Coronavirus: تصاویر جهانی در همان روز نسخه های تئاتری را در خانه ارائه می دهد

 


NBCUniversal - شرکت مادر Universal Pictures و DreamWorks - در پشت حق رای دادن هایی مانند Fast & Furious و کونگ فو پاندا ، در واقع تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار گرفته است. ضرر و زیان: به طور کامل از ویندوز تئاتر دور شوید. این بدان معناست که فیلمهای آن در همان روز با نمایش در سینماها برای دیدن در خانه در دسترس خواهند بود. این یک حرکت بی سابقه است ، بعد از فروکش شدن ترس از coronavirus ، این امکان وجود دارد که از مدل موجود استفاده کند. در حال حاضر ، این قابل استفاده در مورد Trolls World Tour ، The Invisible Man ، The Hunt و اما.

جف شل ، مدیرعامل NBCUniversal ، در بیانیه ای آماده گفت: "یونیورسال تصاویر دارای طیف گسترده و متنوعی از فیلم ها است که از ۲۰۲۰ نیز مستثنی نیست." وی گفت: "به جای تأخیر در این فیلم ها یا رها کردن آنها در یک منظر توزیع چالش برانگیز ، ما می خواهیم گزینه ای را برای افراد فراهم کنیم تا بتوانند این عناوین را در خانه مشاهده کنند که هم قابل دسترسی باشد و هم مقرون به صرفه است. امیدواریم و ایمان داشته باشیم که مردم در هر کجا موجود باشند ، هنوز هم به سینماها می روند ، اما می فهمیم که برای افراد مناطق مختلف جهان ، این امر به طور فزاینده ای کمتر می شود. "

Elisabeth Moss-starrer sci-fi ترسناک علمی فیلم Invisible Man ، دیمون لیندلوف تریلر نویسندگی مشترک هانت و اقتباس جین آوستین اما اولین کسی خواهد بود که از اوایل این جمعه ، ۲۰ مارس آغاز می شود. (در هند ، مرد نامرئی ۲۸ فوریه منتشر شد. دو نفر دیگر یک نمایش تئاتر دریافت نکردند.) در همین حال ، دنباله انیمیشن بچه ها Trolls World Tour در همان هفته انتشار نسخه محلی خود وارد خواهد شد. این ۱۰ آوریل در ایالات متحده و ۱۷ آوریل در هند است.

همه عناوین برای مدت زمان ۴۸ ساعت و با ۲۰ دلار (در حدود ۱۵۰۰ دلار) در آمریکا و قیمت معادل آن در هر جای دیگر برای اجاره در دسترس خواهند بود. این تقریباً چیزی است که بلیط در آمریکا هزینه می کند و بیش از سه برابر هزینه اجاره معمول است. اسبابک ۳۶۰ برای جزئیات محلی به Universal Pictures India رسیده است و در صورت شنیدن دوباره این قطعه را به روز خواهیم کرد. اما با توجه به اینکه اجاره گوگل پلی و iTunes قیمت Rs دارد. معمولاً ۱۵۰ انتظار داریم که قیمت فیلم ها بین Rs باشد. ۴۵۰-۵۰۰

جالب است بدانید که چطور سینمای هند که هنوز هم باز است به این حرکت واکنش نشان می دهند. گرچه اکنون تعداد زیادی وجود ندارد ، اما ممکن است تا زمان انتشار تور جهانی Trolls تغییر کند. در زمان نوشتن ، بیشتر اگر همه دولتها توصیه نکرده اند سینماها را تعطیل نگه دارند و این امر را گسترش دهد ، سایر افراد دستور داده اند که این کار را انجام دهند. خرما در براکت ها تا چه زمانی مشخص می شود.

این شامل کارناتاکا (۲۲ مارس) ، آسام و گجرات (۲۹ مارس) ، کرالا و راجستان (۳۰ مارس) ، بیهار ، چاتیسگار ، دهلی ، گوا ، هاریانا ، هیماچال پرادش ، جامو و کشمیر ، مادیا پرادش ، مهاراشترا ، مگالایا ، ادیشا ، پنجاب ، تامیل نادو ، Telangana ، Tripura ، بخش هایی از اوتار پرادش ، و اوتاراکند (۳۱ مارس) ، Arunachal Pradesh (5 آوریل) ، Jarkarkhand (14 آوریل) و Sikkim (15 آوریل).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *