Amazon Apple Days Sale Now Live: iPhone XS Discount، Rs. 6000 تخفیف بانکی در آیفون ۱۱ و تخفیف های بیشتر

 


اپل میزبان روزهای اپل در آمازون است ، و تخفیف ها و معاملات محصولات متنوعی از جمله آخرین آیفون ، آی پد ، مک بوک و اپل واچ را ارائه می دهد. علاوه بر این ، مشتریان می توانند از پیشنهاداتی مانند EMI بدون هزینه و تخفیف های اضافی با استفاده از HDFC Bank Debit و کارت های اعتباری در محصولات محدود Apple لذت ببرند. اعضای اصلی همچنین می توانند از تخفیف اضافی Rs استفاده کنند. ۲،۰۰۰ و روپیه ۳،۰۰۰ در iPhone XS Max و iPhone XS به ترتیب.

با شروع تخفیف های ارائه شده ، از سری آیفون X ، نوع ذخیره سازی ۶۴ گیگابایتی آیفون XR اکنون در Rs قیمت گذاری شده است. ۴۸،۸۹۹ دو نوع ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی و ۲۵۶ گیگابایتی دیگر در Rs در دسترس هستند. ۵۳٫۹۰۰ و Rs. به ترتیب ۶۴٫۹۰۰ گزینه رنگ سیاه ۱۲۸ گیگابایتی آیفون XR در قیمت Rs است. ۵۰،۹۰۰ علاوه بر این ، پیشنهادات بدون هزینه EMI در کارتهای Amazon Pay و ZestMoney در دسترس است.

EMI بدون قیمت و پیشنهادات مبادله نیز در نوع ذخیره ۲۵۶ گیگابایتی iPhone XS موجود است. تلفن هوشمند در گزینه های رنگی خاکستری ، نقره ای و طلایی برای Rs ارائه شده است. ۱،۰۳،۹۰۰ از همین پیشنهادها می توان در نسخه ۵۱۲ گیگابایتی آیفون XS که قیمت آن در قیمت Rs است لذت برد. ۱،۳۴،۹۰۰ با این حال ، گزینه های رنگ نقره ای و طلایی از نوع ۵۱۲ GB در Rs در دسترس است. ۷۹۰۰۰

در همین حال ، انواع متنوع رنگ و ذخیره سازی آیفون XS Max شاهد کاهش قیمت هستند. مشتریان می توانند لیست قیمت کامل را در آمازون مشاهده کنند. اپل تخفیف های آیفون ۸ را ارائه می دهد. نوع ذخیره ۲۵۶ گیگابایتی در حال حاضر در Rs قیمت گذاری شده است. ۴۰،۹۹۹

از جدیدترین سری ۱۱ اپل آیفون ، مشتریان می توانند آیفون ۱۱ (هر دو نوع ۶۴ گیگ و ۱۲۸ گیگابایتی) را با تخفیف های اضافی خریداری کنند. اپل در حال ارائه ، مبادله پیشنهادات تا روپیه است. ۱۰٫۲۰۰ ، EMI بدون هزینه و اضافی Rs. 6000 تخفیف فوری با کارتهای HDFC اعتباری و Debit در تلفن هوشمند. پیشنهادهای مشابه در iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max قابل اجرا است.

به همین ترتیب ، اپل قیمت های ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی و ۲۵۶ گیگابایتی جدیدترین Apple MacBook Air را کاهش داده است. این دو لپ تاپ جداگانه در Rs در دسترس هستند. ۹۳،۱۲۰ و Rs. 1،۰۹٫۹۰۰ به ترتیب همراه با سایر پیشنهادات پس انداز. سایر محصولات جدید MacBook مانند MacBook Pro نیز با قیمت های کم تخفیف آماده بهره برداری هستند. مشتریان می توانند لیست کامل قیمت ها را در پرتال آمازون روز مشاهده کنند.

ساعتهای محدود Apple نیز با قیمت کم Rs نیز موجود است. ۲۰،۹۰۰ مشتریان همچنین می توانند از طریق کارتهای اعتباری HDFC Bank Debit و اعتباری از تخفیف های اضافی در iPad Pro 11 اینچی بهره مند شوند. لیست کامل پیشنهادات و تخفیف های محصولات اپل را می توان در آمازون مشاهده کرد.

پیوندهای وابسته به صورت خودکار ایجاد می شوند - برای جزئیات به بیانیه اخلاق ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *