WhatsApp با به روزرسانی آندروید دوباره طراحی لوگوی فیس بوک را بازسازی کرد. گفتنی است که راه اندازی آیفون با موضوع Dark Dark گفته می شود بی اهمیت است

 


واتس اپ برای اندروید نسخه جدید بتا را دریافت کرده است که طراحی صفحه جدید طراحی مجدد Facebook را به همراه دارد. گفته می شود که برنامه پیام رسانی فوری نیز در حال تولید است تا Dark Dark پیش بینی شده را پیش بینی کند ، اما هنوز در معرض دید عموم نیست. به طور جداگانه ، واتس اپ به روز شده برای نسخه آیفون بصورت آنلاین گزارش شده است که دارای ویژگی Dark Theme است. واتس اپ به طور رسمی برنامه های خود را برای انتقال Dark Theme به برنامه پیام رسانی فوری خود اعلام نکرده است. WhatsApp for Android (انتشار وب) نیز با رفع اشکال به نسخه ۲٫۱۹٫۳۲۹ به روز شده است.

مخصوصاً برای آزمایش کنندگان بتا ، WhatsApp برای نسخه بتا آندروید نسخه ۲٫۱۹٫۳۳۱ منتشر شده است که پاورقی را نشان می دهد که آرم Facebook طراحی مجدد شده را طراحی کرده است. پاورقی فیس بوک در صفحه استقبال و همچنین در منوی تنظیمات آخرین نسخه بتا واتس اپ قابل مشاهده است. علاوه بر این ، در صفحه Splash نیز موجود است.

ماه گذشته فیس بوک آرم جدید خود را راه اندازی کرد که نام این شرکت را با تمام حروف بزرگ نشان می دهد. منلو پارک ، غول شبکه های اجتماعی مستقر در کالیفرنیا نیز اعلام کرد که ارسال مجدد آن در تمام محصولات و مواد بازاریابی خود قابل مشاهده خواهد بود. به نظر می رسد واتس اپ جزء معدود محصولات اول فیس بوک است که از طریق پاورقی جدید ، مجدداً از آن استفاده می کند.

اسباب بازیهای مخصوص صفحه Facebook واتساپ 360 WhatsApp

آخرین نسخه WhatsApp برای نسخه بتا آندروید ، پاورقی "از FACEBOOK" را به ارمغان می آورد

WABetaInfo ، مشاهدهگر بتای WhatsApp ، برای اولین بار در آخرین نسخه بتا ، پاورقی فیس بوک را مشاهده کرد. با این حال ، ابزارهای ۳۶۰ قادر بودند به طور مستقل تغییر را تأیید کنند. شما می توانید با شرکت در برنامه آزمایش بتا که توسط Google Play Store یا با استفاده از طرف Android APK Mirror انجام می شود ، آن را بارگیری کنید. با گفتن این موضوع ، بروزرسانی بتا ممکن است باعث بروز برخی مشکلات در دستگاه شما شود زیرا این فقط برای مقاصد آزمایش است و ممکن است دارای اشکالات باشد.

علاوه بر جدیدترین نسخه بتا برای دستگاه های Android ، ظاهرا WhatsApp در حال نزدیک شدن است تا Dark Theme بسیار مورد انتظار را به برنامه iPhone خود نزدیک کند. WABetaInfo تصویری را منتشر کرد که حاکی از توسعه جدید است. منبع همچنین از هشتگ "به زودی" برای اشاره به اولین قریب الوقوع خود استفاده کرده است. با این وجود ، واتس اپ هنوز جزئیات رسمی پیرامون Dark Theme را فاش نکرده است.

یک تصویر زمینه پیش فرض تاریک به تازگی در WhatsApp برای نسخه بتا آندروید ۲٫۱۹٫۳۲۷ مشاهده شد. به طور مشابه ، واتس اپ برای آیفون دو نسخه مجزا از تم تاریک را شامل می شود که از سایه های مختلف سیاه استفاده می کند.

WhatsApp همچنین نسخه جدید WhatsApp را برای اندروید منتشر کرده است (انتشار وب) که برای کاربران معمولی در نظر گرفته شده است ، همانطور که WABetaInfo خاطرنشان کرد. بروزرسانی ، دارای نسخه ۲٫۱۹٫۳۲۹ ، شامل رفع اشکال است و از طریق وب سایت واتس اپ قابل بارگیری است.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و عضو کانال YouTube ما شوید.

WhatsApp با به روزرسانی آندروید دوباره طراحی لوگوی فیس بوک را بازسازی کرد. گفتنی است که راه اندازی آیفون با موضوع Dark Dark گفته می شود بی اهمیت است

 - لپ تاپ استوک بازسازی
جگمت سینگ روزنامه نگار فن آوری با حرفه ، کاوشگر فناوری توسط شور و شوق. جوانه زدن به فیلوماتیک.                 بیشتر
WhatsApp با به روزرسانی آندروید دوباره طراحی لوگوی فیس بوک را بازسازی کرد. گفتنی است که راه اندازی آیفون با موضوع Dark Dark گفته می شود بی اهمیت است

 - لپ تاپ استوک بازسازی
دیزنی پلاس ۱۰ میلیون اشتراک در روز ثبت نام ۱ روز
افتخار تلفن های هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *