سامسونگ Galaxy S20 ، Galaxy S20 + و Galaxy S20 Ultra May به زودی انواع جدیدی از رنگ را دریافت می کنند

 


سامسونگ پس از ماه ها نشت ، تلفن های هوشمند پرچمدار سری S را در اوایل هفته جاری اعلام کرد. Galaxy S20 ، Galaxy S20 + و Galaxy S20 Ultra از نمایشگرهای ۱۲۰ هرتزی ، اتصال ۵G ، دوربین های جدید و بهبود یافته و حاشیه های باریک تر بهره می برند. اکنون سامسونگ شروع به ثبت نام از پیش ثبت نام برای تلفن های جدید سری Galaxy S20 در هند کرده است. در حالی که سامسونگ گوشی های سری جدید Galaxy S20 را در سه گزینه مختلف رنگی عرضه کرده است ، غول الکترونیک نیز می تواند انواع رنگ بیشتری را منتشر کند. نشت تازه نشان می دهد که سری Galaxy S20 ممکن است انواع مختلفی از رنگ قرمز ، آبی و سفید داشته باشد.

نوع اعلام شده با رنگ قرمز سامسونگ گلکسی S20 + در اینستاگرام در کنار گلکسی جوانه های قرمز رنگ + در اینستاگرام منتشر شده است. به نظر می رسد این نوع خاص از الان منحصر به شرکت مخابراتی کره جنوبی است. علاوه بر این ، یک کارگردانی هندی نیز دارد توییت کرد نوع رنگ قرمز گلکسی S20 و گلکسی S20 + ، آنرا Aura Red نامیده می شود.

برای اطمینان بیشتر این مورد ، وب سایت مقایسه قیمت هندی Pricebaba ادعا می کند که به انواع رسمی رنگ گلکسی S20 و Galaxy S20 + به رندرهای رسمی دسترسی دارد. این وب سایت ادعا می کند که این رندرها را از طریق منابع صنعت دریافت کرده است. تمام این نشت ها حاکی از آن است که سامسونگ همچنین ممکن است گزینه های رنگ بیشتری را با تلفن های سری Galaxy S20 خود در سراسر جهان ارائه دهد.

یک مشاور دیگر ادعا می کند که تصاویر زنده از یک گلکسی S20 با رنگ آبی + را در کنار گزینه های قرمز و سفید به اشتراک گذاشته است. با این حال ، وب سایت کره ای سامسونگ در حال حاضر گزینه ای از رنگ Cosmic White را نیز لیست کرده است ، که تفاوت آن با رنگ Cosmic Grey که این شرکت در رویداد Galaxy Unpacked 2020 اوایل هفته جاری نشان داد ، متفاوت است.

سامسونگ ممکن است به تدریج این گزینه های رنگی را برای تلفن های سری Galaxy S20 در سراسر جهان از بین ببرد. از هم اکنون ، هیچ حرف رسمی درباره اینکه آیا هر یک از این موارد در هندوستان در دسترس خواهد بود ، وجود ندارد.

پیوندهای وابسته به صورت خودکار ایجاد می شوند - برای جزئیات به بیانیه اخلاق ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *