سامسونگ Galaxy M11 ، Galaxy M31 ، Galaxy A31 در سایت اتحاد Wi-Fi مشاهده شده است

 


سامسونگ Galaxy M11 ، Galaxy M31 ، Galaxy A11 ظاهراً از طریق Wi-Fi Alliance مجوز دریافت کرده اند. به نظر می رسد که هر سه گوشی سامسونگ اندروید ۱۰ را خارج از جعبه اجرا می کنند. اگر به گزارش های گذشته نگاهی بیندازیم ، در آینده آینده سامسونگ Galaxy M11 ، Galaxy M31 و Galaxy A11 برخی از موارد را آغاز می کنند. انتظار می رود تلفن های هوشمند به عنوان جانشین تلفن های Galaxy که سال گذشته به بازار عرضه شدند ، بیایند. گفته می شود که Galaxy M31 اواخر ماه گذشته به همراه مشخصات اصلی در Geekbench ظاهر شد. با این حال ، هنوز جزئیات سخت افزاری گلکسی M11 و گلکسی A11 پیشنهاد نشده است.

طبق لیست موجود در سایت Wi-Fi Alliance ، سامسونگ Galaxy M11 با شماره مدل M115F / DS در دست ساخت است. این سایت همچنین Galaxy A11 را با شماره مدل SM-A115F / DS پیشنهاد کرده است. هر دو تلفن سامسونگ دارای اتصال باند باند ، ۲٫۴ گیگاهرتز Wi-Fi هستند و اندروید ۱۰ را اجرا می کنند.

علاوه بر Galaxy M11 و Galaxy A11 ، سایت Wi-Fi Alliance یک تلفن با شماره مدل SM-M315F / DS دارد که به نظر می رسد هیچ کس غیر از Galaxy M31 نیست. شماره مدل ظاهر شده به ویژه همان شماره ای است که ماه گذشته در Geekbench مشاهده کردیم. علاوه بر این ، صدور گواهینامه Wi-Fi نشان می دهد که تلفن هوشمند آندروید ۱۰ را اجرا می کند و از پشتیبانی Wi-Fi دو باند برخوردار است.

سایت صدور گواهینامه Wi-Fi هیچ مشخصات کلیدی تلفنهای سامسونگ را اعلام نکرده است. با این حال ، اگر به لیست Geekbench توجه کنیم ، گلکسی M31 سامسونگ به همراه ۶ گیگابایت رم ، Exynos 9611 SoC خواهد آمد. برخی گزارش ها همچنین حاکی از آن است که این تلفن ممکن است به جای تراشه اگزینوس ، Snapdragon 665 SoC را شامل شود. علاوه بر این ، شایعه شده که گلکسی M31 دارای یک سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی به عنوان بخشی از دوربین پشتی سه گانه خود است که شامل یک تیرانداز با زاویه دید ۱۲ مگاپیکسلی و سنسور عمق ۵ مگاپیکسلی نیز می شود.

به نظر می رسد که Galaxy M31 به عنوان جانشین سامسونگ Galaxy M30 که در فوریه سال گذشته به بازار عرضه شده است. از طرف دیگر ، Galaxy M11 با به روزرسانی Galaxy M10 که در ژانویه سال گذشته آغاز شد ، آغاز خواهد شد ، در حالی که به نظر می رسد که Galaxy A11 جانشین Galaxy A10 است که در ماه فوریه به بازار عرضه شد.

ابزارهای ۳۶۰ نتوانستند به طور مستقل وجود Samsung Galaxy M11 ، Galaxy M31 و Galaxy A11 را تأیید کنند ، هرچند که در زمان تهیه این داستان ، این لیست در سایت Wi-Fi Alliance قابل مشاهده بود. لیست ها توسط RootMyGalaxy.net گزارش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *