فیس بوک برای نمایش بازی های جدید VR در GDC آنلاین

 


غول رسانه های اجتماعی فیس بوک در کنفرانس توسعه دهندگان بازی (GDC) از ۱۶ مارس از ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت GMT (10:30 بعد از ظهر IST) تا ۱۹ مارس میزبان برنامه بازی های دیجیتالی خود خواهد بود.

فیسبوک اعلام کرده است که آخرین به روزرسانی ها را برای عناوین واقعیت مجازی Oculus در Facebook: Game Developers Showcase نشان می دهد.

"با شروع ۱۶ مارس و اجرای آن تا ۱۹ مارس ، علاقه مندان و توسعه دهندگان VR می توانند برای دیدن آپدیت های شکستنی و تریلر از بازی های پیش بینی شده که به Oculus Quest و Rift Platform مراجعه می کنند ، تنظیم کنند و همچنین اعلامیه های ویژه را مستقیماً از طرف جامعه برنامه نویسان بشنویم. در تاریخ ۲۴ مارس آنرا به Facebook Gaming واگذار کنید. "این شرکت اخیراً در بیانیه ای اظهار داشت.

طبق فیس بوک ، می توان انتظار داشت که اولین جزئیات در مورد تجربیات جدیدی که به عناوین محبوب مانند پیستول ویپ و بیت صابر می آیند را بدانید.

"ما شاهد خواهیم بود که عناوین محبوب مانند Pistol Whip از تیم موجود در Cloudhead Games و Beat Saber از افراد دیگر در Beat Games چه چیزهایی در آینده خواهد بود. ما همچنین عناوین اصلی مورد نیاز Quest را دریافت خواهیم کرد ، مانند The Room VR: A Dark Dark از بازی Fireproof ، Lies Beneath from Drifter Entertainment و Phantom: Covert Ops از nDreams. "

ویترین GDC به طور سنتی بستری بود که در آن فیس بوک بازی های جدید واقعیت مجازی را به نمایش می گذارد. با این حال لغو آن از ترس COVID-19 ، به نظر می رسد این ویترین آنلاین آن را پر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *