فروش Vivo کارناوال در آمازون شروع می شود؛ تخفیف و پیشنهادات EMI بدون هزینه در Vivo U20 ، Vivo V10 و موارد دیگر

 


فروش Vivo Carnival در آمازون آغاز شده است و طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند Vivo را با قیمت های تخفیف همراه با چندین پیشنهاد دیگر ارائه می دهد. فروش از دوشنبه به صورت زنده آغاز شد و تا ۱۹ مارس ادامه خواهد داشت. از جمله تلفن هایی که شاهد کاهش قیمت بودند Vivo U10 و Vivo U20 بودند. Vivo از طریق آمازون نیز گزینه های بدون هزینه EMI (حداکثر شش ماه) را در تلفن های هوشمند سری Vivo-Y که شامل Vivo Y11 ، Vivo Y12 ، Vivo Y15 و Vivo Y19 هستند ارائه می دهد. Vivo Y91i همچنین دارای سه ماه پیشنهاد بدون هزینه EMI است.

با شروع تخفیف ، از سری Vivo U ، نوع ۴ گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایت Vivo U20 اکنون برای Rs آماده است. ۱۰،۹۹۰ نوع دیگر ۶ گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایتی این تلفن هوشمند در Rs موجود است. ۱۱،۹۹۰ در همین حال ، سلف اسمارت فون ، Vivo U10 نیز برای گرفتن امتیازات آماده است. نوع ۳ گیگابایت رم + ۳۲ گیگابایت Vivo U10 با قیمت Rs قیمت گذاری شده است. ۸،۹۹۰ همچنین یک پیشنهاد بدون هزینه EMI در تلفن هوشمند وجود دارد که مشتری با کارت آمازون Pay یا ZestMoney پرداخت می کند.

از سری Vivo S ، Vivo S1 و نوع بالای آن ، Vivo S1 Pro نیز در این فروش Vivo Carnival شاهد کاهش قیمت در آمازون بود. قیمت Vivo S1 Pro در حال حاضر در Rs تعیین شده است. ۱۸۹۹۰ برای نوع RAM 8 گیگابایتی + ۱۲۸ گیگابایتی بدون EMI-بدون هزینه و پیشنهادات مبادله اضافی. در مورد Vivo S1 ، نوع ۴ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایتی این تلفن هوشمند در Rs در دسترس است. ۱۵۹۹۰ و مدل ۶ GB RAM + 64GB در Rs قیمت دارد. ۱۷،۹۹۰ یک رم ۶ گیگابایتی + ۱۲۸ گیگابایتی دیگر نیز وجود دارد که برای Rs در دسترس است. ۱۶٫۹۹۰) مشتریان همچنین می توانند با استفاده از کارتهای اعتباری خاص ، از ارزهای بدون EMI و ارز اضافی به همراه تخفیف اضافی برخوردار شوند.

همانطور که گفته شد ، Vivo از طریق آمازون نیز گزینه های بدون هزینه-EMI (حداکثر شش ماه) را در تلفن های هوشمند سری Vivo-Y ارائه می دهد. این موارد شامل Vivo Y11 ، Vivo Y12 ، Vivo Y15 و Vivo Y19 است که در آن مشتریان همچنین می توانند از تخفیف فوری اضافی با استفاده از کارتهای اعتباری خاص استفاده کنند. قیمت های فعلی را می توان در وب سایت آمازون مشاهده کرد. Vivo Y91i از سری Vivo Y نیز دارای سه ماه پیشنهاد بدون هزینه-EMI است و در حال حاضر قیمت Rs دارد. ۶،۹۹۰

سرانجام ، نسخه ۸ گیگابایتی رم + ۱۲۸ گیگابایت Vivo V17 در Rs در دسترس است. ۲۲٫۹۹۰ با گزینه بدون هزینه-EMI به همراه سایر پیشنهادات ارز اضافی.

تلفن قیمت فعلی قیمت قدیمی
Vivo U20 (رم ۴ گیگابایتی + ۶۴ گیگابایت) Rs 10،۹۹۰ Rs 12،۹۹۰
Vivo U20 (رم ۶ گیگابایتی + ۶۴ گیگابایت) Rs 11،۹۹۰ Rs 14،۹۹۰
Vivo U10 (رم ۳ گیگابایتی + ۳۲ گیگابایت) Rs 8،۹۹۰ Rs 10،۹۹۰
Vivo S1 Pro (8 گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت) Rs 18،۹۹۰ Rs 20،۹۹۰
Vivo S1 (رم ۶ گیگابایتی + ۱۲۸ گیگابایت) Rs 17،۹۹۰ Rs 20،۹۹۰
Vivo S1 (4 گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت) Rs 15،۹۹۰ Rs 19،۹۹۰
Vivo S1 (6 گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت) Rs 16،۹۹۰ Rs 20،۹۹۹
Vivo V17 (8 گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت) Rs 22،۹۹۰ Rs 27،۹۹۰
پیوندهای وابسته به صورت خودکار ایجاد می شوند - برای جزئیات به بیانیه اخلاق ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *