به روزرسانی Realme 6 Pro در ماه مارس ۲۰۲۰ به همراه Android Security Patch ، رفع اشکال: گزارش کاربران

 


در اوایل ماه جاری Realme 6 Pro در هند راه اندازی شد و اکنون این گوشی در حال به روزرسانی نرم افزاری جدید است که موجی از رفع مشکلات را به همراه دارد. همچنین امنیت امنیتی آندروید مارس ۲۰۲۰ وجود دارد که در کنار آن قرار گرفته و سطح امنیتی را تا حد زیادی بالا می برد. Realme 6 Pro در Flipkart ، Realme.com و فروشگاه های خرده فروشی بصورت آفلاین در دسترس است و ویژگی های اصلی تلفن شامل پشتیبانی از Navigation with Constellation هند (NavIC) است که توسط سازمان تحقیقات فضایی هند (ISRO) تهیه شده است.

پذیرندگان اولیه برای به اشتراک گذاشتن تصاویر مربوط به دریافت به روزرسانی در Realme 6 Pro که اخیراً راه اندازی شده است ، به انجمن انجمن می روند. این گوشی فقط یک بار در هند به بازار عرضه شده است و فروش بعدی آن نیز برای ۱۹ مارس پیش بینی شده است. شماره نسخه سیستم عامل برای آخرین بروزرسانی Realme 6 Pro RMX2061_11_A.11 است ، و اندازه بروزرسانی آن در ۳۳۲MB است. تغییر ایجاد شده توسط Fonearena نشان می دهد که این بروزرسانی بروزرسانی امنیتی آندروید مارس ۲۰۲۰ را به همراه خواهد داشت. همچنین برنامه Soloop را به ارمغان می آورد و مشکلی را برطرف می کند که ضبط با برنامه های شخص ثالث در صورت وجود اولین بوت بدون فعال کردن دوربین در آن نمی توان ذخیره کرد.

همچنین بروزرسانی Realme 6 Pro مشکلی را با رابط تماس حل کرد و پشتیبانی از حالت HD را برای انتخاب برنامه های شخص ثالث به ارمغان آورد. همچنین این بروزرسانی مشکل احتمال صفحه نمایش چلپ چلوپ را در کمترین میزان روشنایی برطرف کرده و در هنگام بزرگنمایی در حداکثر بزرگنمایی در حالت فیلم ، مسئله صفحه تاری را برطرف کرده است. سرانجام ، این بروزرسانی هنگام پخش صدا ، مشکل سکوت یک جانبه در هدست را نیز برطرف کرد.

اگر قبلاً در Realme 6 Pro خود اطلاع رسانی دریافت نکردید ، به روزرسانی دستی را در تنظیمات بررسی کنید. توصیه می شود که از طریق اتصال Wi-Fi قوی ، بروزرسانی را در دستگاه خود بارگیری کرده و آن را در حالی که تلفن شارژ است ، نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *