Google Pixel 5 XL سطح های ارائه شده به صورت آنلاین ، دوربین های عقب سه گانه ، پشت شیشه ای مات

 


Google Pixel 5 یا آنچه که می توانیم به عنوان جانشین پیکسل ۴ باور کنیم ، به زودی به زودی راه اندازی نمی شود. اما پیش از هرگونه اعلام رسمی یا تیزر ، یک رندر که اعتقاد بر این است که از Google Pixel 5 XL ظاهر شده است ، ظاهر شد. رندر برخی شباهت ها بین پیکسل ۴ و پیکسل ۵ XL را نشان می دهد. همچنین ، از حضور یک دوربین پشتی سه گانه در گوشی جدید پیکسل اشاره دارد. برخی از گزارش های اخیر حاکی از توسعه Pixel 4a است که می تواند به عنوان جانشین تلفن های پیکسل ۳a به وجود آید. با این حال ، ما هنوز هیچ شایعه ای درباره اولین نسخه Pixel 5 یا Pixel 5 XL نشنیده ایم.

YouTuber Jon Prosser رندر گفته شده Google Pixel 5 XL را از طریق ویدئویی که در کانال YouTube خود منتشر کرده است ، به نمایش گذاشته است. Prosser در این ویدئو خاطرنشان می کند که منبع ارائه شده به بیرون درز شده "بسیار قابل اعتماد" است ، اگرچه خود YouTuber چند روز برای تأیید صحت آن قبل از انتشار عمومی از طریق کانال YouTube ، چندین روز را صرف کرد.

بافتی که توسط رندر ارائه شده است ، در قسمت پشتی پیکسل ۵ XL کاملاً شبیه به آنچه در پیکسل ۴ نشان داده شده است - با پشت شیشه ای مات نرم و یک ماژول دوربین براق. به ویژه ، به نظر می رسد که ماژول دوربین دارای سه سنسور تصویر مجزا ، به همراه لنزهای با زاویه دید عریض است. به نظر می رسد نصب دوربین دارای یک طراحی تقسیم کننده است که مورد پسند همه نیست.

درست مانند هر سازنده تلفن های هوشمند دیگر ، Google معمولاً قبل از نهایی کردن طراحی جدید تلفن های هوشمند ، چندین نمونه اولیه را آزمایش می کند. بنابراین ، این امکان وجود دارد که Pixel 5 XL واقعی با چندین تغییر نسبت به آنچه در رندر می بینیم اتفاق بیفتد.

در طول روایت در این فیلم ، Prosser ذکر کرده است که به غیر از دیدن پشت ، YouTube توانست جلوی Pixel 5 XL را که دارای پیشانی است - همانند پیکسل موجود - را ببینید.

تلفن Prosser با این وجود هیچ ارائه دهنده ای را ارائه نمی دهد که پانل جلوی گوشی هوشمند را نشان دهد.

گوگل میزبان I / O 2020 خود از ۱۲ مه است که احتمالاً از پیکسل ۴a رونمایی خواهد کرد. این می تواند نسبت به پرچمداران Pixel 5 و Pixel 5 XL که انتظار می رود در یک رویداد سخت افزار متمرکز در ماه اکتبر رونمایی شود ، نسبتاً مقرون به صرفه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *