آئروس ۱۷

 


بیشتر لپ تاپ های بازی در چند سال اخیر بر لاغرتر و کوچکتر شدن تمرکز کرده اند ، اما این هدف همه نیست. Aorus 17 (با قیمت ۱۷۹۹ دلار شروع می شود ؛ ۳۶۹۹ دلار تست شده است) یکی از این لپ تاپ ها است که می خواهد پا های قابل توجهی را دراز کند و اندازه آن در حدود یک اینچ و نیم ضخامت و بیش از ۸ پوند باشد. پردازنده های Nvidia GeForce RTX 2080 GPU و Intel Core i9-9980HK در صف بالاترین عملکرد بازی ها قرار دارند ، همانطور که انتظار می رود با توجه به اندازه و قیمت آن داشته باشید. در نهایت ، اگرچه ، هیچ یک از ویژگی ها یا جنبه های طراحی به طور قاطع آن را از سایر لپ تاپ های بزرگ و حتی با عملکرد بهتر جدا نمی کند. Aorus 17 یک گیمر با کیفیت بالا است ، اما Alienware Area-51m و Acer Predator Helios 700 بهترین انتخاب ما در این لایه هستند.


یک بازی واقعی Behemoth

اکثر مردم می توانند بدون دیدن یک لپ تاپ به بزرگی Aorus 17 ، زندگی خود را پشت سر بگذارند ، اما در آزمایشگاه های PCMag ، یک رژه واقعی از آنها می بینیم. حتی در آن زمینه ، وقتی برای اولین بار Aorus 17 را تحویل گرفتم ، شگفت زده شدم. برخی از لپ تاپ های ۱۷ اینچی روشی دارند که به اندازه خود بزرگ به نظر نمی رسند ، اما این سیستم چنین تلاشی نمی کند. پهن ، عمیق و بدیهی است کاملاً ضخیم است. از این نظر تنها نیست ، اما هیچ منکر انبوه بودن آن نیست.

ائوروس 17-02

به طور دقیق تر ، این میزان ۱٫۴۹ در ۱۵٫۶ با ۱۱٫۵ اینچ (HWD) اندازه گیری می شود ، بزرگتر از تقریباً هر چیزی که ما دیدیم برای بررسی آمده است که یک CPU کلاس دسکتاپ در داخل ندارد. با این حال ، گروه کوچکی از لپ تاپ های مشابه وجود دارد. در بین دستگاه های فوق العاده قدرت ، Alienware Area-51m کمی نازک تر از ۱٫۲ اینچ است ، اما در غیر این صورت به همان اندازه بزرگ است. فقط MSI GT76 Titan DT واقعاً از Aorus 17 با طراحی تمام عیار خود با قیمتی ۱٫۷ در ۱۵٫۶ در ۱۳ اینچ عبور می کند. اگر به دنبال ۱۷ اینچ تا حدودی قابل حمل هستید ، Razer Blade Pro 17 (2019) شاسی را کنترل می کند که در ۰٫۷ در ۱۵٫۶ با ۱۰٫۲ اینچ وارد می شود. از این کلاس فوق سنگین وزن کم است ، اما three این سه لپ تاپ دیگر از نظر قدرت ، اندازه و قیمت خود در بین دستگاه های اخیر قرار دارند.

ائوروس 17-07

در حالی که من به اندازه موضوع هستم ، باید این واقعیت را ذکر کنم که یک مورد وجود ندارد ، اما دو آجر شارژ بزرگ برای این لپ تاپ. ما این موارد را در گذشته ها ، و اخیراً در MSI GT76 Titan مشاهده کرده ایم ، اما هر بار این مورد قابل توجه است. فقط یکی از این آجرهای قدرت به اندازه کافی بزرگ است ، اما دو مورد از قابلیت حمل این لپ تاپ را به حدی کاهش می دهند که به آن می گویم "فقط در صورت لزوم حرکت می کند". این سیستم به تنهایی ۸٫۴ پوند وزن دارد ، اما در کل با هر دو آجر ۱۴ پوند حیرت انگیز است. ناراحتی از بسته بندی و سازماندهی دو مجموعه کابل را اضافه کنید ، و شما نمی خواهید که هوروس را با خود به هر جایی بیاورید. این لپ تاپ تنها با یک آجر وصل شده اجرا خواهد شد ، اما مانند زمانی که سعی می کنید فقط باتری لپ تاپ بازی را انجام دهید ، عملکرد کاهش می یابد.

آئوروس 17-17

لپ تاپ های Alienware و MSI هر دو از همین مسئله رنج می برند ، برای آنچه که ارزشش را دارد. این سطح از وات بیشتر توسط GPU قدرتمند (بیشتر در مورد بعدی) ضروری است ، و از آنجا که لپ تاپ ها فضای فیزیکی برای منبع تغذیه به اندازه دسک تاپ ندارند ، این راهکاری است که بیشتر تولید کنندگان روی آن قرار گرفته اند. Acer Predator Helios 700 همچنین بسیار بزرگ است ، اما حداقل برای توجیه اندازه آن ، یک ویژگی فیزیکی منحصر به فرد دارد و تنها یک آجر قدرت دارد. برای من ، آجرهای دوتایی یک ویژگی رد صلاحیت در مرز است: این باعث می شود تا لپ تاپ هایی که قبلاً دست و پا گیر هستند ، گرفتن آنها را با مشکل روبرو کنید. آنها از نظر فنی قابل مقایسه با دسک تاپ های بی تحرک هستند ، اما مگر اینکه شما یک سفر طولانی را طی کنید و بازی های زیادی را در آنجا انجام دهید ، به نظر می رسد که به راحتی قفل لپ تاپ مانند این باشید.

ائوروس 17-18

از نظر بصری ، این یک سیستم بزرگ و مسدود است که نسبت به قیمت آن احساس پلاستیکی بیشتری می کند. برخی از نورهای شاسی به شکل نوارهای چراغهای جلو و چراغ روشن و یک ردیف LED از LED در بالای صفحه کلید وجود دارد. موارد ابتدایی ، گنجاندن محدود و محدود است ، اما من واقعاً ظاهر نوارها را دوست ندارم. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

همچنین ، نه این که اغلب آن را مشاهده خواهید کرد ، بلکه صفحه پایین دارای قطع جریان هوای مطبوع است. مانند پرنده ای با بالها شکل می گیرد و آئوروس آن را به عنوان یک طرح "Fire Phoenix" می نامد. در ضمن ، این درب دارای خطوط عضلانی است که کمپانی می گوید از یک جنگنده الهام گرفته شده است ، در حالی که چراغ های عقب را به یک ماشین عجیب و غریب تشبیه می کند. این تأثیرات بسیار زیاد است ، مسلماً یکی از آنها زیاد است ، اما آنها به اندازه کافی از همان زیبایی شناسی مشترک هستند تا یکدست باشند. در کل ، سبک کمی در سمت شلوغ و زیبایی شناسی بازی وجود دارد ، اما من از ظاهر لبه های جلو و عقب خوشم نمی آید.

ائوروس 17-15

برای برخی از خریداران ، قدرت و حتی درجه ای از قابلیت حمل آن ارزش آن را دارد ، اما سیستمی با این اندازه و قیمت ویژگی های جذاب را به همراه می آورد. صفحه کلید مکانیکی یکی از نمونه های Aorus 17 است که با شاسی ضخیم امکان پذیر است. کلیدهای کلید از Omron آمده و بازخورد لمسی و شنیدنی را نیز به شما ارائه می دهند. فهمیدم که تایپ کردن روی این صفحه کلید به سرعت جریان می یابد ، حتی اگر کلیدها کمی سست تر از آنچه دوست دارم باشد. سفر (۲٫۵ میلی متر) به اندازه صفحه کلید رومیزی مناسب و عمیق و رضایت بخش نیست ، اما بهتر از حد متوسط ​​صفحه کلید لپ تاپ است.

ائوروس 17-03

همچنین کلیدها به صورت جداگانه دارای نور پس زمینه هستند. می توانید رنگ و جلوه هر یک از کلیدها را ، همانطور که در اکثر دستگاه های بازی سطح بالا تبدیل شده است ، از طریق نرم افزار موجود ، سفارشی کنید. در این حالت ، این مرکز کنترل Aorus است. این نرم افزار همچنین به شما امکان می دهد نورپردازی شاسی ، تغییر سرعت فن ها ، اجزای مانیتور ، استفاده از کلید های میانبر برای برنامه ها و تنظیمات و موارد دیگر را تغییر دهید. این کاملاً شهودی است ، زیرا هرچه را که به دنبال راحتی می گشتم پیدا کردم و می گویم که این تعداد گزینه های بالاتر از حد متوسط ​​را ارائه می دهد.

Aorus 17-05

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار همکاری با پلتفرم ابر Microsoft Azure AI است. آنچه در واقع این ارائه می دهد بسته به نوع کار شما انجام می شود ، جابجایی هوشمند بین حالت های برق مناسب برای CPU و GPU. برای بعضی ها ، این چندان جذاب نخواهد بود. به عنوان مثال ، شما ممکن است فقط قصد بازی کردن در این لپ تاپ را داشته باشید و وقتی این کار را انجام دادید ، انتظار دارید که اجزای آن به اندازه آبمیوه خود میل کنند.

با این وجود ممکن است سایر کاربران بخواهند ایجاد محتوا و سایر کارها را انجام دهند و سیستم را با تمام توان اجرا نکنند. می توانید کمک AI را با برنامه "بازی و حرفه ای" موجود در لپ تاپ تغییر دهید و تنظیمات مختلفی را انتخاب کنید (استفاده آفلاین محدود ، اشتراک گذاری داده های خود با مایکروسافت و غیره). اگر گزینه هوش مصنوعی را در پس زمینه بگذارید ، می توانید بدون تغییر حالت های قدرت به طور خودکار انتظار برخی از امتیازات فریم در بازی را داشته باشید. باید تنظیمات شما را به خاطر بسپارد و آنها را برای استفاده بعدی در یک پایگاه داده نگه دارد. من در هنگام بازی هنگام استفاده از این تنظیمات ، با استفاده از این تنظیمات ، ضربات چند فریم در ثانیه را یادداشت کردم ، بنابراین می توانید در صورت تمایل ، آن را اجرا کنید.


نمایش ، بنادر و تنظیمات

صفحه نمایش Aorus 17 همانطور که احتمالاً حدس زده اید اندازه گیری ۱۷٫۳ اینچ به صورت مورب است. وضوح تصویر فقط با وضوح کامل HD (1080p) است که من احساسات مختصری در مورد آن دارم.

از یک طرف ، این وضوح روشی مطمئن برای استفاده از نرخ تازه سازی ۲۴۰ هرتز آن است. تعداد پیکسل پایین تر روی اجزاء فشار کمتری خواهد داشت و بنابراین لپ تاپ قادر به نمایش فریم های بیشتری در ثانیه خواهد بود. به حداکثر رساندن نرخ فریم هدف بسیاری از علاقه مندان به ویژه در بازی های چند نفره رقابتی و در سناریوهای esports است و این سیستم برای انجام درست همین کار بسیار مناسب است.

Aorus 17-01

از طرف دیگر ، دریافت فقط ۱۰۸۰p در این نقطه قیمت و اندازه صفحه نمایش کمی ناامیدکننده است. ۱۴۴۰p یک رزولوشن بازی محبوب مانیتور دسک تاپ است (هرچند که اکثر گیمرها هنوز از HD کامل استفاده می کنند) ، و مؤلفه های قدرتمند استفاده بیش از حد مرزی برای ۱۰۸۰p است. اگر واقعاً ضربه زدن به ۲۴۰fps یکی از مهمترین اولویت های شما است ، این موسیقی باید به گوش های شما گوشزد شود ، اما تصویر واضح تر برای بازی های AAA و تماشای فیلم جذابیت خاص خود را دارد. من قطعنامه های بالاتر را با ساخت های پریمیوم بیشتر مرتبط می کنم ، اما بسیاری از گیمرها در واقع می توانند توانایی ۲۴۰fps را بیشتر ارزیابی کنند. باید خودتان این تماس را انجام دهید.

در خارج از رزولوشن و میزان تجدید ، پنل X-Rite Pantone برای رنگهای دقیق تر تأیید شده است ، و دارای یک پوشش ضد تابش است. این کار بازتاب ها را کاهش می دهد (اگرچه آنها را از بین نمی برد) ، اما تصویر برای آن کسل کننده تر است. قابلیت لمس در این صفحه وجود ندارد.

بقیه ساخت بدنی با توجه به بنادر دور هم جمع شده است. سمت چپ میزبان دو درگاه USB Type-C است که یکی از آنها از Thunderbolt 3 و همچنین یک درگاه USB 3.1 USB و جک هدفون و میکروفون پشتیبانی می کند. سمت راست دو پورت USB 3.1 Type-A ، یک درگاه USB Type-C دیگر و یک کارت خوان SD دارد. این همه چیز نیست ، زیرا عقب شامل اتصال HDMI ، جک اترنت و دو پورت برق است.

آئوروس 17-13

سرانجام به گزینه های پیکربندی می رسیم. تست کننده ما (مدل YA-9US2452SH) نسخه برتر این لپ تاپ است که با قیمت ۳۶۹۹ دلار به فروش می رسد. برای این کار ، شما یک پردازنده Intel Core i9-9980HK ، یک Nvidia GeForce RTX 2080 ، ۳۲ گیگابایت حافظه ، یک SSD 1TB و یک هارد ۲TB را خالص می کنید. توجه داشته باشید که GeForce RTX 2080 نسخه Max-Q تراشه نیست بلکه GPU کامل با موبایل است.

پردازنده های GPU Max-Q نسخه های تنظیم شده تراشه های موبایل هستند که قدرت و حرارت آنها از بین رفته است و می توانند در لپ تاپ های باریک جای بگیرند. واضح است که در اینجا لازم نیست و بنابراین شما قدرت گرافیکی بیشتری (و ترسیم انرژی ، از این رو آجر قدرت اضافی) را بدست می آورید. Aorus 17 همچنین از Optimus پشتیبانی می کند ، برای جابجایی هوشمندانه بین گرافیکی گسسته GeForce و گرافیک یکپارچه Intel برای صرفه جویی در مصرف انرژی هنگام نیاز به RTX 2080 ، در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

ائوروس 17-12

Aorus سه مدل SKU ارزان تر از مدل ما ارائه می دهد. کمترین قیمت آن با قیمت ۱۷۹۹ دلار شروع می شود و CPU Core i7-9750H ، پردازنده GeForce GTX 1660 Ti GPU ، ۱۶ گیگابایت رم ، SSD 512 گیگابایتی و صفحه نمایش ۱۴۴ هرتز را ارائه می دهد. مدل بعدی ۲،۱۹۹ دلار قیمت دارد و همان پردازنده ، رم و حافظه مشابه را در ساخت قبلی خود دارد ، اما دارای پردازنده RTX 2070 و صفحه نمایش ۲۴۰Hz است. سوم یک پیکربندی ۲،۹۹۹ دلاری است که همان پردازنده ، حافظه و نمایشگر ۲۴۰ هرتز را ارائه می دهد ، اما همچنین شامل RTX 2080 و SSD 1TB است. بنابراین ، تفاوت بین آن و مدل برتر ما ، پرش به یک پردازنده Core i9 و هارد دیسک ۲ ترابایت اضافی است. اینها طیف گسترده ای از بودجه را تحت پوشش خود قرار می دهند ، هرچند حتی ارزانترین قیمت آن هم به سختی قیمت گذاری در سطح ورودی نیست.


تست عملکرد: قدرت برای مطابقت با اندازه آن

برای تست عملکرد ، Aorus 17 را با دیگر لپ تاپ های بازی ۱۷ اینچی برتر رده مقایسه کردم. برخی از این موارد کاملاً بزرگ یا گران نیستند ، اما تقریباً تقریباً نزدیک به ماشینهای مدرن هستند. نمودار زیر نشان می دهد که هر کدام از اجزای بسته بندی شده ...

آئروس 17

من قبلاً Alienware (4،۴۰۹،۹۹ دلار تست شده) و MSI (4599 دلار تست شده) را پوشانده بودم ، و آنها واقعاً تنها لپ تاپ های اینجا گران تر از گران قیمت Aorus هستند. به طور مشابه هولکینگ Acer Predator Helios 700 (2.199.99 دلار تست شده) نیز به اندازه گران نیست و شامل یک پردازنده گرافیکی RTX 2070 گام به پایین و یک CPU کمتر است. دستگاه Razer (2،۷۹۹ دلار تست شده) با داشتن نسخه Max-Q از RTX 2070 با قدرت کمترین قدرت در این لیست ، اما بسیار کم نظیر و قابل حمل ترین آن است. این همان چیزی است که Aorus 17 در برابر آن قرار دارد ، بنابراین بیایید ببینیم چگونه این کار را کرد.

آزمایشات تولید ، ذخیره سازی و رسانه

PCMark 10 و ۸ مجموعه های عملکردی کاملی هستند که توسط متخصصان معیار رایانه های شخصی در UL (سابق Futuremark) ساخته شده اند. تست PCMark 10 که انجام می دهیم ، کارایی و تولید متفاوت در دنیای واقعی را شبیه سازی می کند. ما از آن برای ارزیابی عملکرد کلی سیستم برای کارهای محوری مانند پردازش کلمه ، جابجایی صفحه گسترده ، مرور وب و ویدئو کنفرانس استفاده می کنیم. این آزمون نمره عددی اختصاصی ایجاد می کند. تعداد بالاتر بهتر است در ضمن PCMark 8 دارای یک خرده آزمون Storage است که ما برای ارزیابی سرعت زیر سیستم ذخیره سیستم استفاده می کنیم. این نمره همچنین یک امتیاز عددی اختصاصی است. دوباره ، تعداد بالاتر بهتر است

آئروس 17

من این موضوع را کوتاه خواهم کرد ، زیرا احتمالاً حدس زده اید که لپ تاپی مانند این بیش از توانایی انجام کارهای روزمره در خانه و محل کار را دارد. این دومین سریعترین تست در این تست بود و با توجه به اینکه مبنای ابتدایی برای این سیستم های قدرتمند زیاد است ، Aorus 17 از طریق هر برنامه کاری روزانه ای که می خواهید راه خود را طی کنید سرعت می یابد. سرعت SSD آن نسبت به بقیه آهسته تر است ، اما همه اینها نمایانگر درایوهای اسنفی هستند که سریع بوت می شوند و بارگذاری می شوند.

مرحله بعد تست Cinebench R15 با پردازنده CPU Maxon است که کاملاً مورد استفاده قرار می گیرد تا از تمام هسته های پردازنده و موضوعات موجود استفاده شود. سینبنچ به جای پردازنده گرافیکی پردازنده پردازشگر تصویری پیچیده را تأکید می کند. نتیجه یک امتیاز اختصاصی است که نشانگر شایستگی رایانه شخصی برای بار کاری با شدت پردازنده است.

آئروس 17

ما همچنین یک معیار ویرایش تصویر سفارشی Adobe Photoshop را اجرا می کنیم. با استفاده از انتشار اولیه نسخه ۲۰۱۸ Creative Cloud از Photoshop ، ما یک سری از ۱۰ فیلتر پیچیده و افکت را در تصویر استاندارد JPEG اعمال می کنیم. ما هر عمل را زمان می گذاریم و در پایان زمان کل اجرای را اضافه می کنیم. همانند Handbrake ، زمانهای پایین نیز بهتر است.

آئروس 17

این دو تست بسیار پرتحرک تر از PCMark 10 هستند و Aorus 17 نیز خوب عمل کرده است. این سرعت مخصوصاً در فتوشاپ ، کندتر از MSI گوشت گاو بود. دو لپ تاپ Core i9 از نوع دسک تاپ تنها دستگاه هایی بودند که در Cinebench عملکرد بهتری داشتند ، اما آنها عملکرد خوبی داشتند به طور قابل توجهی بهتر - می بینید که آب اضافی برای این کارهایی که خواستار چند رشته هستند ، می شود. تراشه Aorus 17 از سطح i9-9900K کوتاه است ، اما هنوز یک CPU شهوت انگیز Core i9 است. شما ممکن است این لپ تاپ را در درجه اول برای بازی بخواهید ، اما این توانایی چندرسانه ای مشروع و سایر کارهای حرفه ای سخت را دارد.

آزمون های گرافیکی

۳DMark با ارائه توالی هایی از گرافیک های سه بعدی بسیار با جزئیات و سبک که بر ذرات و نورپردازی تأکید دارد ، عضلات گرافیکی نسبی را اندازه گیری می کند. ما دو subtest مختلف ۳DMark ، Sky Diver و Fire Strike را اجرا می کنیم که برای انواع مختلف سیستم مناسب هستند. هر دو معیار DirectX 11 هستند ، اما Sky Diver برای لپ تاپ ها و رایانه های شخصی میانی مناسب تر است ، در حالی که Fire Strike بیشتر خواستار آن است و برای رایانه های شخصی پرمصرف ساخته شده است تا چیزهای خود را خنثی کنند. نتایج نمرات اختصاصی است.

آئروس 17

آزمایش بعدی ، یکی دیگر از تست های گرافیک مصنوعی است که این بار نیز از شرکت Unigine Corp استفاده شده است. مانند ۳DMark ، آزمایش Superposition از طریق یک صحنه سه بعدی مفصل برداشته و آن را تکمیل می کند و چگونگی مقابله سیستم را می سنجد. در این حالت ، آن را در موتور مشهور Unigine شرکت ارائه شده است ، ارائه یک سناریو بار کار متفاوت ۳D از ۳DMark ، برای نظر دوم در مورد توانایی گرافیکی دستگاه.

آئروس 17

قدرت سه بعدی Aorus 17 در اینجا به صورت کامل نمایش داده شده است ، و نتایج بالایی را در دو تست خواستار بیشتر (۳DMark Fire Strike و Superposition High) منتشر می کند. هر دو لپ تاپ ماهیچه ای در هر حالت از آن استفاده می کنند ، اما با توجه به قیمت و قدرت اضافی ، Aorus 17 به خوبی نگه می دارد.

از نظر سر و صدایی کمتر ، این امتیازها از نظر عینی بالا هستند و به قدرت گرافیکی زیادی اشاره می کنند. برای کارهای غیر بازی مانند ویرایش ویدیو ، انیمیشن ، مدل سازی و موارد دیگر که به سخت افزار قدرتمند گرافیکی احتیاج دارند ، این غیر Max-Q RTX 2080 بیش از وظیفه است. در مورد بازی ...

تست های بازی در دنیای واقعی

تست های مصنوعی فوق برای اندازه گیری استعداد کلی ۳D مفید است ، اما ضرب و شتم بازی های ویدیویی خرده فروشی کامل برای قضاوت عملکرد بازی سخت است. Far Cry 5 و Rise of the Tomb Raider هر دو عنوان مدرن وفادار با معیارهای داخلی هستند که نشان می دهد که چگونه یک سیستم با تنظیمات مختلفی بازی های ویدیویی در دنیای واقعی را کنترل می کند. اینها بر روی هر دو حالت پیش تنظیم متوسط ​​و حداکثر کیفیت گرافیکی (نرمال و فوق العاده برای Far Cry 5 ، متوسط ​​و بسیار بالا برای Rise of the Tomb Raider) با وضوح بومی اجرا می شوند تا در مورد عملکرد یک سیستم خاص قضاوت کنند. نتایج همچنین در فریم در ثانیه ارائه می شود. Far Cry 5 از نوع DirectX 11 است ، در حالی که می توان Rise of Tomb Raider را به DX12 سوار کرد ، که ما آن را برای معیار انجام می دهیم.

آئوروس 17

آئروس 17

همانطور که در ابتدا گفته شد ، این مؤلفه ها برای ۱۰۸۰p آماده تر هستند و نتایج در اینجا دقیقاً همین را نشان می دهد. Far Cry 5 و Rise of the Tomb Raider با عناوین رقابتی که در آن شما به بالاترین نرخ فریم نیاز دارید بسیار فاصله دارد و این لپ تاپ هنوز هم به ترتیب ۱۱۷fps و ۱۴۴fps را در حداکثر تنظیمات قرار می دهد. بازیهای پر تقاضا ، آن نرخ فریم را کمی پایین آورده ، اما در ۱۰۸۰p ، استرس بیشترین عناوین برنده تا حدودی کاهش می یابد.

این بازی ها نشان می دهد که قسمت های Aorus 17 برای ۱۰۸۰p بسیار زیاد نیستند زیرا نرخ فریم در واقع در بازی هایی مانند این به کلاه ۲۴۰Hz نمی رسد. ممکن است فقط در بازی های AAA به ۶۰ فریم در ثانیه نیاز داشته باشید ، اما فریم های بیشتر به یک تجربه نرم تر منجر می شوند. در عناوین چند نفره که مالیات بسیار کمتری دارند ، این سیستم از نرخ تازه سازی ۲۴۰ هرتز بسیار بهتر استفاده می کند. به عنوان مثال ، در یک کارآزمایی که با استفاده از Rainbow Six: Siege با حداکثر تنظیمات و ۱۰۸۰p اجرا شد ، در تست معیار داخلی ۲۵۴ فریم در ثانیه به طور متوسط.

درمجموع ، این عملکرد در ردیف نادر برای لپ تاپ ها قرار دارد ، حتی اگر برای رسیدن به آنجا اندازه قابل توجهی از آن داشته باشد. به عنوان مثال ، Blade Pro 17 یک لپ تاپ گران قیمت و نرم و صاف است که دارای سخت افزار بسیار غیرقابل انکار است ، اما حتی در این صورت شکاف مشخصی بین آن و behemoths مانند Aorus 17. وجود دارد. من همچنین اضافه می کنم که برای لپ تاپ با این اندازه ، خیلی بلند نبود و به لطف سیستم خنک کننده "Windforce Infinity" و محفظه بخار آن کاملاً سرد است. اگر سرعت فن را با استفاده از مرکز فرمان Aorus به حداکثر رمپ کنید ، سیستم بسیار بلند می شود. این چند فریم اضافی به بازی های شما اضافه می کند ، اما ممکن است ارزش سر و صدایی نداشته باشد.

تست Rundown باتری

پس از شارژ مجدد لپ تاپ ، دستگاه را در حالت صرفه جویی در مصرف برق (بر خلاف حالت متعادل یا کارایی بالا) تنظیم کرده و چند ترفند صرفه جویی در مصرف باتری را برای آماده سازی برای تست rundown ویدیویی بدون سیم خود تهیه می کنیم. (ما Wi-Fi را نیز خاموش می کنیم ، لپ تاپ را در حالت هواپیما قرار می دهیم.) در این تست ، ما یک ویدئو را حلقه می کنیم - یک پرونده ۷۲۰p محلی ذخیره شده از بنیاد بلندر کوتاه. اشکهای فولادیبا روشنایی صفحه ۵۰ درصد و حجم آن ۱۰۰ درصد تنظیم می شود تا سیستم از بین برود.

آئوروس 17

یکی از مناطقی که Aorus 17 نمی درخشد - و جای تعجب نیست ، عمر باتری آن است. من فقط با یک نگاه به سیستم نتیجه ضعیفی مثل این را پیش بینی کردم؛ این اندازه به ندرت بسیار طولانی طول می کشد. سخت افزار و مجموعه ویژگی ها به سادگی در حال تخلیه است ، همانطور که در عمر باتری زیر سه ساعت نشان داده شده است. حتی اگر Aorus 17 را با خود بیاورید ، نمی توانم سناریویی را تصور کنم که می خواهید از آن برای مدت طولانی از شارژر استفاده کنید. این لپ تاپ نیست و در هر سینی هواپیما جای نمی گیرد من داشتم تا کنون دیده شده. نکته قابل توجه ، دو سیستم موجود در این گروه حتی سریعتر تخلیه می شوند ، در حالی که MSI اعتبار بیشتری برای ماندگاری دارد تا زمانی که با توجه به اندازه و قدرت خود را حفظ کند.


بزرگ و جسورانه ، اما جانور مورد علاقه ما نیست

Aorus 17 جانوری از یک لپ تاپ بازی است ، اگرچه من آن را بهترین در کلاس خود نمی نامم. نسبت به رقبای اصلی آن ارزان تر است ، اما به هیچ وجه ارزش این ردیف بیش از حد قیمت نگرانی ندارد و تنوع تنظیمات به این معنی است که باید تفاوت های قیمتی مشخص را با یک دانه نمک در نظر بگیرید. سایر گزینه های سطح بالا و CPU های رومیزی آنها عملکرد برتر را در سراسر صفحه ارائه می دهند و ساخت های آنها از بوت شدن بهتر است. به طور خاص Alienware Area-51m از طراحی شگفت انگیز برخلاف شاسی بلند عظیم مشکی که Aorus 17 و MSI GT76 Titan DT را تعریف می کنند ، طراحیی جذاب و ساده دارد که یک قدم بالاتر است.

آئوروس 17-16

Aorus 17 نرخ فریم بالایی را در حداکثر تنظیمات ارائه می دهد ، اما این جدول از لپ تاپ با این اندازه و قیمت برخوردار است. مطمئناً رقابتی است. این فقط انتخابی غیرقابل استفاده برای هزینه کردن بیش از ۳۰۰۰ دلار نیست. در این بازه قیمت ، حتی اگر به ارزش خود نرسیدید ، حداقل می خواهید احساس کنید که اوج طراحی و اجزای آن را می گیرید. Aorus 17 فقط کمی از این علامت فاصله دارد و از آنجا که قیمت آن بسیار نزدیک به رقابت لپ تاپ Behemoth است تا گزینه های میان رده ، توصیه در مدل ۳،۶۹۹ دلاری که دریافت کردیم دشوار است. (من گمان می کنم کمی پیکربندی شده مثل ورودی ۱،۷۹۹ دلاری را علاقه مند بوده ام.) اگر می خواهید یک لپ تاپ بزرگ و قدرتمند داشته باشید و سعی کنید روی آن بچرخید هر نوع بودجه ، این باعث می شود برخی از پول نقد پس انداز شود. در غیر این صورت ، همه را با انتخاب ویرایشگر Alienware Area-51m یا صفحه کلید کشویی منحصر به فرد ، Acer Predator Helios 700 در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *