دریافت OnePlus 7T Pro ، OnePlus 7 Pro و OnePlus 7 دریافت پشتیبانی از Jio VoWiFi را با دریافت پشتیبانی جدید از OxygenOS آغاز کنید

 


OnePlus 7T Pro ، OnePlus 7 Pro و OnePlus 7 دریافت به روزرسانی های جدید OxygenOS را آغاز کرده اند که پچ امنیتی اندروید ژانویه ۲۰۲۰ را به ارمغان می آورد. آخرین به روزرسانی ها همچنین پشتیبانی از تماس VoWiFi را به OnePlus 7T Pro ، OnePlus 7 Pro و OnePlus 7 مخصوصاً برای کاربران Jio اضافه می کنند. OnePlus همچنین مدیریت رم را از طریق بروزرسانی تازه OxygenOS بهینه کرده است. به روزرسانی های جدید به عنوان مرحله نهایی منتشر شده است و در ابتدا به تعداد محدودی از کاربران دسترسی پیدا می کنیم - با مجموعه گسترده ای برای چند روز آینده.

در هند OnePlus 7T Pro ، OnePlus 7 Pro و OnePlus 7 OxygenOS 10.3.1 را دریافت می کنند. با این حال کاربران اروپا و بازارهای جهانی OxygenOS 10.0.4 را در مدل های OnePlus 7 Pro و OnePlus 7 و OxygenOS 10.0.7 در OnePlus 7T Pro دریافت می کنند.

مطابق با تغییر ارائه شده در انجمن رسمی ، آخرین نسخه های OxygenOS برای OnePlus 7T Pro ، OnePlus 7 Pro و OnePlus 7 شامل تغییرات یکسان هستند. به روزرسانی ها ، امنیت امنیتی اندروید ژانویه را به ارمغان می آورند و مدیریت رم را بهینه می کنند. به طور خاص برای کاربران هندی ، به روز رسانی ها شامل پشتیبانی VoWiFi از شبکه Jio و سرویس ابری برای همگام سازی با مخاطبین و یادداشت ها هستند.

همچنین یک حالت تعادل کار و زندگی به روز شده با اعلان پیام بهینه شده ، انتخاب برنامه و پشتیبانی اضافی برای مکان ، تقویم و ویژگی خودکار ردیابی وجود دارد. علاوه بر این ، کاربران هندی می توانند از امتیازات کریکت به عنوان کارت در قفسه خود استفاده کنند تا به نتایج مسابقه زنده و به روز رسانی تیم دسترسی پیدا کنند.

به روزرسانی های جدید مشکلات صفحه سیاه و خالی را که در برخی برنامه ها رخ داده است بهبود می بخشد. همچنین یک ویژگی برای پشتیبانی از یادآوری هشدارهای حریم خصوصی وجود دارد. علاوه بر این ، بروزرسانی ها ثبات سیستم را بهبود می بخشند و اشکالات کلی را برطرف می کنند.

تیم OnePlus در پست های انجمن نوشت: "OTA امروز توسط تعداد محدودی از کاربران دریافت می شود و پس از اطمینان از عدم وجود اشکالات مهم ، طی چند روز آینده گسترده تر خواهد بود."

با مراجعه به سایت می توانید در دسترس بودن آخرین به روزرسانی های دستگاه OnePlus خود را بررسی کنید تنظیمات منو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *