تریلر Ops Special Specials تیم RAW را در Hunt for Terrorist در سریال Neeraj Pandey & rsquo؛ s Hotstar معرفی می کند

 


کمتر از ۱۲ ساعت قبل از انتشار آن ، Special Ops ، یک سریال هیجان انگیز از خالق ، نویسنده و کارگردان Neeraj Pandey (ویژه ۲۶) ، تریلر جدیدی بدست آورده است. این نمایش در Hotstar اکران می شود ، به زودی به عنوان دیزنی + Hotstar دوباره معرفی می شود. به گفته هرکسی که اطرافیانش هستند ، ویژه عملیات زیر یک مامور RAW به نام هیممت سینگ (کی کی منون) مانور شکنی ۱۹ ساله برای تروریستی به نام ایخلاق خان را که فقط در چشمان او وجود دارد ، انجام می دهد. تریلر جدید Ops Special تیم تیم Himmat را معرفی می کند که شامل فاروک علی (کاران تاکر) ، روحانی سید خان (Meher Vij) ، آویناش (Muzzamil Ibrahim) ، Juhi Kashyap (Saiyami Kher) و Balakrishna Reddy (Vipul Gupta) می شود.

دومین تریلر Ops ویژه دو دقیقه ای - همانند اول - با بازآفرینی حمله تروریستی سال ۲۰۰۱ به پارلمان هند آغاز می شود. بعداً هیمات اظهار می کند که یک تروریست ششم ، متفکر پشت این پنج نفر بود. (نه ، ایخلاق خان نوعی افضل گورو نیست ، که بخاطر نقش وی در حمله گفته شده در زندگی واقعی محكوم به جنجال شد.) سپس از طریق تیم هیممت اداره می شود: فاروق مدت یك دهه در امارات بوده است ، روحانی ، آویناش و Balakrishna متخصص در نبرد نزدیک است ، و Juhi یک قاتل ساکت است. بعداً ، فاروق ادعا می کند که ایخلاق خان را پیدا کرده است ، که به گفته او همت می گوید بدون توجه به خسارت وثیقه ، او را مرده است.

علاوه بر منون (Shaurya) ، Tacker (Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai) ، Vij (Superstar Secret) ، ابراهیم (Dhokha) ، Kher (میرزیا) ، و Gupta (K. Street Pali Hill) ، Ops Special نیز ستاره های دیویا دوتا را بازی می کنند. (ایرادا) ، سجاد دلفروز (ببر زیندا های) ، سانا خان (واجا توم هو) ، آنوژ شارما (پادماوات) و وینای پاتاک (بیجا فرای). شیوام نیر (نعمت شعبانا) به عنوان کارگردان در کنار پندی فعالیت داشت. Special Ops تولید جمعه داستان های جمعه ، بخشی از کارهای فیلمبرداری جمعه با مدیریت پندی است.

برای Hotstar ، پس از شش سال گذشته ، نخستین سریال های ویژه اولین سریال در سال ۲۰۲۰ خواهد بود: سری فیلم های داستانی حقیقی در ذونی ، Roar of the Lion؛ بازسازی ناشناسانه به خوبی عمل کرد اما ناشناخته از عدالت کیفری. درام جنایی غیرقابل تحمل نقیش کاکونور ، شهر رویاها. بازسازی ناشناسانه ارزشمندی از دفتر ، یک بازنویسی غیرقابل باورن ناشناس از گروگان های اسراییل اسرائیلی ؛ و یک نسخه ضعیف صحنه به صحنه از دکتر فاستر در خارج از عشق.

گزینه های ویژه ۱۷ مارس در Hotstar به زبان های هندی ، تامیل ، تلوگو ، بنگالی ، مالایایی ، مراتی و کانادایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *