Reliance Jio اکنون ۳۵۵٫۲ میلیون مشترک دارد و ۲۴ میلیون در یک ربع اضافه می کند

 


آمار عملکرد مالی و عملیاتی Reliance Jio به عنوان بخشی از نتایج سه ماهه Reliance Industries Limited (RIL) Q3 در روز جمعه منتشر شد. این ارقام مربوط به دوره سه ماهه منتهی به ۳۰ سپتامبر بود ، با این شركت که مبلغ مشترکین خود را ۳۵۵٫۲ میلیون نفر اعلام نکرده است - علاوه بر این سه ماهه آخر ۲۴ میلیون و علاوه بر این افزایش بیش از ۳۴۰ میلیون مشترک در سه ماه گذشته نیز افزایش قابل توجهی داشته است. آگوست در نشست عمومی سالانه شرکت (AGM). درآمدهای RIL نیز عملکرد مفصلی را در سایر معیارهای عملیاتی Jio از جمله میانگین درآمد هر کاربر (ARPU) ، نرخ چانه زنی و همچنین ترافیک کلی صدا و داده ها انجام می دهد.

همانطور که گفته شد ، Reliance Jio گزارش داد که پایه مشترکان آن در پایان ماه سپتامبر ۳۵۵٫۲ میلیون نفر بود - جهشی بزرگ از آخرین نتایج درآمدی خود در ۳۰ ژوئن به پایان رسید ، زمانی که ۳۳۱٫۳ میلیون پایه مشترک را اعلام کرده بود و این رقم در آگوست در سال ۲۰۱۹ اعلام شد. AGM این شرکت اعلام کرد که اینک دومین اپراتور بزرگ یک کشور در سطح جهان است. افزایشی خالص در سه ماهه آخر ۲۴ میلیون و با افزایشی ناخالص ۳۱٫۶ میلیون نفر بود. این شرکت نسبت به سال گذشته ۴۰٫۸ درصد رشد را درخواست می کند ، زیرا در ۱۲ ماه گذشته ۱۰۳ میلیون مشترک به آن افزوده است.

بار دیگر ، برای نرخ خستگی مشترکین ، جیو گفت که کمترین میزان خستگی در صنعت را با ۰٫۷۴ درصد در ماه دارد. در گزارش درآمد خود ، جیو گفت ARPU آن برای سه ماهه Rs بوده است. ۱۲۰ هر مشترک در هر ماه ، نسبت به Rs. 122 سه ماهه قبلی. کل ترافیک داده های بی سیم در این سه ماه ۱۲٫۰۲ میلیارد گیگابایت (GB) بوده است که بر اساس میانگین مصرف داده برای هر کاربر در هر ماه ۱۱٫۷ گیگابایت بوده است و ۵۵٫۹ درصد رشد نسبت به سال گذشته را نشان می دهد. کل ترافیک صوتی ۸۱۲٫۶۲ میلیارد دقیقه بود ، به دلیل متوسط ​​مصرف صوتی ۷۸۹ دقیقه در هر کاربر در هر ماه.

با بیان نتایج ، Mukesh D. Ambani ، رئیس و مدیر عامل شرکت Reliance Industries Limited گفت: "جیو از مارک ۳۵۰ میلیون مشترک عبور کرد تا همچنان سریعترین شرکت خدمات دیجیتالی جهان بماند و ما هنوز هم در حال اضافه کردن بیش از ۱۰ میلیون مشتری جدید هستیم. ماه. جیو نه تنها بزرگترین شرکت مخابراتی هند از نظر مشترکین و درآمدها بلکه به دروازه دیجیتال هند تبدیل شده است. "

این شرکت در نتایج درآمدی خود افزود: پیشنهاد Jio Phone Diwali 2019 (که توسط Reliance Retail به بازار عرضه می شود) که این گوشی را در Rs ارائه می داد. ۶۹۹ "شاهد واکنش شدیدی در [the] چند هفته اول "

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و عضو کانال YouTube ما شوید.

Reliance Jio اکنون 355.2 میلیون مشترک دارد و 24 میلیون در یک ربع اضافه می کند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
ابیناو لال شما به احتمال زیاد Abhinav را در حال ویرایش داستان های خبری ، تحریک علاقه احتمالی ناسالم وی به بازی Dota 2 ، و دفاع از جایی که عقاید وی در بحث شایسته سالاری و دموکراسی قرار دارد ، می کند. او که یک داستان علمی و فانتزی خواننده است ، او به اندازه کافی با یک نگاه ستاره ای است تا چشم به آینده آینده آرمانشهر باشد.                 بیشتر
Reliance Jio اکنون 355.2 میلیون مشترک دارد و 24 میلیون در یک ربع اضافه می کند

 - لپ تاپ استوک بازسازی
جیو در ماه اوت ۸٫۴۴۵ میلیون مشترک اضافه کرد: TRAI
افتخار تلفن های هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *