محدودیت های امنیتی Apple & # 039؛ گفته می شود که باعث می شود تولید خانه در خانه مانع شود

 


یک گزارش ادعا می کند محدودیت های امنیتی اپل ، رهنمودهای دقیق و پنهان کاری پیرامون محصولات این شرکت باعث شده است که چندین کارمند به دلیل ترس از بیماری کروناویروس در خانه کار کنند.

به گزارش وال استریت ژورنال ، کارگران اپل در خانه می فهمند که کندی سرعت شبکه خانگی و محدود کردن امنیت محدود شده و توانایی آنها را برای کارآمد شدن تأثیر می گذارد.

توسعه دهندگان نرم افزاری که به خانه فرستاده شده اند ، از اینکه چه کاری مجاز به انجام از راه دور هستند ، شکایت می کنند.

به دلیل سیاست های سختگیرانه امنیتی اپل ، سایر کارمندان از دسترسی به سیستم های کلیدی داخلی از خانه نتوانسته اند.

به گفته AppleInsider ، شبکه داخلی و زیرساخت های داخلی اپل ساخته شده است تا مانع از تجاوز در خارج شود و ظاهراً این کارمندان را نیز در بر می گیرد.

وقتی اپل دستورالعمل های امنیتی خود را تنظیم می کند ، برخی از کارمندان هنوز هم در دفتر حضور دارند تا کار کنند زیرا سخت افزار سخت افزاری نمی تواند از Apple Park خارج شود.

به نقل از یکی از کارمندان ، در اپل پارک گفت: "همه چیز در مورد کاهش تراکم است."

اپل در تاریخ ۶ مارس به کارمندان خود در محوطه دانشگاه های کالیفرنیا پیشنهاد داد که از آنجا که موارد جدید coronavirus در سواحل غربی آمریکا ، به ویژه منطقه سیاتل گسترش می یابد ، از خانه خود به عنوان یک "احتیاط اضافی" استفاده کنند.

تیم کوک در بیانیه ای به روز شده گفت که همه دفاتر اپل به سمت ترتیبات کار منعطف در سرتاسر خارج از چین بزرگ حرکت می کنند.

وی افزود: "این بدان معناست كه اعضای تیم در صورت اجازه شغل خود باید از راه دور كار كنند و كسانی كه كار آنها را در سایت می خواهد باید در جهت حداكثر رساندن فضای بین فردی از راهنمایی پیروی كنند."

کوک گفت: "تمیز کردن گسترده و عمیق در همه مکان ها ادامه خواهد یافت. در کلیه دفاتر ما ، غربالگری های جدید بهداشتی و بررسی های دما را انجام می دهیم."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *