جیو در ماه اوت ۸٫۴۴۵ میلیون مشترک اضافه کرد: TRAI

 


Reliance Jio در ماه آگوست افزون بر ۸٫۴۴۵ میلیون مشترک تلفن همراه را به خود اختصاص داد که شاهد بالاترین نرخ رشد ماهانه تقریبا ۲٫۵ درصد نسبت به سایر اپراتورها بود.

براساس داده های منتشر شده در روز جمعه توسط سازمان تنظیم مقررات مخابرات از هند (TRAI) ، کل مشترکین جیو در پایان ماه آگوست ۳۴۸٫۲ میلیون نفر بود.

Vodafone Idea در طی ماه ۴٫۹۵۶ میلیون مشترک را از دست داد و پایه مشترک خود را به ۳۷۵ میلیون نفر رساند. بنا به گزارش ، Bharti Airtel 561،۰۰۰ مشتری در حال خروج از شبکه خود بوده و پایه مشترک خود را به ۳۲۷٫۹ میلیون نفر کاهش داده است.

داده های TRAI افزود: BSNL و MTNL متعلق به دولت ، به ترتیب ۲۱۵،۰۰۰ و ۶،۷۰۱ مشترک مشترک را ترک کرده و شبکه خود را ترک می کنند.

در ماه آگوست ، ۴٫۸۶ میلیون مشترک تقاضای خود را برای انتقال شماره تلفن همراه (MNP) ارسال کردند. با این کار ، تقاضاهای انباشته MNP از ۴۴۷ میلیون در پایان ماه ژوئیه به ۴۵۲٫۲۶ میلیون در پایان ماه اوت از زمان اجرای MNP افزایش یافته است.

در تاریخ ۳۱ اوت ، ارائه دهندگان خدمات دسترسی خصوصی ۸۹٫۷۸ درصد از سهام مشترکان بی سیم را در اختیار داشتند ، در حالی که BSNL و MTNL سهم بازار تنها ۱۰٫۲۲ درصد داشتند.

از کل مشترکین بی سیم (۱۱۷ کرو) ، ۹٫۷ میلیون در تاریخ اوج VLR در ماه آگوست فعال بودند. نسبت مشترکین بی سیم فعال ۸۵/۸۵ درصد از کل پایه مشترکین بی سیم بود.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و عضو کانال YouTube ما شوید.

جیو در ماه اوت 8.445 میلیون مشترک اضافه کرد: TRAI

 - لپ تاپ استوک بازسازی
اپل AirPods Pro با لغو سر و صدا ، طراحی جدیدی که شایعه شده است این ماه راه‌اندازی شده است
افتخار تلفن های هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *