هفته واقعی Realme 5s نمایش داده شده از درجه نمایش درجه یک به سبک Waterdrop و Waterdrop

 


Realme 5s همه قرار است در تاریخ ۲۰ نوامبر در هند راه اندازی شود و این شرکت جزئیات کمی را درباره تلفن در حال فاش شدن است. صفحه اختصاصی فریزر Flipkart اطلاعاتی را منتشر می کند و آخرین موردی که باید فاش شود این است که Realme 5s یک شکاف ضد آب را به خود جلب می کند. پیش از این ، صفحه تیزر Flipkart تنها بخش پشتی گوشی را داشت ، اما اکنون به روز شده است تا قسمت جلوی گوشی را نیز اضافه کنید. عکس اضافه شده تأیید می کند که Realme 5s دقیقاً مانند Realme 5 و Realme 5 Pro از شکافی به سبک ضد آب استفاده می کند.

برای نشان دادن قسمت جلویی Realme 5s ، صفحه تیزر Flipkart به روز شده است. در این گوشی از شکافی به سبک واترپیپ و یک چانه خفیف در قسمت پایین نمایشگر استفاده شده است. دکمه پاور روی لبه سمت راست گوشی نشسته است. یادآوری می شود ، هر دو Realme 5 و Realme 5 Pro نیز دارای شکافی به سبک Waterdrop هستند و Realme 5s نیز با یک نمایشگر مشابه درج می شوند. همچنین از Realme 5s برای نمایش پنل با برش الماس و نصب دوربین چهارگانه عقب استفاده شده است. در صفحه پشتیبان یک سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی وجود دارد.

صفحه تیزر همچنین تأکید می کند که Realme 5s یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را بسته بندی می کند. از مشخصات داخلی گوشی اطلاعات بیشتری در دست نیست ، اگرچه جزئیات طراحی اکنون کاملاً فاش شده است. تاریخ راه اندازی کمی کمتر از یک هفته زمان دارد و شرکت می تواند اطلاعات بیشتری در مورد آن را فاش کند.

اگر بخواهیم حدس بزنیم ، تنظیم سنسور در پشت به احتمال زیاد شبیه به دوربین موجود در Realme 5 Pro خواهد بود - یک دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی ، لنز با زاویه دید عریض ، حسگر عمق و یک لنز ماکرو. در گواهینامه های BIS (Bureau of Standard Standard هند) در هند و گواهینامه NBTC (کمیسیون پخش و ارتباطات ملی) در تایلند مشاهده شده است.

پیوندهای وابسته به صورت خودکار ایجاد می شوند - برای جزئیات به بیانیه اخلاق ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *