Huawei P40 Pro در Geekbench ، مشخصات نکته ای را مشاهده کرد

 


سری هواوی P40 یک سری هوشمند هوشمند پیش بینی شده از هواوی است که قرار است در تاریخ ۲۶ مارس به بازار عرضه شود. با این حال ، پیش از عرضه آن ، تلفن های هوشمند آینده توسط غول فناوری چینی در راس چندین نشت و شایعه بوده اند. حالا یکی از انواع سری هواوی P40 روی Geekbench - برجسته برخی از مشخصات اصلی - مشاهده شد و تصور می شود که هواوی P40 Pro است. اگر حدس و گمان های کلیدی دقیق باشند ، می توانیم انتظار داشته باشیم که یکی از تلفن های هوشمند این سری از اتصال ۵G پشتیبانی کند و با یک پردازنده هشت هسته ای همراه باشد. در همین حال ، یک تصویر درز شده ادعا می کند که کل ترکیب سری هواوی P40 را نشان می دهد.

گزارش های اولیه حاکی از آن است که در ترکیب بندی ، می توان انتظار رونمایی هواوی P40 ، هواوی P40 Lite ، هواوی P40 Lite E ، Huawei P40 Pro و Huawei P40 Pro PE (Premium Edition) را داشت.

اکنون Geekbench یکی از تلفن های هوشمند پرچمدار آینده هواوی را با نام مدل 'ELS-NX9' ذکر کرده است. از این لیست می توانیم متوجه شویم که این گوشی هوشمند ۸ گیگابایت رم دارد و روی اندروید ۱۰ اجرا خواهد شد. در بخش پردازنده اسم SoC مشخص نشده است اما می توانیم ببینیم که این یک پردازنده هشت هسته ای HiSilicon است که متعلق به هواوی است. ما با نام مدل ، ELS-NX9 کاملاً ناآشنا نیستیم زیرا قبلاً در یک وب سایت صدور گواهینامه مشاهده شده بود. نام مدل خاص به Huawei P40 Pro داده شده است که شایعه شده است که از تراشه Kirin 990 5G بهره می برد. تلفن موجود در وب سایت صدور گواهینامه نیز با نام Huawei P40 Pro 5G نامگذاری شده است.

شایعات پیرامون قابلیت اتصال ۵G در سری P40 اما جدید نیست. از آنجایی که هواوی هیچ یک از مشخصات اصلی تلفن های هوشمند را فاش نکرده است ، ما مانده ایم که از تخیل خود استفاده کنیم.

در هر صورت ، اگر در نسخه Pro Huawei P40-series پشتیبانی ۵G را نبینیم ، شایعه شده Huawei P40 Pro PE (Premium Edition) می تواند به خوبی این ویژگی را داشته باشد زیرا غول فناوری چینی با رده بالا رقابت می کند. اسمارت فون های هوشمند مانند Oppo و Xiaomi که اکنون به طور گسترده ای این موارد را به پرچمداران خود اضافه می کنند. در حال حاضر ، تأیید نشده است که آیا نام مدل "ELS-NX9" در واقع به Huawei P40 Pro یا Huawei P40 Pro PE تعلق دارد.

تاکنون هوآوی بارها و بارها با فیلم های کوتاهی که این شرکت در حال غرور و افتخار است از "عکاسی بینایی" این سریال را فریاد می زند.

سرانجام ، همانطور که گفته شد ، گزارشی دیگر عکس ادعا شده از کل ترکیب سری P40 را نشان می دهد ، جایی که Huawei P40 Pro PE با پنج نصب دوربین چهارگانه قابل مشاهده است. اطلاعات بیشتر در رویداد پرتاب ۲۶ مارس مشخص خواهد شد.

HuaweiP40Pro اصلی هواوی

تصویر Leaked ادعا می کند که کل ترکیب سری Huawei P40 را نشان می دهد
اعتبار عکس: توییتر /evleaks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *