قیمت گلکسی S20 5G سامسونگ دوباره فاش شد ، گلکسی Z Flip شایعه تر از Galaxy Note 10+ 5G با قیمت بالاتر است

 


قیمت گلکسی S20 سامسونگ ، Galaxy S20 + و قیمت Galaxy S20 Ultra 5G در توییتر ظاهر شده اند. در کنار سری Galaxy S20 ، قیمت گلکسی Z Flip سامسونگ به صورت آنلاین فاش شده است. گفته می شود که این گوشی تاشو بیشتر از Galaxy Note 10+ 5G قیمت دارد اما ارزانتر از Galaxy Fold است که با قیمت ۲،۱۰۰ یورو به بازار عرضه شده است (۱،۶۴،۹۹۹ روپیه در هند). آخرین افشاگری ها تنها چند روز پس از تاریخ فروش سری Galaxy S20 سامسونگ به صورت آنلاین منتشر شده است. این پرچمدار جدید شایعه شده است که از تاریخ ۱۳ مارس در فرانسه برای خرید در دسترس است - بیش از یک ماه پس از رونمایی این شرکت از مدل های Galaxy S20 در رویداد Unpacked در سان فرانسیسکو در ماه آینده.

ماکس وینباخ از XDA Developers دارد لو رفته جزئیات قیمت سری Galaxy S20 سامسونگ. این منبع ادعا کرده است که سامسونگ Galaxy S20 5G دارای برچسب قیمتی بین ۹۰۰-۱۰۰۰ یورو (تقریباً ۷۱،۰۰۰ - ۷۸٫۹۰۰ روپیه) است ، در حالی که Galaxy S20 + 5G بین ۱،۰۵۰-۱،۱۰۰ یورو (تقریباً روپیه ۸۲٫۸۰۰-۸۶،۷۰۰) ) گفته می شود كه در جبهه دیگر Galaxy S20 Ultra 5G 1300 یورو قیمت دارد (تقریباً ۱،۰۲،۵۰۰ روپیه). همه این قیمت ها به ویژه با آنچه که روز سه شنبه توسط یک وب سایت فرانسوی گزارش شده است مطابقت دارد.

علاوه بر قیمت های سری Galaxy S20 ، وینباخ ادعا کرده است که قیمت سامسونگ Galaxy Z Flip را فاش کرده است. گفته می شود که تلفن هوشمند قابل تاشو با حدود ۱۴۰۰ یورو (تقریباً ۱،۱۰،۴۰۰ روپیه) آغاز می شود. اگر بخواهیم به قیمت Galaxy Fold نگاه کنیم ، این واقعاً کمتر است. با این حال ، این بالاتر از برچسب قیمت بین ۸۶۰ و ۱،۲۹۵ دلار (تقریباً ۶۱،۲۰۰-۹۲،۱۰۰ روپیه) است که در اوایل هفته جاری گزارش شده است. قیمت گزارش شده نسبت به قیمت گلکسی نوت ۱۰+ ۵G که با قیمت ۱۱۰۰ یورو (تقریبا ۹۴،۶۰۰ روپیه) در بازارهای اروپا نیز وجود دارد ، تندتر است.

به طور جداگانه ، انتشارات کره جنوبی Naver ادعا کرده است که سامسونگ Galaxy Z Flip با ۱٫۶ میلیون KRW (تقریباً ۹۷،۸۰۰ روپیه) آغاز خواهد شد. این کمی پایین تر از برچسب قیمت گزارش شده توسط XIN Developers 'Weinbach است اما بالاتر از Galaxy Note 10+ 5G است که در بازار کره جنوبی با ۱٫۵ میلیون KRW (تقریبا ۹۱،۷۰۰ روپیه) در بازار کره جنوبی راه اندازی شد. برای چشم انداز آن ، Galaxy Fold با ۲٫۳۹۸ میلیون KRW وارد کره جنوبی شد (تقریباً ۱،۴۶،۶۰۰ روپیه).

بر خلاف Galaxy Fold ، گلکسی Z Flip سامسونگ شایعه شده است که دارای یک طراحی بدنه با یک صفحه شیشه ای بسیار نازک (UTG) برای به حداقل رساندن چین و ایجاد ساختاری مستحکم تر نسبت به آنچه در نسل های قبل تاشو دیدیم است. این تلفن هوشمند ممکن است ظاهری شبیه به موتورولا Razr (2019) داشته باشد.

ابزارهای ۳۶۰ نتوانستند به طور مستقل قیمت های سری Galaxy S20 و Galaxy Z Flip را بررسی کنند. بنابراین ، بی خطر است که مکاشفه های آنلاین را با یک نمک نمک در نظر بگیرید.

گفته می شود ، سامسونگ انتظار می رود در تاریخ ۱۱ فوریه ، جزئیات مربوط به پرچمداران جدید خود را در رویداد Galaxy Unpacked که در سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا اتفاق می افتد ، فاش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *