مایکروسافت ویندوز ۱۰ اکنون با ۱ میلیارد دستگاه فعال در حال اجرا است

 


مایکروسافت اعلام کرده است که اکنون ۱ میلیارد دستگاه فعال ماهانه ویندوز ۱۰ را اجرا می کند. این شرکت فاش کرده است که بیش از یک میلیارد نفر ویندوز ۱۰ را در بین ۲۰۰ کشور جهان انتخاب کرده اند که نتیجه آن بیش از یک میلیارد دستگاه فعال ویندوز ۱۰ است. برای چشم انداز همه چیز ، سیستم عامل ویندوز ۱۰ قدرت بیش از ۸۰،۰۰۰ مدل و تنظیمات لپ تاپ های مختلف و ۲ در ۱ از بیش از ۱۰۰۰ تولیدکننده مختلف را دارد. علاوه بر این ، مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که برنامه Windows Insider خود اکنون بیش از ۱۷٫۸ میلیون آزمایش کننده دارد که اعضای آن در هر کشور جهان وجود دارد.

براساس پست وبلاگ مایکروسافت ، از هر هفت نفر در این سیاره یک نفر برنامه ریزی ، ایجاد ، ایده پردازی ، اجرای ، حرکت ، لرزش و انجام کارهای عالی با ویندوز ۱۰٫ یوسف مهدی ، معاون رئیس جمهور شرکت ، زندگی مدرن ، جستجو و دستگاه ها ، مایکروسافت می گوید ، "ما فرومایه هستیم که مشتریان ویندوز ۱۰ را انتخاب و دوست دارند ، و هرگز زمان مهمتری برای یک سکوی مطمئن و مطمئن وجود ندارد که بتواند در هر کجا که باشد ، مردم را به ایجاد ، آموزش و ارتباط برقرار کند." وی همچنین اضافه کرد ، "امروز خوشحالیم که اعلام کنیم بیش از یک میلیارد نفر ویندوز ۱۰ را در بین ۲۰۰ کشور جهان انتخاب کرده اند که نتیجه آن بیش از یک میلیارد دستگاه فعال ویندوز ۱۰ است. ما نمی توانیم از مشتریان ، شرکا و کارمندان خود بخاطر کمک به ما برای رسیدن به اینجا قدردانی کنیم. "

ویندوز ۱۰ نه تنها یک سیستم عامل برای رایانه ها و لپ تاپ ها است ، زیرا این نرم افزار همچنین از Mixed Reality و HoloLens ، کل خانواده کنسول های Xbox از جمله Xbox Series X ، به همراه دستگاه هایی مانند Surface Pro ، Surface Book و Surface Hub 2S استفاده می کند. در پست وبلاگ همچنین ذکر شده است که این شرکت در حال کار روی Surface Neo ، یک دستگاه جدید و جدید دو صفحه نمایش است که ویندوز ۱۰X را اجرا می کند.

یادآوری می شود ، ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و این شرکت پس از چند سال قصد داشت ۱ میلیارد دستگاه را اجرا کند. مایکروسافت تنها دو ماه پس از پایان شرکت پشتیبانی از ویندوز ۷ به ۱ میلیارد دستگاه فعال ویندوز ۱۰ رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *