Microsoft Bing داشبورد زنده را برای پیگیری وضعیت Coronavirus در سطح جهان می افزاید

 


مایکروسافت داشبورد زنده را به موتور جستجوی بینگ خود اضافه کرده است تا به کاربران کمک کند تا از ابتلا به همه گیر کروناویروس جلوگیری کنند. داشبورد موجود در bing.com/covid ردیاب COVID-19 نام دارد که تعداد کل موارد تایید شده را به همراه لیستی از کشورها و شرایط آنها نشان می دهد. این کشور شامل کشورهایی مانند چین ، ایتالیا ، اسپانیا ، آلمان و چند کشور دیگر می شود. در کنار این ، ردیاب اخبار مربوط به هر کشور را به شیوه ای کاربر پسند ارائه می دهد.

ردیاب Bing COVID-19 اطلاعاتی را از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، مرکز اروپایی پیشگیری و کنترل بیماری ها (ECDC) و ویکی پدیا در اختیار دارد. همراه با لیست کشورها و کل پرونده های تأیید شده ، ردگیر پرونده های فعال ، موارد بهبود یافته و همچنین تعداد موارد کشنده را نشان می دهد. نقشه دارای حلقه‌های قرمز در مناطق مختلف آسیب دیده است که در صورت مشاهده ، موارد فعال ، ضبط شده و کشنده آن منطقه را نشان می دهد. همچنین اخبار مربوط به آن منطقه را نشان می دهد که شامل فیلم های YouTube نیز می باشد.

ردیاب coronavirus Microsoft Bing داده های گسترده ای را برای ایالات متحده و همچنین آخرین بار به روزرسانی آن نشان می دهد. این هم رومیزی و هم موبایل است.

بنا بر گزارش ها ، گوگل نیز در وب سایت با علوم حقیقت زندگی راه اندازی کرده است تا مردم راجع به وضعیت coronavirus در مناطق مختلف مطلع کند. در کنار آن ، ابزاری نیز فراهم می کند که به افراد امکان می دهد بررسی کنند که آیا علائمی دارند یا نه. این آزمایش برای اولین بار در منطقه خلیج فارس خلیج شده است و مناطق بیشتری با زمان در نظر گرفته شده است. در حال حاضر مکان های آزمایش موقت از طریق کورو ویروس در سان فرانسیسکو تنظیم شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *