به روز رسانی نرم افزار آینده سامسونگ Galaxy S20 برای رفع ثبات Wi-Fi ، انجماد برنامه دوربین و موارد دیگر: گزارش

 


گوشی هوشمند برتر سامسونگ در سری پرچمداران خود ، Galaxy S20 Ultra ، حداقل در دسته اولیه تلفن هایی که آن را به دست داوران تبدیل کرده بود ، با یک مسئله بسیار خاص اما مهم مواجه شد. این تلفن با سیستم فوکوس خودکار مشکلی دارد ، اما بعداً با بروزرسانی OTA از سامسونگ برطرف شد. با این حال ، کاربران در مدل های دیگر نیز با مشکلاتی در مورد گرمای بیش از حد هنگام شارژ بی سیم ، انجماد برنامه دوربین و غیره مواجه بودند. اکنون گفته می شود سامسونگ برای همه این مسائل برطرف شده است و به زودی یک نسخه جدید نرم افزار بزرگ را برای سری Galaxy S20 به زودی منتشر خواهد کرد.

این خبرها به غیر از مکس وینباخ از XDA Developers که کسی هستند ، منتشر شده اند توییت کرد یک منبع نزدیک به این موضوع او را در مورد به روزرسانی آینده آگاه کرده است. گفته می شود هنگام تلاش برای شارژ بی سیم تلفن Galaxy S20 ، مشکل گرمای بیش از حد رفع شده است. مسئله دیگری که گفته می شود باعث مسدود شدن برنامه دوربین می شود. مدیریت بهتر باتری برای امیدوارکننده ، عمر باتری بهتر و رفع پایدارتر Wi-Fi در برخی از واحدها. اگر با هر یک از این موارد در مورد شما Galaxy S20 ، Galaxy S20 + یا Galaxy S20 Ultra روبرو شده اید ، امیدوارم سامسونگ خیلی زود رفع مشکل کند. وینباخ به سادگی عنوان می کند که رفع این مشکل در "به روزرسانی اصلی S20" بعدی انجام می شود و واقعاً مشخص نکرده فقط برای گلکسی اس ۲۰ یا هر سه تلفن است.

خوشبختانه ، ما با واحد بررسی Galaxy S20 + (Review) ما هیچ مشکلی روبرو نشده ایم ، اما ظاهراً موارد دیگری نیز وجود دارند. ماه گذشته ، سامسونگ مسئله فوکوس اتوماتیک خود را با Galaxy S20 Ultra اذعان کرد و قول رفع آن را داد. سرانجام به روزرسانی در آغاز ماه جاری شروع شد.

امیدوارم سامسونگ به روزرسانی های سریع خود را ادامه داده و نسخه بعدی خود را نیز منتشر کند تا مشکل فوق را که برخی از کاربران با آن روبرو هستند برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *