Xiaomi اختراع یک گوشی تاشو با طراحی تاشو مشابه با موتورولا Razr (2019): گزارش

 


به نظر می رسد شیائومی گوشی هوشمند قابل تاشو در آثاری دارد که می تواند با طراحی مشابه طراحی موتورولا Razr (2019) همراه باشد. یک برنامه ثبت اختراع به صورت آنلاین پدید آمده است که توسعه جدید را نشان می دهد. این نرم افزار تلفن قابل تاشو را به صورت فاکتور و به همراه راه اندازی دوربین پاپ آپ نشان می دهد. شیائومی در گذشته تلفن هوشمند تاشو خود را طعم می داد اما با طراحی دو برابر - برخلاف موتورولا Razr (2019) که به صورت عمودی مانند تلفن سنتی تلنگر می خورد.

برنامه ثبت اختراع که در اوت سال ۲۰۱۸ به سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ارسال شده است ، گوشی هوشمند جدید قابل تاشو توسط شیائومی را با طراحی بدنه نشان می دهد. این مصوبه در تاریخ ۶ دسامبر توسط مقامات تأیید شد ، همانطور که توسط وب سایت هلندی LetsGoDigital مشاهده شد.

مطابق نقشه های ضمیمه ثبت اختراع ، گوشی Xiaomi در نظر گرفته شده به طور کامل به نصف می رسد تا زیبایی و زیبایی ظاهری را به کاربران ارائه دهد. به محض اینکه تلفن برای نمایش اعلان ها ، صفحه ثانویه ممکن است در قسمت جلویی ظاهر شود. به نظر می رسد گوشی تاشو ماژول دوربین سلفی پاپ آپ را با مجموعه حسگرها به همراه دارد.

شکافی وجود خواهد داشت که به محض تاشو گوشی هوشمند قابل مشاهده خواهد بود. پس از باز شدن ، شکاف موجود ممکن است به عنوان راه اندازی دوربین پشت ظاهر شود.

شیائومی هیچ اطلاعیه رسمی درباره تلفن تاشو خود اعلام نکرده است. با این حال ، در ماه مارس ، شرکت مستقر در پکن با نشان دادن نمونه اولیه دو برابر خود ، علاقه خود را به بازار نوپای گوشی های قابل تاشو نشان داد. در ماه آگوست ، یک برنامه ثبت اختراع نیز مشاهده کرد که به یک تلفن قابل حمل شیائومی با نصب دوربین پشتی سه گانه اشاره داشت. این برنامه یک گوشی را نشان می دهد که می تواند به صورت تبلت در هنگام پرده برداری تغییر کند - شبیه به لایک های Samsung Galaxy Fold و Huawei Mate X.

گفته می شود ، هنوز هم یک رمز و راز وجود دارد که آیا شیائومی می تواند یک تلفن قابل تاشو را برای پاسخگویی به پیشنهادهایی مانند Galaxy Fold و Mate X بیاورد یا از رقیبی در برابر Motorola Razr (2019) رونمایی کند که ماه گذشته رونمایی شد اما هنوز وارد بازار نشده است. . این شرکت ممکن است برنامه های بتونی خود را در اوایل سال آینده فاش کند. تا آن زمان ، می توانید جزئیات جدیدی را در وب ظاهر کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و عضو کانال YouTube ما شوید.

Xiaomi اختراع یک گوشی تاشو با طراحی تاشو مشابه با موتورولا Razr (2019): گزارش

 - لپ تاپ استوک بازسازی
جگمت سینگ روزنامه نگار فن آوری با حرفه ، کاوشگر فناوری توسط شور و شوق. جوانه زدن به فیلم.                 بیشتر
Xiaomi اختراع یک گوشی تاشو با طراحی تاشو مشابه با موتورولا Razr (2019): گزارش

 - لپ تاپ استوک بازسازی
نقص در ساعت هوشمند در Amazon.com ممکن است اجازه دهد Strangers کودکان را ردیابی کند

داستانهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *