Redmi K30 Pro که با استفاده از UFS 3.1 ذخیره سازی ، ویژگی خنک کننده مایع VC ، اولین کار را تجربه کرده است

 


Redmi K30 Pro با اولین بار در ذخیره سازی UFS 3.1 رها شده و از یک فناوری خنک کننده مایع اختصاصی VC استفاده می کند. پیش از این در روز سه شنبه ، زیرمجموعه شیائومی Redmi اعلام کرد که Redmi K30 Pro را در پرچمداران نسل بعدی خود در تاریخ ۲۴ مارس در چین راه اندازی می کند. این تلفن هوشمند جدید با یک دوربین چهارگانه عقب عرضه خواهد شد که دارای سنسور اولیه ۶۴ مگاپیکسلی است. . علاوه بر تیزرهای منتشر شده توسط این مارک فرعی ، مدیر کل Redmi و رئیس شیائومی رئیس جمهور منطقه چین لو وایبرینگ مقایسه ای کوتاه بین Redmi K30 Pro و Honor V30 Pro را منتشر کرده است.

حساب Redmi در Weibo تیزر منتشر کرده است که نشان دهنده فضای ذخیره UFS 3.1 در Redmi K30 Pro است. ادعا می شود استاندارد جدید ذخیره سازی سرعت نوشتن حداکثر ۷۵۰ مگابیت بر ثانیه را بر روی دستگاه دارد. لو Weibing ، رئیس Redmi ، ویدئویی را از طریق حساب Weibo خود منتشر کرده است که عملکرد ذخیره سازی بین Redmi K30 Pro و Honor V30 Pro را مقایسه می کند. وی همچنین خاطرنشان كرد كه UFS 3.1 تجربه ای به مراتب بهتر از UFS 3.0 موجود را ارائه می دهد.

iQoo Vivo به تازگی iQoo 3 را در هند با ذخیره سازی UFS 3.1 به بازار عرضه کرد. Vivo Nex 3S 5G همچنین هفته گذشته در چین با راه حل ذخیره سازی یکسان آغاز به کار کرد.

علاوه بر UFS 3.1 ، تیزرهای موجود در حساب Redmi Weibo نشان می دهند که Redmi K30 Pro از فناوری خنک کننده مایع VC سفارشی برخوردار است. پیشنهاد جدید برای ارائه یك عملكرد دفع حرارت امیدوار كننده با استفاده از ۳۴۳۵ میلی متر مربع غرق شونده حرارتی مایع است.

تیزر خنک کننده redmi k30 pro vc weibo Redmi K30 Pro

خنک کننده مایع Redmi K30 Pro VC پیش از آغاز رسمی آن به تفصیل شرح داده شده است
اعتبار عکس: Weibo

Redmi K30 Pro همچنین از رم LPRDD5 رنجیده است. ما قبلاً شاهد همان تراشه حافظه در Mi 10 و Mi 10 Pro بودیم.

اگر به گزارش های گذشته دقت کنیم ، شیائومی قبلاً Qualcomm Snapdragon 865 SoC را در Redmi K30 Pro تأیید کرده است. پشتیبانی ۵G نیز وجود خواهد داشت. علاوه بر این ، این گوشی هوشمند دقیقاً مانند Redmi K20 و Redmi K20 Pro با دوربین سلفی پاپ آپ عرضه خواهد شد.

رونمایی رسمی Redmi K30 Pro از تاریخ ۲۴ مارس پیش بینی شده است. در ضمن می توان انتظار داشت برخی از تیزرها و شایعات جدید به صورت آنلاین با برخی مشخصات کلیدی جدیدترین پرچمدار ظاهر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *