آزمایشات کارمندان اپل برای Coronavirus در دفتر ایالات متحده مثبت است

 


مشخص شده است که یکی از کارمندان اپل در لس آنجلس ، کروناویروس مثبت است. به گزارش Variety ، این کارمند در دفاتر Culver City اپل کار کرده است.

سخنگوی اپل در بیانیه ای گفت: "یک عضو تیم در دفتر شهر Culver City به ما اطلاع داده است که آنها COVID-19 را مثبت آزمایش کرده اند. فرد در آخرین حضور در مطب هیچ علامتی نداشته است و همچنان در خانه در انزوا است." .

سخنگوی افزود: ما می دانیم که این زمان برای جامعه جهانی ما یک چالش برانگیز است و افکار ما در مورد کسانی که در سراسر جهان شخصاً تحت تأثیر COVID-19 و متخصصان و قهرمانان پزشکی قهرمان با آن قرار دارند ، باقی مانده است.

به کارمندان اپل در محوطه دفتر هشدار داده شده که اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام دهند.

در این گزارش آمده است: "این خبر یک روز پس از انتشار خبرها مبنی بر اینکه لوسیان گرینگز رئیس و مدیر عامل موسیقی جهانی پس از آزمایش مثبت برای کروناویروس در بیمارستان بستری شده است ، آمده است."

به گزارش خبرورزشی ، شصتمین جشن تولد Grainge در ۲۹ فوریه در پالم اسپرینگز با حضور مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک ، مدیر موسیقی کهنه کار ایرووین آزوف و معاون ارشد اپل ، ادی کوو برگزار شد.

هفته گذشته کوک اعلام کرد که به طور موقت همه فروشگاه های خرده فروشی در خارج از کشور چین بزرگ را تا ۲۷ مارس بسته است ، به همراه متعهد ۱۵ میلیون دلار برای کمک به بهبود جهانی.

کوک در تمام دفاتر گفت ، "ما به سمت ترتیبات کار منعطف در سراسر خارج از چین بزرگ حرکت می کنیم".

"این بدان معنی است که اعضای تیم در صورت اجازه کار باید از راه دور کار کنند و آنهایی که کارشان را در سایت می طلبد ، باید راهنمایی لازم را برای حداکثر رساندن فضای بین فردی انجام دهند. تمیز کردن گسترده و عمیق در همه سایت ها ادامه خواهد یافت. غربالگری جدید سلامت و بررسی دما ، "مدیر عامل اپل گفت.

وی افزود: "ما همچنین اعلام می کنیم که ما برای حمایت از تلاشهای پاسخ COVID-19 به صورت محلی ، ملی و بین المللی ، کمکهای کارکنان خود را دو به یک در نظر می گیریم."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *