مایکروسافت اطمینان می دهد کنسول Xbox Series X از یخچال کوچکتر است

 


مایکروسافت کنسول بازی خود یعنی Xbox Series X را در ماه دسامبر سال گذشته با طراحی نسبتاً معمولی معرفی کرد ، چیزی که مردم انتظار آن را از یک کنسول بازی سال ۲۰۲۰ نداشتند. با توجه به طراحی boxy ، Xbox Series X به زودی به محتوای meme تبدیل شد که منجر به بسیاری از افراد شد. مردم می توانند طراحی جدید ایکس باکس را با یخچال ، سطل زباله ، اسکرابر آسمان و موارد دیگر مقایسه کنند. با این حال ، این انتقاد را مورد انتقاد قرار داده است و همچنین در مورد رسمی Xbox Twitter توییتر ، تصویری را با مقایسه اندازه Xbox Series X با یخچال به اشتراک گذاشته است ، به عنوان یک تلاش برای اطمینان از اینکه هیچ فرصتی وجود ندارد Xbox Series X را می توان با اشتباه اشتباه گرفت. یخچال

با ارسال این پست ، مایکروسافت به مردم اطمینان می دهد که حتی اگر ممکن است شبیه یخچال باشد ، Xbox Series X به هیچ وجه به اندازه یخچال واقعی نزدیک نیست. در توییتر نوشت: "یخچال برای مقیاس" ، در حالی که اندازه Xbox را با یخچال مقایسه می کنید. در توییت ، مایکروسافت در مقایسه با ارتفاع کوتاه ۳۰۱ میلی متر Xbox Series X ، ارتفاع یخچال را ۱،۷۷۸ میلی متر ذکر کرده است. عرض و وسعت Xbox Series X فقط ۱۵۱ میلی متر است ، در حالی که یخچال مایکروسافت از ۶۲۰ میلی متر عرض و ۷۶۲ میلی متر وسعت دارد. از این رو ، مایکروسافت ایکس باکس سری X نسبت به یخچال به هر کنسول بازی دیگری نزدیک است. البته ، چگونگی برطرف کردن این مفهوم که طراحی مانند یخچال است ، نامشخص است.

یخچال برای مقیاس. #PowerYourDreams pic.twitter.com/2n4OEUKXUz

- Xbox (@ Xbox) 16 مارس ۲۰۲۰

Xbox Series X جدید به دلیل طراحی ساده جعبه ای خود در مرکز شوخی های بسیاری قرار گرفته است. افراد در اینترنت کنسول بازی را نه تنها با یخچال بلکه با آسمان خراش ، سطل زباله ، کابینت رایانه و حتی مواردی مانند SpongeBob SquarePants و bazooka در میان دیگران مقایسه کرده اند. در اینجا چند موازی خنده دار وجود دارد که مردم در رسانه های اجتماعی برای Xbox بعدی ترسیم کرده اند.

Xbox Series X کنسول بازی نسل بعدی مایکروسافت است که برای شروع تجاری در جایی در فصل تعطیلات در سال ۲۰۲۰ میلادی ساخته شده است. این شرکت اخیراً بیشتر مشخصات آن را در Xbox Series X فاش کرده بود که فضای ذخیره سازی بسیار سریع را فاش می کرد. در Xbox بعدی ، یک رم ۱۶ گیگابایتی GDDR6 و یک پردازنده هشت هسته ای AMD Zen 2 همراه با یک پردازنده گرافیکی ۱۲ ترفلوپس RDNA 2 کلاس.

همچنین گزارش شده است که مایکروسافت اطلاعات بیشتری راجع به Xbox Series X در رویداد Game Stack Live که امروز و فردا برنامه ریزی شده است ، فاش خواهد کرد. رویداد Game Stack Live یک رویداد آنلاین مستقیم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *