YouTube از سیاستهای ضد آزار و اذیت گسترده تر برای تهدید و توهین درباره نژاد ، جنسیت و جنسیت پرده برداری می کند

 


شش ماه پس از اینکه یوتیوب به دلیل امتناع از فیلمبرداری از یک مفسد محافظه کار که مرتبا لجبازی نژاد پرستی و همجنس گرایانه را در یک روزنامه نگار درگیر کرده بود ، در طوفان آتش سوزی گرفتار شد ، این غول ویدئویی می گوید که "موضع قوی تری" در برابر تهدیدات و حملات شخصی گرفته است. این شرکت چهارشنبه اعلام کرد که هم اکنون فیلم هایی را که به مردم توهین می کنند بر اساس "ویژگی های محافظت شده" مانند نژاد ، بیان جنسیت یا گرایش جنسی حذف می کند. همچنین سیاست های ضد آزار و اذیت خود را گسترش می دهد تا شامل "تهدیدات محجبه یا ضمنی" شود ، از جمله محتویاتی که نشان دهنده خشونت علیه یک فرد است.

"این برای همه صدق می کند ،" مت هالپرین ، رئیس اعتماد و امنیت YouTube ، در یک پست وبلاگ گفت: "از افراد خصوصی ، تا ایجاد کنندگان یوتیوب ، تا مقامات دولتی." این تغییرات در مورد نظرات و همچنین فیلم ها اعمال می شود.

YouTube بلافاصله به سؤالات روزنامه نگار پاسخ نداد كه چه زمان اجرای برجام شروع می شود یا چه راهكارهایی برای رسیدن به استانداردهای جدید اتخاذ می شود.

YouTube YouTube غالباً به دلیل اعمال ناعادلانه محتوای نژادپرستانه مورد آتش سوزی قرار گرفته است ، خواه اسلام هراسی تند و زننده از دهان یک مرد ۱۴ ساله ، سوپرماسیست سفید و یا تصاویر وحشتناک است که در فیلم های بچه های بی ظاهر ظاهر شده است. به تدریج - و پس از بررسی گسترده رسانه ها ، قانونگذاران و گروه های مدافع - YouTube در تلاش است تا این سکو را تمیز کند. در ماه ژوئن ، محتوای فراموشی و افراطی را ممنوع کرد و هزاران کانال را حذف کرد ، اما در گزارشی در ماه سپتامبر از سازمان مبارزه با افتراء ، مشخص شد که ده ها کانال تبلیغ کننده این عقاید بر روی سکوی خود باقی مانده است. همچنین سعی شده است از طریق تغییر در موتورهای توصیه شده ، اطلاعات نادرست را سرکوب کند.

برخی از تغییرات ناشی از وعده یوتیوب در ماه ژوئیه برای سرکوب "آزار و اذیت آفریدگار بر روی خالق" پس از انتقاد شدید که او به دلیل حذف نشدن فیلم ها از استیون کراودر جلب کرده است. این مفسران و کمدین راست گرای ، به دلیل تمایلات جنسی و نژاد خود ، به کارولوس مازا - که همجنسگرا و تبار کوبا است - غالباً به تولیدکننده فیلم Vox توهین می کردند. بیدار شوید ، مازا ابرقهرمانی را ایجاد کرد که کراوود در طی سالیان متمادی به او شتافت ، از جمله اینکه وی را به عنوان "برگ زلال" ، "یک ملکه کوچک عصبانی" ، "مکزیکی همجنسگرا" و "آقای لیسیت کوئر از Vox" صدا زد.

پس از توئیت زمانی که ویروسی شد ، یوتیوب فیلم های Crowder را مورد بررسی قرار داد اما در نهایت تصمیم گرفت که آنها سیاست های آن را که صریحاً ممنوعیت سخن از نفرت است ، کلیشه هایی را که باعث ایجاد نفرت و محتوا می شوند ، تبلیغ می کنند و باعث تحریک نفرت و محتوا می شوند. این پلتفرم گفت ، از آنجا که توهین های کراودر در مورد Maza فقط بخش کوچکی از فیلم ها درباره چیزهای دیگر بود ، بازی منصفانه ای بودند.

مازا در آن زمان به پست گفت: "به نظر من نقض آشکار آن سیاست است." "من درک می کنم که گفتار همیشه مناطق خاکستری را شامل می شود ، اما اجرای سیاست های سخنرانی در مورد نفرت سخت است نباید از این واقعیت که بعضا کاملاً واضح است ، منحرف شود. و به نظر می رسد این یکی از این موارد است."

روز بعد ، یوتیوب دوره را تغییر داد و با تغییر دادن ویدیوهای کراودر ، به وی اجازه نداد که تبلیغات روی آنها را اجرا کند ، تغییراتی را ایجاد کرد. این شرکت از توضیح تصمیم خود امتناع ورزید.

سیاست های جدید بطور خاص با جستجو در مورد آزار و اذیت ها در چندین فیلم یا اظهار نظر ، مبارزات متنفرانه مانند Crowder را برطرف می کند ، حتی اگر این سیاست ها را به صورت فردی تخطی نکنند. YouTube استانداردهای برنامه شریک خود را سخت تر می کند و به سازندگان محتوا اجازه می دهد از تبلیغات در ویدیوهای خود درآمد کسب کنند.

هالپرین نوشت: "کانالهایی که مرتباً علیه سیاست آزار و اذیت ما سرکوب می کنند ، از YPP متوقف می شوند و توانایی درآمدزایی آنها در YouTube را از بین می برند." "اگر ممکن است مرتباً کسی اذیت شود ، محتوا را از کانالها حذف کنیم. اگر این رفتار ادامه یابد ، ما اقدامات جدی تری از جمله صدور اعتصاب یا خاتمه کلی کانال را انجام خواهیم داد."

YouTube در حال گسترش ابزاری است که به سازندگان اجازه می دهد نظرات را قبل از نمایش در زیر فیلم های خود مرور کنند. این در حال حاضر به طور پیش فرض برای بسیاری از کانال های بزرگتر روشن شده است و تا پایان سال برای "اکثر" در دسترس خواهد بود ، اگرچه سازندگان می توانند در صورت انتخاب ، از این امر امتناع کنند. این شرکت گفت انتظار دارد که این امر منجر به تعدیل نظر در حذف نظرات شود. در گزارشی اعلام شد که در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۶ میلیون دلار کاهش یافته است.

تغییرات سیاست باعث اجرای چالش برانگیز خواهد شد ، زیرا یوتیوب - مانند همه رسانه های اجتماعی - همچنان با نقش خود در محافظت از کاربران در حالی که از گفتار آزادانه اصطلاحات را حفظ می کند ، بازی می کند.

نیل موهان ، مدیر ارشد محصول YouTube در مصاحبه ای قبل از اعلام خبر به نیویورک تایمز گفت: "اینجا تفاوت های ظریف و زمینه های زیادی وجود دارد ، اما این واقعاً چیزی است که می خواهیم درست روی سیستم عامل خود قرار بگیریم." "ما نمی خواهیم این مکان جایی باشد که افراد مورد آزار و اذیت قرار بگیرند.

© The Washington Post 2019

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *