COVID-19: بازی های اپل ، برنامه های سرگرمی ، اپل محدودیت های Coronavirus- بازی ها ، برنامه های سرگرمی را آغاز می کند و تسریع در بررسی برنامه های Legit

 


اپل برنامه هایی را در فروشگاه App که سعی در سودآوری آن از شیوع جهانی کوروی ویروس دارند ، محدود می کند. شرکت کوپرتینو اعلام کرده است که فقط توسعه دهندگان "نهادهای شناخته شده" مانند سازمان های دولتی ، سازمان های غیر دولتی محور بهداشت و شرکت های مراقبت های بهداشتی مجاز به ارائه برنامه های خود در رابطه با COVID-19 هستند. این اقدام جدید که در اوایل ماه جاری مشاهده شد و اکنون به طور رسمی تأیید شده است ، با هدف اطمینان از اینکه کاربران اپل از طریق App Store اطلاعات معتبری در مورد دستگاه های خود دریافت می کنند. در کنار اپل ، Google همچنین در حال حذف برنامه های مرتبط با بیماری COVID-19 است.

در بیانیه ای که در وب سایت توسعه دهنده خود منتشر شده است ، اپل خط مشی مربوط به برنامه هایی را که دارای محتوای مرتبط با کوروی ویروس هستند ، برجسته کرد. این شرکت به صراحت خاطرنشان کرده است که اجازه نخواهد داد برنامه های سرگرمی یا بازی با COVID-19 به عنوان موضوع خود استفاده کنند. درعوض ، این برنامه فقط یک پنجره را برای برنامه هایی که منابع داده های معتبر هستند باز می شود و توسط توسعه دهندگان نهادهای شناخته شده ساخته شده است "مانند سازمان های دولتی ، سازمان های غیردولتی متمرکز بر سلامتی ، شرکت هایی که در موضوعات بهداشتی و موسسات پزشکی یا آموزشی بسیار معتبر هستند."

اپل همچنین یک گزینه "رویداد حساس به زمان" را در فرم درخواست تسریع در اختیار توسعه دهندگان که معیارهای ذکر شده را ارائه می دهند برای اولویت بندی روند بررسی برای برنامه های معتبر خود ارائه داد. App Store همچنین از عضویت سالانه در سازمانهای غیرانتفاعی ، مؤسسات آموزشی معتبر و نهادهای دولتی مستقر در خارج از کشورهای واجد شرایط که شامل استرالیا ، برزیل ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، انگلیس و ایالات متحده در میان دیگران است ، چشم پوشی می کند.

"اگر به نمایندگی از مشتری یک برنامه را تهیه می کنید ، لطفاً به مشتری خود توصیه کنید تا شما را به تیم توسعه حساب Apple Developer خود اضافه کند. اگر مشتری شما هنوز یک حساب برنامه نویس Apple ندارد ، می تواند در برنامه توسعه دهنده اپل ثبت نام کند. "

مشابه رویکرد اپل ، Google محدود کردن برنامه ها و بازی های مرتبط با coronavirus در Google Play است. این شرکت هفته گذشته مخفی کردن نتایج جستجوی coronavirus و COVID-19 را آغاز کرد تا از کشف برنامه ها و بازی ها با استفاده از این کلمات کلیدی فقط برای افزایش بارگیری آنها و انتشار اطلاعات نادرست جلوگیری کند.

طبق گزارشی از CNET ، آمازون همچنین شروع به مسدود کردن همه برنامه های coronavirus در فروشگاه برنامه خود کرده است. مایکروسافت که فروشگاه برنامه خود را در دستگاه های ویندوز دارد ، هنوز بیانیه ای صادر نکرده است ، اما جستجوی برنامه های مرتبط با کوروی ویروس در فروشگاه خود نتیجه ای نداد.

اسبابک های ۳۶۰ به آمازون و مایکروسافت دسترسی پیدا کرده اند تا در مورد مدل های خود که برنامه های مربوط به coronavirus را محدود می کنند شفاف سازی کنند و این فضا را به محض پاسخ شرکت ها به روز کنند.

Novel Coronavirus (2019-nCoV) تاکنون ۱۵۸ کشور جهان را تحت تأثیر قرار داده است و آمار مرگ و میر بیش از ۶،۵۰۰ نفر از این رقم است. تعداد موارد مبتلا به ویروس کشنده در هند به ۱۱۰ نفر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *