Redmi K30 Pro Might می تواند ارزان ترین تلفن با Snapdragon 865 SoC باشد

 


Redmi K30 Pro ممکن است ارزانترین تلفن با Snapdragon 865 SoC باشد ، همانطور که توسط یک راهنما شناخته شده توئیت می شود. انتظار می رود Redmi K30 Pro اواخر همین ماه و طبق گفته راهنما در چین راه اندازی شود ، از آنجا که تمرکز بر گرفتن بهترین پردازنده اسنپدراگون در تلفن است ، ممکن است در مورد سایر جنبه های گوشی سازش ایجاد شود. به تازگی ، مدیر کل برند Redmi لو وایبینگ ، از هواداران پرسید که چه چیزی را ترجیح می دهند ، ۱۲ گیگابایت DDR4X یا ۸ گیگابایت رم DDR5 ، و دومی به اتفاق آرا برنده شد.

توییت ایشان Agarwal به اشتراک گذاشته شده اظهار داشت که Redmi K30 Pro یکی از ارزانترین تلفن های ارزان و ارزان با تلفن Snapdragon 865 SoC یا ارزانترین تلفن ارزان قیمت خواهد بود. در این پست همچنین آمده است: "توجه فقط روی این موضوع قرار دارد ، بنابراین انتظار ندارید مشخصات عمده ای در سایر مناطق مانند دوربین داشته باشید. #Redmi # RedmiK30Pro. " ماه گذشته ، این شرکت Snapdragon 865 را در Redmi K30 Pro اذیت کرد و اخیراً قیمت آن برای بازار چین اعلام شد. پیش بینی می شود این گوشی در محدوده قیمت ۳،۰۰۰ CNY (تقریبا ۳۱،۷۰۰ روپیه) تا ۳۵۰۰ CNY (تقریبا ۳۷،۰۰۰ روپیه) و با ۵G سازگار باشد.

در این گزارش ، Redmi K30 Pro با یک باتری ۴،۷۰۰ میلی آمپر ساعتی ، پشتیبانی از شارژ سریع ۳۳W ، سازگاری ۵G و لنز ۶۴ مگاپیکسلی سونی IMX686 به عنوان دوربین اصلی خود ، مطابق با این گزارش ارائه می شود.

صحبت از نظرسنجی اخیر لو ویبینگ ، حدود ۶۵ درصد آرا به نفع ۸ گیگابایت رم DDR5 بود. در حالی که این شواهد مشخصی برای مشخصات نیست ، می توان گمان کرد که Redmi K30 Pro دارای ۸ گیگابایت رم و رم DDR5 از DDR4X باشد.

این پرتاب که قرار است اواخر ماه مارس برنامه ریزی شده باشد ، ممکن است چیز دیگری را با تلفن هوشمند Redmi K30 Pro به همراه داشته باشد ، همانطور که قبلاً توسط لو Weibing اذیت می شد. در مورد آنچه ممکن است باشد هیچ روشنایی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *