ویدیوهای YouTube در حال از بین رفتن: Google از خطاهای AI به عنوان دفاتر خالی Coronavirus انتظار دارد

 


گوگل الفبای روز دوشنبه هشدار داد كه یوتیوب می تواند شاهد افزایش فیلم هایی باشد كه به اشتباه به دلیل نقض خط مشی محتوا از بین بروند زیرا این شرکت بیشتر به نرم افزار خودکار متکی است.

گوگل در یک پست وبلاگ گفت که برای کاهش نیاز ورود افراد به دفاتر خود ، YouTube و سایر بخشهای تجاری به طور موقت بیشتر به هوش مصنوعی و ابزارهای خودکار اعتماد می کنند تا محتوای مشکل ساز را شناسایی کنند. این شرکت گفت که چنین نرم افزاری همیشه به اندازه انسان دقیق نیست و باعث بروز خطا می شود.

وبلاگ می افزاید: "زمان نوبت درخواست تجدیدنظر در برابر این تصمیمات کندتر است."

توییتر روز دوشنبه اعلام کرد که این کار باعث افزایش استفاده از اتوماسیون مشابه خواهد شد ، اما این امر باعث می شود هیچ کاربر مبتنی بر اجرای خودکار به دلیل نگرانی های دقیق ممنوع نشود.

روز دوشنبه فیس بوک به درخواست های اظهار نظر پاسخ نداد. این هفته هفته گذشته انتقاد عمومی را مبنی بر درخواست از مجریان سیاست ادامه کار به دلیل عدم فاقد فناوری ایمن برای تعدیل از راه دور ، جلب کرد.

سه گانه غول های خدمات اینترنتی Silicon Valley ، مانند بسیاری از شرکتها در سراسر جهان ، از کارمندان و پیمانکاران خواسته اند که در صورت امکان از خانه کار کنند ، با هدف کاهش سرعت گسترش تاج ویروس. برای مقابله با بیماری تنفسی پرشتاب ، گردهمایی های گسترده ای از جمله مسابقات ورزشی ، فرهنگی و مذهبی در سطح جهانی لغو شده است.

گوگل اعلام كرد كه بازبيني انسان در تصميمات مربوط به سياست هاي اتوماتيك ، براي ساير محصولات نيز كندتر خواهد بود و اظهار داشت كه حمايت از تلفن محدود خواهد بود.

قوانین محتوا موارد ارسالی مانند تبلیغات تبلیغاتی را که در شبکه تبلیغی Google در حال اجرا هستند ، برنامه های آپلود شده در فروشگاه Google Play و بررسی های تجاری ارسال شده در Google Maps را پوشش می دهد.

گوگل گفت: "برخی از کاربران ، تبلیغ کنندگان ، توسعه دهندگان و ناشران ممکن است در برخی از زمان های پاسخگویی پشتیبانی برای سرویس های غیر حساس ، دچار تاخیر شوند ، که اکنون از طریق کانال های چت ، ایمیل و کانالهای سلف سرویس ما پشتیبانی می شوند."

عملیات بازبینی محتوای Google شامل چندین کشور از جمله ایالات متحده ، هند ، سنگاپور و ایرلند است.

© تامسون رویترز ۲۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *