اولین برنامه Discovery Plus با محتوای اختصاصی در بیش از ۴۰ ژانر ، پشتیبانی از ۷ زبان هندی

 


Discovery Plus به عنوان ارائه بیش از حد (Discovery) برتر (OTT) راه اندازی شده است تا طیف وسیعی از محتوای اختصاصی را در بیش از ۴۰ ژانر ، از جمله Science ، Adventure ، مواد غذایی و سبک زندگی ارائه دهد. برنامه جدید ، که ادعا می شود به طور خاص برای هند تهیه و تنظیم شده است ، از شش زبان Indic در کنار انگلیسی و هندی پشتیبانی می کند. برنامه Discovery Plus همچنین برای ارائه پاداش از طریق Google Pay تبلیغ شده است. برای به دست آوردن برخی از مژه های چشم ، Discovery اولین پخش تلویزیونی راجیکانتان ، ستاره بالیوود را آغاز کرد ‘Into the Wild With Bear Grylls 'اولین بار در برنامه جدید - ساعت ها قبل از پخش نمایش تلویزیونی خود در ۲۳ مارس.

Discovery Plus با قیمت اشتراک مقدماتی Rs در دسترس است. ۲۹۹ در سال یا روپیه. ماهانه ۹۹٫ این برنامه در ابتدا در بین شهرهای Tier-I و Tier-II در بینندگان Infotainment TV هدف قرار خواهد گرفت.

برای جذب توده مردم در کشور ، برنامه Discovery Plus از هشت زبان پشتیبانی می کند ، از جمله بنگالی ، انگلیسی ، هندی ، کانادایی ، مالایایی ، مراتی ، تامیل و تلوگو. این میزبان است که میزبان طیف گسترده ای از عناوین Premium Discovery "هرگز دیده نشده" و همچنین مستندهای تماشا شده ، اصل هند و انواع مختلف انحصاری باشد. علاوه بر این ، این برنامه شامل یک کانال به نام Shorts است که صدها فیلم رایگان با فرم کوتاه وجود دارد.

از نظر روش درمانی ، برنامه Discovery Plus محتوای برندهایی مانند Discovery Channel ، Animal Planet ، BBC ، TLC ، Discovery Science ، Discovery Turbo ، ID ، شبکه Food ، HGTV ، کانال آشپزی ، کانال سفر ، کانال DIY ، شبکه DIY ، Motortrend و معاون. همچنین ادعا شده است که فیلمهای اختصاصی از جمله پشت صحنه سریال تلویزیونی راجستانت را پخش می کند که برای اولین بار از برنامه OTT ساعت ۶ صبح ۲۳ مارس پخش می شود - قبل از حق بیمه تلویزیونی خود که برای ساعت ۸ پخش می شود.

برنامه Discovery Plus همچنین پاداش هایی از قبیل ۱۰۰ درصد تخفیف در اشتراک سالانه خود را از طریق Google Pay به ارمغان می آورد. بینندگانی که می خواهند در برنامه پاداش شرکت کنند باید از ویژگی "On-Air" برنامه Google Pay استفاده کنند.

این ادعاها را کشف کنید که چندین مطالعه تحقیق در مورد مصرف کنندگان انجام داده است تا آخرین برنامه را از رقابت متمایز کند. با این وجود ، به نظر می رسد برنامه Discovery Plus پاسخی برای اولین سرویس Disney + از طریق برنامه Hotstar است که طیف وسیعی از محتوای سرگرمی را از طریق National Geographic به ارمغان می آورد. یک برنامه نمایش + Hotstar در حال حاضر در دسترس بسیاری از مشترکین Hotstar تحت بتا است ، اگرچه یک برنامه پر کاربرد کامل در تاریخ ۲۹ مارس در حال انجام است.

در همین حال ، بسته به نوع دستگاه خود ، می توانید با مراجعه به Google Play یا فروشگاه برنامه Apple Apple ، برنامه Discovery Plus را بارگیری کنید. این برنامه دارای یک مدل مبتنی بر اشتراک است ، اگرچه می توانید چندین فیلم را بدون هزینه کردن هزینه تماشا کنید ، البته با تبلیغات. رابط کاربری آن فقط یادآور آنچه در Netflix دارید ، است. با این حال ، در حال حاضر گزینه تماشای محتوای آفلاین نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *