بلندگوهای صفحه اصلی Google بدون پشتیبانی از حالت مهمان دیگر

 


دستگاه های دارای قابلیت ریخته گری Google ، از جمله بلندگوهای هوشمند سری Chromecast و Google Home ، به کاربران این امکان را می دهند که محتوا را مستقیماً روی دستگاه ها بکشند. این بسته به نوع دستگاه مورد استفاده می تواند محتوای صوتی و تصویری باشد و از Wi-Fi و اتصال اینترنت برای عملکرد استفاده می کند. از سال ۲۰۱۴ ، ویژگی ای به نام "حالت مهمان" وجود دارد که به بازدید کنندگان از خانه شما اجازه می دهد تا بدون اتصال به Wi-Fi خود ، به دستگاه های خود رأی دهند. اکنون به نظر می رسد ‘حالت مهمان برای دستگاه های Google Home ناپدید شده است.

طبق گزارش جدید پلیس آندروید ، ‘حالت مهمان 'برای دستگاه های Google Home دیگر در دسترس نیست. این بدان معناست که میهمانان و بازدید کنندگان باید برای Wi-Fi شما وارد سیستم شوند تا به دستگاه های Google Home منتقل شوند.

پیش از این ، ‘حالت مهمان 'به بازدید کنندگان امکان می داد بدون ورود به شبکه Wi-Fi میزبان ، عکس برداری کنند ، در عوض از داده های تلفن همراه برای ارسال اطلاعاتی که مستقیماً از طریق Wi-Fi خانگی در دستگاه Google Home پخش شده بودند ، برای ارسال اطلاعات استفاده می کنند. این کار مفید است زیرا به معنای آن است که میزبان نیازی به اشتراک گذاری جزئیات Wi-Fi با هرکسی که می خواهد بازی کند ، نیست و فقط پینی را ارائه می دهد که بازدید کننده می تواند به آن وصل شود - ویژگی ای که انتظار داریم در مهمانی ها بسیار مفید باشد ، یا اگر به خصوص از جزئیات Wi-Fi محافظت می کنید.

جالب اینجاست که در گزارش پلیس آندروید آمده است که این ویژگی فقط برای دستگاه های Google Home غیرفعال شده است. دستگاه های Chromecast از "حالت مهمان" پشتیبانی می کنند که می تواند از طریق برنامه Google Home در تلفن هوشمند صاحب دستگاه فعال یا غیرفعال شود. به نظر نمی رسد که ضرر بسیار بزرگی به نظر برسد ، و واقعاً افراد معدودی ممکن است به دلیل روشهای پیچیده ای که در استفاده از این ویژگی وجود دارد از آن در دستگاه های Google Home استفاده کرده اند.

اگر از دستگاه «حالت مهمان» در دستگاه Google Home خود استفاده می کنید ، راه حل های ساده به اندازه کافی ساده هستند. می توانید جزئیات Wi-Fi خود را با بازدید کننده به اشتراک بگذارید و آنها می توانند به طور عادی متصل شوند و بازیگران شوند ، یا از بلوتوث استفاده کنید تا بازدید کنندگان بتوانند به Google Home شما متصل شوند و صوتی را به سبک قدیمی پخش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *