آمازون استخدام ۱۰۰،۰۰۰ کارگر به عنوان سفارش آنلاین در نگرانی های Coronavirus را افزایش می دهد

 


Amazon.com روز دوشنبه اعلام كرد كه برای مقابله با افزایش سفارشات آنلاین ، ۱۰۰،۰۰۰ كارگر انبار و تحویل در آمریكا را استخدام خواهد كرد ، زیرا بسیاری از مصرف كنندگان برای تأمین نیازهای خود در هنگام شیوع كرونوی به وب مراجعه كرده اند.

خرده فروشان با ترس از قرنطینه یا کمبود محصول ، قفسه های خود را ترشح می کنند ، خرده فروشان برای نگه داشتن مواد غذایی و بهداشتی در انبار هستند و کارمندان خود را برای کار در فروشگاه یا تحویل در دست دارند.

مانند آمازون ، فروشگاه های زنجیره ای سوپر مارکت های آمریکایی آلبرتسون ، کروگر و رالی نیز به دنبال استخدام های جدید برای بخش های مشغول کار و اجرای سفارشات آنلاین هستند. آنها به سمت افرادی در رستوران ، مشاغل مسافرتی و تفریحی روی می آورند که به دلیل تاج ویروس ناگهان به دنبال کار هستند.

آمازون در پست وبلاگ خود گفت: "ما می خواهیم كه این افراد بدانند كه ما از آنها در تیم هایمان استقبال خواهیم كرد تا اینكه شرایط به حالت عادی برگردد و كارفرمای گذشته آنها قادر به بازگشت آنها باشد."

عمده خدمات حمل و نقل یونایتد بسته گفت که حمل و نقل هوایی و تحویل هوا همچنان علیرغم افزایش محدودیت های دولت در زمینه فعالیت های تجاری همچنان ادامه داشته است. این گزارش روز دوشنبه اعلام شد که تقاضای نیروی کار موجود خود را برآورده کرده است.

این کرونا ویروس که منجر به بیش از ۷،۱۰۰ کشته در سطح جهان و تحریک انبوه جمع شدن افراد شده است ، همچنین باعث شده است که موارد در آمازون موجود نباشد و برخی از زایمان ها بیش از حد معمول طول بکشد.

تعداد کل آمازون به صورت فصلی در نوسان است ، به تازگی در ۷۹۸۰۰۰ کارگر تمام وقت و پاره وقت برای سه ماهه تعطیلات به اوج خود رسیده است. بلافاصله مشخص نبود که آمازون پس از استخدام ۱۰۰۰۰۰ نفر دیگر ، در چه تعداد از افراد کار خواهد کرد.

برای جذب کارمندان جدید ، آمازون اعلام کرد که تا ماه آوریل ۲ دلار به حداقل ۱۵ دلار در ساعت به دستمزد کارگران آمریکایی اضافه می کند. آمازون گفت ، پیش بینی می شود مبلغ اضافی کارمندان ساعتی در آمریکای شمالی و اروپا بیش از ۳۵۰ میلیون دلار هزینه داشته باشد.

در همین حال ، سایر خرده فروشان که با صف های طولانی روبرو هستند نیز برای استعداد تلاش می کنند.

هنوز مشخص نبود که آیا از محدودیتهای جدید دولت می توان تأثیرگذاری بر عملیات تحویل داد. روز دوشنبه در منطقه خلیج سانفرانسیسکو ، مقامات گفتند که مردم باید در خانه بمانند ، به جز مقاصد اساسی ، مانند کار برای "مشاغلی که مواد غذایی ، مواد غذایی ، کالاها یا خدمات را مستقیماً به اقامتگاه ها می فرستند یا تحویل می دهند."

سخنگوی آمازون بلافاصله درخواستی برای اظهار نظر درباره سفارش سان فرانسیسكو نداد.

© تامسون رویترز ۲۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *