Fortnite v12.20 به روزرسانی هلیکوپترها را به بازی می آورد ، به نام & lsquo؛ Choppas & rsquo؛

 


سازندگان Fortnite ممکن است سرانجام به گیمرهایی گوش فرا دهند که درخواست تحرک بهتر در بازی را داشته اند. سرانجام این بازی ، هلیکوپترهایی را برای بازیابی بازیکنان در نقشه اضافه کرده است. هلیکوپترها بخشی از مضمون فصل بازی ، جاسوس هستند و به آنها "Choppas" گفته می شود. این بعد از آن اتفاق می افتد كه گیمرها هر از چند گاهی شاهد حضور یاوردهایی بودند كه در نقشه بازی ظاهر می شوند. 'Choppas' با بروزرسانی v12.20 Fortnite همراه است که چندین تغییر جزئی دیگر را نیز معرفی می کند و فقط در روز سه شنبه به بازار عرضه شد.

براساس یک گزارش در یورو گامر ، "Choppas" هلیکوپترهایی هستند که به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانند در یک تیم ملی قرار بگیرند. هلیکوپترها در Fortnite با هیچ سلاح مسلح نیستند ، اما بازیکنان از بالا گزینه شلیک به مخالفان را دارند. بروزرسانی v12.20 بود منتشر شد روز سه شنبه ، دسته رسمی توئیتر وضعیت Fortnite فاش کرد.

"Choppas" را می توان در یاورهای خاکی که در حوالی پایگاههای مخفی جزیره واقع شده اند پیدا کرد. helipads از آغاز فصل فعلی Fortnite ظاهر شد و در نقشه ظاهر می شود. از این رو ، اضافه شدن این خردکن ها به حیرت گیمرها چندان تعجب آور نیست.

اکنون ، این اولین بار نیست که Epic Games یک خودروی هوایی در Fortnite اضافه کرده است. پیش از این ، توسعه دهندگان هواپیما را در فصل زمستان Fortnite اضافه کرده بودند. هواپیماها به دلیل توانایی شکستن سازه ها و برخورد با خسارت های قابل ملاحظه با مینی اسلحه خود ، پاسخ خوبی از گیمرها دریافت نکردند. این بار ، این شرکت از اشتباهات گذشته خود آموخته است و هر اسلحه ای را بر روی وسیله نقلیه رها می کند.

Fortnite بعداً بعداً در گیم پلی خود هلیکوپترهایی را معرفی کرده است زیرا سایر بازی های نبرد رویال مانند PUBG و Call of Duty: اخیراً راه اندازی شده است: Warzone در حال حاضر بالگردهایی دارد که به گیمرها اجازه می دهد تا درون نقشه حرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *