آژانس های فضایی برای محافظت از فضانوردان از Coronavirus تقلا می کنند

 


از آنجا که همه گیر COVID-19 دولت ها را بر روی انگشتان خود نگه می دارد ، ناسا و سایر آژانس های فضایی اقدامات سخت افزاری را برای جلوگیری از شیوع coronavirus در فضانوردان اضافه کرده اند تا آنها ویروس کشنده را به فضا ندهند.

فضانورد ناسا ، کریس کاسیدی و کیهان نویسان روسی نیکولای تیخونوف و آندری بابکین به احتمال زیاد از ۹ آوریل برای ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) راه اندازی می شوند و آژانس های فضایی در حال انجام "ثبات سلامت" برای خدمه بعدی اعزامی هستند. کام

فضانوردان به دلیل بیماری همه گیر فعلی ، قرنطینه خود را زودتر از حد معمول آغاز کرده اند.

روشهای دیگر برای اطمینان از عدم برخورد فضانوردان به ISS نیز در آژانس فضایی ایالات متحده مورد ارزیابی قرار می گیرد.

ناسا موظف است كه فضانوردان دو هفته قبل از پرتاب فضا در قرنطينه بمانند.

این گزارش در روز شنبه بیان شده است: "این کار به منظور اطمینان از بیمار بودن یا تحریک بیماری هنگام رسیدن به آزمایشگاه مدار انجام می شود."

این عمل بسیار مهم است زیرا ریزگردها می توانند سیستم ایمنی بدن را تحت تأثیر قرار دهند و فضانوردان را در معرض ویروس قرار دهند.

ناسا همچنین تورهایی را در امکاناتی که فضانوردان قبل از پرواز خود تحت آموزش قرار می گیرند ، به حالت تعلیق درآورد.

این آژانس از کارمندان خود خواسته است در صورت احساس بیماری در خانه بمانند.

براساس گزارش CNN ، ناسا به كاركنان در مركز پرواز فضايي مارشال در آلاباما دستور داده است كه پس از آزمايش يك كارمند براي تاييد ويروس ، كار خود را از سر كار بردارند.

جودی سینگر ، مدیر مرکز در بیانیه ای گفت: "مرکز پرواز فضایی مارشال ناسا در حال حرکت به مرحله ۳ چارچوب پاسخ آژانس ما است. کار اجباری اجباری از کار اجباری بلافاصله و تا اطلاع ثانوی مؤثر است."

مارشال دومین مرکز ناسا است که در پاسخ به این بیماری همه گیر از کار اجباری استفاده می کند.

مرکز تحقیقات آمس ناسا در کالیفرنیا اعلام کرد که پس از آزمایش یکی از کارمندان خود برای COVID-19 ، دسترسی به این مرکز را محدود کرده است.

به گزارش تلگراف ، در روسیه ، فضانوردان خروج از مرکز آموزش استار سیتی در خارج از مسکو را پیش از مأموریت خود در تاریخ ۹ آوریل به ایستگاه فضایی بین المللی ممنوع کرده اند.

پاول ولاسوف ، رئیس ستارگان شهر ، تأیید كرد كه قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر سریع دنبال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *