Realme 2 Pro RMX1801EX_11_C.27 به روزرسانی می شود با پشتیبانی Airtel ، پشتیبانی تماس تلفنی Jio VoWiFi ، گزارش کاربران

 


Realme 2 Pro در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون چندین بروزرسانی سیستم عامل را دریافت کرده است. در حال حاضر ، این شرکت مطابق با گزارش کاربر ، یک بروزرسانی جدید را منتشر کرده است که ویژگی های جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین در آخرین نسخه امنیتی Android ، به روزرسانی می کند. جدیدترین نسخه به روز شده در هوا (OTA) ، RMX1801EX_11_C.27 ، تماس صوتی را از طریق Wi-Fi برای کاربران Airtel و Jio در هند به ارمغان می آورد. اوایل این ماه و پس از بروزرسانی ، کاربران Realme 2 Pro همچنین قادر به دستیابی به این ویژگی هستند و VoWiFi خواستار کاربران Airtel و Jio در هندوستان به گوشی Realme 3 Pro خود شده است.

با توجه به عکس های ارسالی در صفحه انجمن Realme توسط یک کاربر ، RMX1801EX_11_C.27 به ابعاد ۶۶۰MB است و وصله امنیتی مارس ۲۰۲۰ را به ارمغان می آورد. تماس صوتی Airtel و Jio از طریق Wi-Fi به این معنی است که کاربران اکنون می توانند از طریق اینترنت تماس برقرار کنند. این بروزرسانی همچنین حرکات کش رفتن را از دو طرف به ارمغان می آورد. این به شما امکان می دهد تا کاربران Realme 2 Pro با چرخاندن از هر دو طرف تلفن ، از هر صفحه ای برگردند. این به احتمال زیاد یک ویژگی است که می تواند در فهرست تنظیمات فعال شود. Realme 2 Pro در اندروید ۹ خواهد ماند و طبق نقشه راه این شرکت ، این گوشی در ژوئن سال جاری اندروید ۱۰ را دریافت می کند.

برای بررسی اینکه آیا آخرین به روزرسانی را دریافت کرده اید ، به ادامه بروید تنظیمات، به پایین بروید بروز رسانی نرم افزار، و شما باید جدیدترین سیستم عامل RMX1801EX_11_C.27 را در اینجا مشاهده کنید. همه کاربران Realme 2 Pro آخرین به روزرسانی را دریافت نمی کنند و مانند سایر به روزرسانی های سیستم عامل ، باید طی چند روز آینده به همه برسد. ما برای شفافیت در مورد نحوه به روزرسانی به Realme مراجعه کرده ایم. متأسفانه ، وب سایت رسمی با جدیدترین نسخه سیستم عامل به روز نشده است ، بنابراین بارگیری و نصب دستی در حال حاضر امکان پذیر نیست.

به روزرسانی قبلی Realme 2 Pro ، RMX1801EX_11_C.26 ، چندین ویژگی مانند فلش در تماس ، ضامن برای روشن کردن حالت تاریک در مرکز اعلان و وصله امنیتی ژانویه ۲۰۲۰ آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *