبکه های دیگر ، شارژ 6 جایزه را در هر دقیقه شروع می کند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
همه AirPods خواهند مرد. ما این ترفند را برای جایگزینی آنها پیدا کرده ایم.
سامسونگ وارث در هند ، احتمالاً برای دیدار با نخست وزیر نارندرا مودی و موكش امبانی: گزارش
جیو برای مکالمه صوتی با شبکه های دیگر ، شارژ 6 جایزه را در هر دقیقه شروع می کند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
افتخار تلفن های هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *