Elon Musk بنا به گزارش ها به کارگران می گوید ، وحشت کروناویروس از خود ویروس بدتر است

 


الون مسک ، مدیرعامل تسلا پس از تماس با وحشت کروناویروس و ذهن قاتل در توییتر ، نامه ای را برای کارمندان در Bay Bay ارسال کرده و گفته است: "وحشت کورون ویروس از خود ویروس بدتر است".

مشک گفت کارمندان مجبور نیستند به سر کار بروند.

"اول ، من می خواهم کاملاً واضح باشم که اگر احساس کوچکترین احساس مریضی یا حتی ناراحتی می کنید ، لطفاً خود را موظف به کار نبینید. من شخصاً در محل کار خواهم بود ، اما این فقط من است. شما می خواهید به هر دلیلی در خانه بمانید. "او در ایمیلی که توسط electrek.co دیده می شود گفت.

وی افزود: "شایعات زیادی در حال پرواز است ، اما به بهترین شکل ممکن ، هیچ کس در تسلا (بیش از ۵۶۰۰۰ نفر) تست COVID-19 را آزمایش نکرده است. اگر چیزی تغییر کند ، من فوراً به شما اطلاع خواهم داد."

و سپس ، ماسک به وحشت پیرامون کروناویروس (COVID-19) که منجر به کشته شدن بیش از ۸۰ نفر در ایالات متحده شد ، انتقاد کرد.

"فکر من صریح است که آسیب های ناشی از هراس کروناویروس به مراتب بیش از خود ویروس است. اگر تغییر مسیر گسترده ای از منابع پزشکی به تناسب با خطر وجود داشته باشد ، به مراقبت های کمتری در دسترس کسانی خواهد رسید که نیازهای بحرانی پزشکی دارند ، که به نفع خیر بیشتر نیست. "

مدیر عامل SpaceX و Tesla پیشتر توئیت کرده بودند که ترس غیرضروری از بیماری همه گیر برای بشریت خوب نیست.

وی نوشت: "ترس ذهن قاتل است."

در ایمیل ، وی هشداری را برای اجتماعات خانوادگی صادر کرد:

ماسک گفت: "بسیاری از اجتماعات عمومی ساخته شده است ، اما لطفاً در اجتماعات خانوادگی نیز احتیاط کنید. آنچه که برای کودک نسبتاً بی ضرر است می تواند برای پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ خطرناک باشد."

"بهترین حدس من ، بر اساس آخرین داده های مرکز کنترل بیماری ، آنچه در آن ارزش دارد ، این است که موارد تایید شده COVID-19 (این شکل خاص از سرماخوردگی) از ۰٫۱ درصد از جمعیت ایالات متحده تجاوز نمی کند."

با این حال ، مشک چیزی در مورد برگهای پرداخت نشده نگفت.

هفته گذشته در یادداشتی برای کارمندان SpaceX ، مسک گفت که آنها به مراتب کمتر از تصادفات رانندگی در اثر COVID-19 جان خود را از دست می دهند.

وی در توییت دیگری گفت که "وحشت کورون ویروس گنگ است".

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *