BSNL اعتبار Rs را کاهش می دهد. ۷۴ ، روپیه ۷۵ ، روپیه ۱۵۳ برنامه پیش پرداخت تا نصف

 


Bharat Sanchar Nigam Limited (BSNL) سه برنامه شارژ پیش پرداخت خود را اصلاح کرده است تا اعتبار آنها را به نصف کاهش دهد. تحول جدید برای Rs به مرحله اجرا رسیده است. ۷۴ ، روپیه ۷۵ ، و Rs. 153 برنامه پیش پرداخت BSNL که سابقاً دارای اعتبار تعرفه ۱۸۰ روز بودند. ماه گذشته telco دولتی اعتبار اعتبار Rs خود را کاهش داد. ۱۱۸ ، رو. ۱۸۷ ، و Rs. 399 برنامه پیش پرداخت در حلقه کرالا. BSNL قادر است حساب های خود را تا حدودی با كاهش اعتبار برنامه های پیش پرداخت خود بهبود بخشد. اپراتورهای دیگر از جمله Airtel و Vodafone نیز اخیراً برنامه های پیش پرداخت خود را برای بهبود خسارت های خود تجدید نظر کرده اند.

طبق لیست موجود در وب سایت BSNL تامیل نادو ، اپراتور اعتبار Rs را کاهش داده است. ۷۴ ، روپیه ۷۵ ، و Rs. برنامه ۱۵۳ شارژ پیش پرداخت تا ۹۰ روز. این فقط نیمی از اعتبار اولیه ۱۸۰ روز از هر سه برنامه است.

این تغییر به ویژه در حلقه تامیل نادو محدود نمی شود. سایت BSNL برای حلقه چنای همچنین شامل اعلانی است که منطقی سازی سه برنامه پیش پرداخت در منطقه را برجسته می کند. به طور مشابه ، سایت BSNL Kerala نشان می دهد که تغییرات در آن حلقه نیز زنده هستند.

همانطور که Telecom Talk اشاره می کند ، اعتبار مجانی رایگان با Rs همراه است. ۷۴ ، روپیه ۷۵ ، و Rs. 153 طرح پیش پرداخت BSNL بدون تغییر باقی مانده است. این بدان معنی است که Rs. برنامه پیش پرداخت ۷۴ بصورت دسترسی به داده های پر سرعت ۲ گیگابایتی و همچنین ۱۰۰ دقیقه مزایای تماس صوتی برای هر شبکه داخلی به مدت ۱۵ روز ، در حالی که Rs ، ادامه خواهد داد. برنامه پیش پرداخت ۷۵ مزیت مانند تماس صوتی نامحدود و داده ۱۰ گیگابایتی را به مدت ۱۵ روز حفظ می کند. Rs از طرف دیگر ، ۱۵۳ طرح پیش پرداخت BSNL مزایای تماس نامحدود از طریق تماس صوتی ، داده های ۱٫۵ گیگابایتی در روز و ۱۰۰ پیامک در روز را به مدت ۲۸ روز ارائه می دهد.

تغییر جدید BSNL از امروز مؤثر است. این احتمال وجود دارد که طی روزهای آینده در محافل مختلف کشور اجرا شود.

برای آخرین اخبار و بررسی های فنی ، اسبابک های ۳۶۰ را دنبال کنید توییتر، Facebook ، و عضو کانال YouTube ما شوید.

BSNL اعتبار Rs را کاهش می دهد. 74 ، روپیه 75 ، روپیه 153 برنامه پیش پرداخت تا نصف

 - لپ تاپ استوک بازسازی
جگمت سینگ روزنامه نگار فن آوری با حرفه ، کاوشگر فناوری توسط شور و شوق. جوانه زدن به فیلوماتیک.                 بیشتر
BSNL اعتبار Rs را کاهش می دهد. 74 ، روپیه 75 ، روپیه 153 برنامه پیش پرداخت تا نصف

 - لپ تاپ استوک بازسازی
آیفون ۲۰۲۰ مدل ۵٫۴ اینچی ممکن است طراحی ۸-آیفون مانند آیفون با سخت افزار Face ID: گزارش

داستانهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *