ناسا کار از راه دور را پس از ۲ کارمند آزمایش مثبت برای Coronavirus تشویق می کند

 


بعد از اینکه دو نفر از کارمندان آن برای نوآوری Coronavirus مثبت آزمایش کردند ، ناسا کار در دو مرکز را اجباری کرد ، ضمن اینکه سایر کارمندان را در صورت امکان از راه دور ترغیب می کند.

این دو کارمند که برای کروناویروس مثبت آزمایش کرده اند از مرکز تحقیقات ایمز در کالیفرنیا و مرکز پرواز فضایی مارشال در آلاباما هستند.

ناسا انجام کار از راه دور را در هر دو مرکز اجباری کرد.

وی گفت: "در حالی که از امروز ، ۱۴ مارس ، ما هیچ مورد تایید COVID-19 را در هیچ مرکز دیگری در ناسا نداریم ، از احتیاط فراوان ، تمام مراکز دیگر ناسا در حال گذر از مرحله ۲ چارچوب پاسخ ما به مدیران مرکز هستند. در تماس با کارمندان خود در مورد این تغییر وضعیت و گامهای رو به جلو "، جیم بریدنستین ، مدیر ناسا در بیانیه ای گفت.

"در مرحله ۲ ، کار برای کارمندان که می توانند از راه دور کار کنند به شدت تشویق می شوند. من کارمندان را راهنمایی کرده ام که کامپیوترهای لپ تاپ ، سیم برق ، نشان ناسا و سایر تجهیزات مورد نیاز برای کارآمد از یک مکان جایگزین را به خانه برسانند. موارد مورد نیاز شخصی لازم برای آنهاست. "Bridenstine گفت.

سرپرست ناسا گفت كه سفرهایی كه مأموریت نداشته باشند ، در سراسر آژانس محدود خواهد بود.

Bridenstine گفت: "همانطور که به جامعه ناسا گفتم ، اگر شما کارهای اساسی را در مرکز انجام می دهید ، اگر احساس بیماری کردید ، به محل کار خود نروید. همه باید اقدامات احتیاطی بیشتری را برای محافظت از خود و دیگران انجام دهند."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *