آیفون ۲۰۲۰ مدل ۵٫۴ اینچی ممکن است طراحی ۸-آیفون مانند آیفون با سخت افزار Face ID: گزارش

 


گفته می شود خط تولید آیفون ۲۰۲۰ اپل سه مدل استاندارد را در بر می گیرد که سه برابر آیفون ۱۱ را به همراه خواهد داشت ، در کنار iPhone SE 2. با بودجه مناسب تر. اپل قبلاً برای راه اندازی سه مدل آیفون با بسته بندی ۶٫۷ اینچی ، ۵٫۴ اینچی و ۶٫۱ مورد استفاده قرار گرفته است. پانل های اینچ یک گزارش جدید اکنون می گوید که مدل آیفون ۵٫۴ اینچی که اواخر سال جاری میلادی آغاز به کار خواهد کرد ، دارای طراحی مشابه آیفون ۸ است و سخت افزار Face ID را برای تأیید اعتبار بسته بندی می کند. علاوه بر این ، گفته می شود که قدرت از چیپست A13 Bionic جلب می کند ، که کمی تعجب آور است ، زیرا شایعه است که اپل مجهز به آیفون های ۲۰۲۰ با نسل بعدی Apple A14 SoC است.

طبق گزارش جدیدی از مکوتاکارا که به تهیه کنندگان اپل اشاره می کند ، غول کوپرتینو به طور جداگانه دو تلفن جدید را تولید می کند که بر اساس طراحی آیفون ۸ طراحی شده اند. یکی از آنها سنسور اثر انگشت Touch ID را نشان می دهد ، در حالی که دیگری سخت افزار Face ID را به کار می برد. صدای سابق بیشتر شبیه به شایعه شده آیفون SE 2 با نام آیفون ۹ است که طراحی آن مانند آیفون ۸ اخیراً به صورت رندرها و یک فیلم ۳۶۰ درجه به صورت آنلاین ظاهر شده است. به نظر می رسد تلفن دوم کاملاً متفاوتی است که زیر مجموعه آیفون ۲۰۲۰ اپل قرار خواهد گرفت.

این گزارش می افزاید: این مدل خاص با وجود فاکتور شکل کوچک آن ، دارای صفحه نمایش ۵٫۴ اینچی است. علاوه بر این ، دوربین عقب کمی بزرگتر از دوربین موجود در آیفون ۸ خواهد بود ، در حالی که اندازه فلاش LED True Tone LED مشابه ماژول در آیفون ۷٫ جالب است که گفته می شود این مدل خاص آیفون ۲۰۲۰ ۵٫۴ اینچی است. در A13 Bionic SoC که قدرت سه گانه آیفون ۱۱ را دارد. این بیت بسیار تعجب آور است ، زیرا طبق گزارش ها ، آیفون ۱۱ هسته اصلی هسته اپل ۲۰۲۰ با اپل A14 SoC عرضه خواهد شد. از طرف دیگر ، گفته می شود آیفون SE 2 آینده با A13 Bionic SoC همراه باشد.

گزارش جدید باعث سردرگمی می شود ، اما توضیح احتمالی این است که اپل در حال توسعه دو مدل مختلف از یک جانشین واقعی آیفون ۸ است ، یکی دکمه Touch ID را بسته بندی می کند ، و مدل دیگر با سیستم Face ID می رود. اما مدل شایعه شده ۵٫۴ اینچی آیفون ۲۰۲۰ از نظر ابعادی با آیفون SE 2 با آیفون ۹ تفاوت دارد. گفته می شود دومی نمایشگر کوچکتر ۴٫۷ اینچی شبکیه چشم IPS LCD را بسته بندی می کند. احتمال دیگر این است که اپل در حال طراحی پایه برای جانشینان آیفون ۱۱ و همچنین آیفون SE 2 در قاب آیفون ۸ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *